18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pszczółka Maja by Wojsko Polskie

Ec...........on • 2013-07-28, 18:26
Pozytywnie :D



Pod koniec lekkie pocałowanie podłogi :D

dareqq

2013-07-28, 23:12
@ up

Byłeś w wojsku? Jeśli nie to zamilcz!

kemcia

2013-07-28, 23:14
Oczywiście. lepiej żeby za obronę kraju wzięły się intelektualne cioty które na widok wroga rzucą broń o ziemię i zaczną skomleć o litość. Żołnierz ma walczyć a nie recytować cytaty z dziedziny wyższej filozofii. Chłopaki odreagowali po całym dniu zapie**olu bo kiedyś muszą. A sposób w który to zrobili był o wiele lepszy niż burda. Oni przynajmniej nad sobą pracują a nie siedzą w domu na dupie na utrzymaniu starych. A w czasie wojny to oni nadstawią za ciebie dupy, więc trochę k***a szacunku.
si vis pacem, para bellum

DBstep

2013-07-28, 23:46
kemcia napisał/a:

Oczywiście. lepiej żeby za obronę kraju wzięły się intelektualne cioty które na widok wroga rzucą broń o ziemię i zaczną skomleć o litość. Żołnierz ma walczyć a nie recytować cytaty z dziedziny wyższej filozofii. Chłopaki odreagowali po całym dniu zapie**olu bo kiedyś muszą. A sposób w który to zrobili był o wiele lepszy niż burda. Oni przynajmniej nad sobą pracują a nie siedzą w domu na dupie na utrzymaniu starych. A w czasie wojny to oni nadstawią za ciebie dupy, więc trochę k***a szacunku.
si vis pacem, para bellum



Nie mierz wszystkich swoją miarą kolego. :idzwch*j:
To że Ty siedzisz w domu i jesteś na utrzymaniu rodziców nie znaczy że każdy. Istnieje coś takiego jak "praca". Spróbuj ;)
Co do wojska, niech odreagowują. Byle by w "godzinie zero" wykonywali swoją robotę.

Dziękuję, dobranoc.

kemcia

2013-07-29, 00:02
Spróbowałem, próbuje, jutro też będę próbował i przynajmniej nie siedzę całymi dniami na dupie. A ty zdecyduj się. Nie chcesz mieć żołnierzy robiących takie rzeczy, czy jednak niech robią byleby wykonywali swoją robotę, bo twoje racje przypominają chorągiewkę.

DBstep

2013-07-29, 00:03
kemcia napisał/a:

Spróbowałem, próbuje, jutro też będę próbował i przynajmniej nie siedzę całymi dniami na dupie. .



Zatem gratuluję i powodzenia! ;-)

Black Pitt

2013-07-29, 00:08
Ja pie**olę jak widzę średnią wieku napinających się w obronie to to mi się drin zaczyna grzać.
Nie wiem jak wygląda SYF na własne życzenie ale mentalność trepów niewiele się zmieniła, czytając doniesienia prasowe, żeby liczyć na NORMALNE wojsko

ellsworth

2013-07-29, 01:10
h*jos napisał/a:


Ja bym z chęcią oddał te kilka miesięcy życia, żeby chociaż wiedzieć co zrobić kiedy przyjdzie godzina 0.
Amor patriae nostra lex.


To ja ci zdradzę ten sekret i oszczędzisz sobie te kilka miesięcy życia. Jak już przyjdzie ta "godzina 0" to nie zapomnij popatrzeć w stronę wybuchu, szkoda byłoby przegapić atomowe fajerwerki na koniec ludzkości.

Smoger

2013-07-29, 04:16
ellsworth napisał/a:


To ja ci zdradzę ten sekret i oszczędzisz sobie te kilka miesięcy życia. Jak już przyjdzie ta "godzina 0" to nie zapomnij popatrzeć w stronę wybuchu, szkoda byłoby przegapić atomowe fajerwerki na koniec ludzkości.



To jest kocenie w jakimś interku o profilu straży granicznej albo wojskowej trochę ogaru , pozdrawiam .

paolo232

2013-07-29, 10:06
Sonal napisał/a:

Na pewno wojsko? Wygląda jak do popie**oleńców.



Ten post pokazuje jak bardzo rząd skrzywdził Polską młodzież likwidując ZSW /Zasadniczą Służbę Wojskową/ :-/

Akrobata

2013-07-29, 14:09
DBstep napisał/a:



Twój nick odzwierciedla Twój poziom intelektualny...
Ja osobiście bym nie chciał by (w tym przypadku) banda debili broniła dupy Naszej ojczyzny. :-? Wojsko jest po to by szkolić a nie by produkować debili.
A jak już taki z Ciebie Paulo Coelho, że napie**alasz łaciną to dodam coś od siebie...

Pedicabo ego vos in asino



Na chu...do niego burzysz ? dobrze gada ..a ty w wojsku pewnie nie byłeś bo zdechłbyś pierwszego dnia na kompanii... nie umiesz docenić odreagowania stresu, bo go nie rozumiesz ... więc zamknij pysk i scroluj dalej a nie wypowiadaj sie.

Ta banda debili jak ich nazwałeś ,może kiedys będzie potrzebna by bronić twojej śmierdzącej dupy, wiec jeśli ich nie szanujesz to ok ale szanuj mundur Wojska Polskiego w którym oni służą. pzdr.

Matuch90

2013-07-29, 17:33
Chyba stare nagranie, bo za Tuska, wojska nie ma.