18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pszczółka papaj

Ra...........hi • 2016-11-28, 22:10


A teraz czekam na gównoburzę 8-)

Ra...........hi

2016-11-28, 22:25
@up ogólnie fajne ale tego homosia co śpiewał damskim czasami ciężko było zrozumieć.

gambiterv

2016-11-28, 22:53
Tak jak kiedyś upadały wielkie cywilizacje tak teraz sadol ginie na mych oczach, przejęty przez pozbawionych mózgu niedoj***nych gimboateuszy.

buczkog

2016-11-28, 22:55
Wiesz co człowieku.. Jesteś poj***ny. Wolałbyś żyć w islamabadzie gdzie się kozy r*cha???. Czy byłeś świadkiem/widziałeś osobiście że J.P II robił jakąś krzywdę dzieciom??? że takie GÓWNO wstawiasz?????

Chcehard

2016-11-28, 23:20
@gambiterv Spokojnie sadol jeszcze nie umarł, żyje w nas. Przynajmniej możemy obserwować jak małpie gówna się zachowują gdy dopuści się ich do cywilizacji:D Mój pierwszy post. Nie sądziłem, że do tego dojdzie.... mam nadzieję,że sadol wróci a te małe gówno świry wyparują od atomu

Popson

2016-11-28, 23:23
dla tych co JPII obrażają, wasze matki to pedały :lol:

SKINHEAD

2016-11-29, 00:41
Dla sk***iallej gimbazy to zabawa obrazac Jana Pawła II a tak naprawde sk***iesyny jeden z drugim nie macie zadnych wartosci moralnych ani etycznych... Za ten post powinienes byc j***ny w dupe przez stado murzynow az by ci sie odechcialo wymyslac takie durnoty...

Ptoon

2016-11-29, 02:20
Cytat:


A teraz czekam na gównoburzę 8-)



Chciałem napisać, że ta część internetu i internautów którzy "obrażajo papieża" to pewnie wierni użytkownicy internet explorera i dopiero ładują im się memy sprzed 5 lat, bo kogo to może jeszcze ruszać? No ale widząc komentarze nade mną chyba jestem w błędzie.

...a no i Ratoshi i wszyscy inni twórcy i rozpowszechniający to gówno... tania sensacja, prostacka kontrowersja, zero oryginalności, łamanie już dawno złamanego tabu, nie jesteście trollami, prowokatorami, unikalnymi jednostkami odrzucającymi aprioryczne standardy. Nie. Jesteście tym samym przaśnym intelektualnym plebsem co "celebryci" w TV, którzy pokazują dupę dla sławy. Mówię to tylko dlatego, że głupi zazwyczaj nie wie, że jest głupi, nie chcę się wyzywać. Prostymi słowy,Ratoshi bliżej ci do Kardashianki niż do V jak Vendetta/Anonymousa, więc poszukaj se lepiej czarnego ku*asa, a nie szukaj gównoburzy.

elfis

2016-11-29, 07:07
stałe grono lewackich cipek sadistica wali się w dupala

Wiewór

2016-11-29, 08:57
Mógłbym napisać kolejny felieton dlaczego chrześcijaństwo to zło, Watykan to mafia a księża to najgorsi degeneraci pedofile zboczeńcy ale po co? To nic nie zmieni. Jak ktoś jest katolickim matołkiem to taki już umrze. Po prostu nacieszę się ich cierpieniem i ściskiem dupy, że "papieża obrażajo" :D