18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psychodela - WilczeOko69 - przeczytaj opis..

WilczeOko69 • 2010-07-15, 15:37
Zanim obejrzysz, przeczytaj opis..

Gdy obejrzysz, podziel się uczuciami, w komentarzach,
które towarzyszyły Ci przy filmie: zwróć uwagę na każdą
najmniejszą rzecz, także m.in. na temperaturę ciała,
mdłości, inne zaburzenia czynności organizmu..

Proszę, zastosuj się do zaleceń w filmie, i nie ryzykuj,
jeśli nie masz pewności, iż masz wystarczający stopień dystansu.

Obraz w filmie - jest fikcyjny, ale wydarzenie w nim poruszone
(aż mam ciarki na plecach, gdy to piszę) - autentyczne,
potwierdzone, udokumentowane. Na taśmie zarejestrowano
manifestację ducha Teresy Hidalgo - przyczyny tragicznego
wypadku..

Materiał, prócz elementów przekazu podprogowego, zawiera
informację o wypadku samochodowym, który wydarzył się
w miejscowości Sintra w Portugalii. David, Tiago i Tania
wyjechali w góry. Późną nocą nie mogąc znaleźć głównej
drogi, natrafili na autostopowiczkę, którą postanowili podwieźć.
Dziewczyna powiedziała im, że miała wypadek. Chwilę później
wydarzyła się tragedia. Tiago i Tania - niestety, zginęli.

Przeżył tylko David, który jednak w żaden sposób nie mógł
wytłumaczyć tego, co wydarzyło się tamtej nocy. Nie wyjaśnione
jest też, co stało się z autostopowiczką. Świadkowie zeznali,
że niebyło tam nikogo, prócz Davida, Tiago i Tanii .

Według miejscowej policji w 1983 roku, w tym samym
miejscu miał miejsce inny tragiczny wypadek.

Zginęła wtedy Teresa Hidalgo, łudząco podobna do dziewczyny zarejestrowanej kamerą.

Sam osobiście również nie potrafię wytłumaczyć,
"co zmusiło" mnie do zrobienia tego wideo..???
Wiem, że robiłem to "automatycznie" ...

Do Was należy ocena ....


ralith

2010-07-19, 20:23
WilczeOko69 napisał/a:



uśmiałem się, gdy to przeczytałem;
możesz na youtube zostawić mi ten sam komentarz :D :D

Po tym, jak razem, wspólnie, z Sooldierem i Qskim - stworzymy Mega Mix Youtube..

Myślałem, że padnę - myślał, by ktoś to wstawić na "demoty" ??? :D




Bo kontekście i ilości emotek wnioskuje że jesteś gimbusem. Stworzyłeś coś co w Twoim mniemaniu jest jakąś pchychodelą z przekazem podprogowym. A wygląda to na zlepek rożnych filmów z migającymi i kręcącymi sie duperelkami które wywołują ból głowy i zmęczenie oczu. Jest tu kilka fajnych motywów ale jest to ulep który testujesz na Nas mając nadzieje że coś odczujemy. I jak narazie brak jakichkolwiek efektów ;/

wons

2010-07-19, 20:27
Autor filmiku chyba za bardzo najadł się acodinow. Co ma k44 do jakiś wyciętych horrorów dla chińczyków + jakies gowna amerykańskie (kosmici krasnoludki) które nie dają najmniejszego efektu kwasowego psychodelicznego czy nawet schizofrenicznego.
Lipa

Lashlo

2010-07-24, 01:19
Wziąłem i się zesrałem :(

si...........nt

2010-08-03, 04:02
Lashlo napisał/a:

Wziąłem i się zesrałem :(



mcmt

2010-08-03, 09:04
WilczeOko69 napisał/a:

1. Film nie został wykonany w celu straszenia innych; gdyby tak było, uwierzcie, pierwotna wersja była zarąbiście hard, i youtube na pewno by to usunęło ..

2. Film zawiera przekaz podprogowy - nie miał otoczki horroru, od początku był tworzony pod kątem psychologicznego badania..

3. Nazewnictwo filmu - ktoś pytał: czemu własny nick w tytule? A jak Muzycy umieszczają nagrania muzyczne, czemu umieszczają swoje dane osobowe w tytułach? To chyba naturalne, że jeśli sam coś tworzę, tak to robię?

4. Film nie jest dla Dzieci Neo, Emo - widzę w youtube najmniejsze statystyki, wszystko. Każdą najmniejszą rzecz. I mogę Wam powiedzieć dla ciekawości. Tylko chore psychicznie Dzieci skupiają się na formie: nie oglądam do końca, walę chory komentarz i idę dalej, bo wolę gołe tyłki, mordobicie, czy idiotyczne gwiazdy internetu.

Pozdrowienia dla normalnych. PAX !


Staram sie Ciebie zrozumiec, ale jest tu zbyt duzo sprzecznosci. Kto wykonuje te psychologiczne badania?
1. Wogole film nie powstal po to, aby wzbudzic w czlowieku emocje, glownie takie jak strach. W koncu filmowana jest laka, po ktorej lataja zajaczki a teksty dotycza ksztaltu chmurek.
2. Wogole film nie ma otoczki horroru, w koncu jego opis oraz sam przekaz jest tak jak w punkcie 1. Pozatym przekaz ponadprogowy :facepalm: nie wiadomo czy to wogole dziala, ale juz na pewno nie w tak kiepskiej jakosci filmu i dzwieku...
3. Rozumiem, ze starasz sie tworzyc - nie ma w tym nic zlego. Ale opis jest totalnie sprzeczny z tym co przedstawia dzielo.
4. Tworzac musisz sie przygotowac na komentarze wszystkich odbiorcow.
Generalnie przy filmie spedzone zostalo troche czasu. Mi cisnienie podniosla scena z dziewczynka i jej odbiciem w lustrze. Regularnie jakos podnosi mi cisnienie gif w podpisie black'a ;) . Tak jak ktos napisal - nie polecam filmu Paranormal Activity, gdyz rowniez po nim nie spalem 8-) .

Pozatym przypatrzcie sie temu filmikowi z Teresa Hidalgo... W momencie niby dachowania mieli 50-60km/h. Generalnie uderzajac w slup z ta predkoscia przy zapietych pasach nie powinno sie nic stac juz w sredniej jakosci i wielkosci aucie z lat '80. Tam bylo jeszcze spore hamowanie, takze sam fakt dachowania juz jest dziwny, a nawet jesli to nie byli k***a w cabrio, zeby wszyscy zgineli. :facepalm:
Jeden z najstarszych fake'ow w internecie