18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psychol

wku11 • 2014-05-13, 00:02
Psychol porwał młodą kobietę, po czym zamknął ją u siebie w piwnicy...
-Teraz kochana, będę Cię gwałcił. Ale spokojnie, w każdej chwili możesz uciec. Zamontowałem Ci moją magiczną zabawkę- jak za bardzo oddalisz się od ściany, to zerwiesz z niej linkę a ona urwie Ci głowę...
-Więc zrobię to od razu. Może umrę ale przynajmniej mnie nie wykorzystasz!
-Cóż... Powiedzmy, że nie mogę się z tobą zgodzić.

Ra...........py

2014-05-13, 00:18
Za materiał własny zawsze piwko !

bo...........ę

2014-05-13, 01:24
:roll: Oryginalny komentarz. k***a stary, skasuj konto a potem siebie z tego świata. Lepiej zrobisz.

rakoczy

2014-05-13, 04:26
puenta powinna być śmieszna jak chcesz być psycholem.

G3ralt94

2014-05-13, 08:10
@up ewentualnie jak jesteś na sadolu dłużej niż 2 dni

mutant

2014-05-13, 13:27
Spotyka się dwóch maszynistów Zenek i Marian
Z: ale wczoraj z Kaziem j***nie mieliśmy
M: jak ? co ? gdzie ?
Z: jedziemy pociągiem zatrzymujemy się na czerwonym a obok torów jest śliczna dziewucha młodziutka max 14 lat no to my ją do lokomotywy i jedziemy z koksem na dwa baty, takie pozycje bracie, że byś nie uwierzył
M: A laskę wam chociaż zrobiła ?
Z : nie no co ty głowy żeśmy nie znaleźli

herbu

2014-05-13, 13:53
Psychol porwał użytkownika wku11 po czym zamknął go u siebie w piwnicy.
-Teraz będe cie gwałcił i wykorzystywał tak długo aż twoja dupa będzie wyglądała jak rękaw Gandalfa.
-Lubie Gandalfa.

wku11

2014-05-13, 14:28
hueheuehu
mam jeszcze jeden:
Każdy zjeb który płacze w komentarzach i który nie powinien opuszczać kwejka itp podczas ostrego sexu analnego zostaje zapytany przez partnera:
-Lubisz jak Cię tak ostro r*cham?
-Tak tato.

Ps jak się moje kawały (niektórym) nie podobają to;
1 nie czytać
2 wypie**alać

eligurf

2014-05-13, 14:42
Wymyśliłeś to w czasie srania czy rzygania? Jest bez sensu, brakuje tam puenty (tj. zakończenia które by śmieszyło lub zastanawiało).

Bo jeśli ci chodziło o to że on ją zaraz zgwałci lub nie daj boże wykorzysta po śmierci to osiągnąłeś dno od dołu. Temat dobry, rozwojowy, ale forma beznadziejna.

go...........ek

2014-05-13, 14:48
wku11 napisał/a:

hueheuehu
mam jeszcze jeden:
Każdy zjeb który płacze w komentarzach i który nie powinien opuszczać kwejka itp podczas ostrego sexu analnego zostaje zapytany przez partnera:
-Lubisz jak Cię tak ostro r*cham?
-Tak tato.

Ps jak się moje kawały (niektórym) nie podobają to;
1 nie czytać
2 wypie**alać



mi się nie podobają, a już przeczytałem:/ Więc wypie**alam .. do później:)

Ra...........py

2014-05-13, 15:03
bobrełę - ch*j z tym moim komentarzem bo wiem że ch*jowy, ale pie**olenie typu '' idź się zabij bo napisałeś to i owo'' jest godne poziomu j***nego ciapaka, więc gratuluję, jesteś mentalnie kozojebem. nie będziesz mi k***o j***na mówić co mam robić.

gzy

2014-05-13, 15:37
Psychol porwał młodą kobietę, po czym zamknął ją u siebie w piwnicy...
-Teraz kochana, będę Cię gwałcił. Ale spokojnie, w każdej chwili możesz uciec. Zamontowałem Ci moją magiczną zabawkę- jak za bardzo oddalisz się od ściany, to zerwiesz z niej linkę a ona urwie Ci głowę...
-Więc zrobię to od razu. Może umrę ale przynajmniej mnie nie wykorzystasz!
-Polemizowałbym :kop:

No k***a, teraz nawet śmiechnę.

Marcello-

2014-05-13, 16:17
mmaakkss napisał/a:

bobrełę - ch*j z tym moim komentarzem bo wiem że ch*jowy, ale pie**olenie typu '' idź się zabij bo napisałeś to i owo'' jest godne poziomu j***nego ciapaka, więc gratuluję, jesteś mentalnie kozojebem. nie będziesz mi k***o j***na mówić co mam robić.



Jezeli tak, to twoja linia obrony jest na poziomie kozy o ktorej wspomniales

Ra...........py

2014-05-13, 16:26
[up] Nie mam żadnej linii obrony, wiem że mój post jest ch*jowy, nie ma czego bronić i mam na to wyj***ne. Tylko żadna k***a mi nie będzie mówić że mam się zabić - wszyscy co zlajkowali ten post - murzyński ch*j wam w dupę :)

Pozablokuje wam k***a płyty głowne jak haker bonzo