18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psycho-menel

T3RMINATOR • 2024-04-23, 15:36
Menel dostał szału (pewnie po jakimś F16) w Nowosybirsku


majeńka

2024-04-23, 20:19
garota napisał/a:

Jakiś dziwnie spokojny ten rusek. Zombie mu nak***ia w samochód a ten sobie materiał kręci. Co się z tym światem dzieje że nawet ruski jest cierpliwy.

Nie każdy reaguje na alkohol agresją, niektórzy są właśnie tacy spokojni.

smc

2024-04-23, 20:38
Samochód do wyrzucenia.

Tego smrodu już się nie pozbędzie.

adam550

2024-04-23, 20:38
Cała pucha gazu w oczy i sie odechce na drugi raz. Sprawdzony patent polecam

420710247365

2024-04-23, 20:58
On ruskij. U niego du-sza! Szeroka taka jak ten step ojczysty. I takie u niego uczucia. One takie mocne. Jak Matka Rosja. Wy jego nie zrozumiecie.

mamurra

2024-04-23, 21:35
Nie znacie się. Pan żul pracuje, żeby poprawić statystyki swojego kraju. Rozwali szybę = szyba zniszczona = musi być wymieniona = kosztuje 5 tysięcy rubli = 5k straty + 5k zysku = 10k obrotu = gospodarka urosła o 10k + podatki. Wszyscy szczęśliwi.

Tak samo z czołgami, dzień pierwszy robimy czołg, dzień drugi jest czołg, dzień trzeci nie ma czołgu, razem 10 mln dolarów w trzy dni, tak liczony wzrost GDP o 20% rocznie i wielikaja rossija piątym mocarstwem tej galaktyki.

Jak co, to prawie dokładnie tym sposobem PRL za Gierka był szóstą gospodarką świata. Tylko jakoś dziwnie papieru toaletowego brakowało (i żyletek, i cukru, i masła, i sznurka do snopowiązałek, i wszystkiego...)

SkoPio1

2024-04-23, 21:46
@juderaus

Tyle że on trzeźwy był.
Za to upośledzony umysłowo. Z umysłem ~5-latka...

majeńka

2024-04-23, 22:52
mamurra napisał/a:

Nie znacie się. Pan żul pracuje, żeby poprawić statystyki swojego kraju. Rozwali szybę = szyba zniszczona = musi być wymieniona = kosztuje 5 tysięcy rubli = 5k straty + 5k zysku = 10k obrotu = gospodarka urosła o 10k + podatki. Wszyscy szczęśliwi.

To jest jedna wielka bzdura. Tzw "broken window fallacy".

Zniszczona szyba jest stratą dla gospodarki o 5k + kupa straconego czasu: gościu nie załatwi tego po co chciał jechać, muszą go odholować do warsztatu, w warsztacie będzie sterczał długi czas gadając ze szklarzem, kupa telefonów "czy to już jest zrobione?", potem wyprawa po odbiór — a przez ten czas z samochodu korzystać nie może. Czas to pieniądz, pewnie wyjdzie drożej niż koszt samej szyby.

Zaś gdyby żul szyby nie rozbił, facio wydałby te pieniądze na coś innego.

HermanVonSztolc

2024-04-23, 23:13
Zaczęło się - Korporacja Umbrella ma laboratoria w Nowosybirsku. Ludzie zjadają... ludzi.

mamurra

2024-04-23, 23:16
@majeńka Ja pie**olę... który masz orzeczony stopień autyzmu? Żeby do tego stopnia nie umieć 1) przeczytać trywialnego postu do końca, 2) ze zrozumieniem, 3) wyczuć jawnej szydery - to trzeba być ciężkim niedorobem. Nie do wiary.

majeńka

2024-04-23, 23:28
mamurra napisał/a:

@majeńka Ja pie**olę... który masz orzeczony stopień autyzmu? Żeby do tego stopnia nie umieć 1) przeczytać trywialnego postu do końca, 2) ze zrozumieniem, 3) wyczuć jawnej szydery - to trzeba być ciężkim niedorobem. Nie do wiary.

Poe's Law.

Wśród normalnych ludzi założyłam bym szyderstwo, tutaj jest niestety zbyt wielu debili którzy takie tezy głoszą na serio.

petrik121

2024-04-23, 23:51
Otworzyłbym drzwi opsucil samochod i go wyłączył...

mamurra

2024-04-24, 00:18
majeńka napisał/a:

Wśród normalnych ludzi założyłam bym szyderstwo, tutaj jest niestety zbyt wielu debili którzy takie tezy głoszą na serio.



To bez znaczenia, znaczenie ma, że podchodzisz do odbioru postów ze z góry założoną tezą (cytuję: "wśród normalnych ludzi... (a) tutaj"), zamiast po prostu odczytać informację w nich zawartą i zrozumieć jej wewnętrzną logikę. Zwłaszcza: odczytać DO KOŃCA, zamiast poprzestawać na pierwszym akapicie.

Poe's law, heh. Wikipedia: Poe's law is an adage of Internet culture which says that, without a clear indicator of the author's intent, any parodic or sarcastic expression of extreme views can be mistaken by some readers for a sincere expression of those views.

Sformułowania typu "pan żul" (miałem napisać "towarzysz żul"??), "wielikaja rossija", "piąte mocarstwo galaktyki" to nie jest "clear indicator of the author's intent" i nie spowodowały zapalenia się żadnej lampki? Miałem dać /szydera/ ... /szydera/, czy co?

I jeszcze na koniec ta uwaga o "debilach", no, paradne, bez dwóch zdań.

laska - mosquito

2024-04-24, 01:15
Anonimowyja napisał/a:

Paradoks menela:
Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem, lecz gdy menel już nie jedzie tramwajem, to tramwaj dalej jedzie menelem.



o widze żart ewoulował xD
U mnie był prostszy w konstrukcji. Jak menel wsiada o tramwaju, to czy menel jedzie trwawajem, czy tramwaj menelem :D

majeńka

2024-04-24, 02:02
mamurra napisał/a:

Sformułowania typu "pan żul" (miałem napisać "towarzysz żul"??), "wielikaja rossija", "piąte mocarstwo galaktyki"

Na innym forum takie sformołowania faktycznie byłyby prześmiewcze, ale na Sadolu tak się odnosimy do wszystkiego i wszystkich.

No ale dobra, przyjmijmy że mieliśmy fail komunikacji, i źle odczytałam twoje intencje (mszalne).

S.Cat

2024-04-24, 11:38
Czarek32 napisał/a:

Ale będą go łapy boleć ma kacu



Jakim kacu jak on nie trzeźwieje ?