18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psychiatra

Revolver • 2013-02-06, 21:53
Psychiatra do pacjenta:
- Muszę pana zmartwić. Pan nie ma kompleksów, pan naprawdę jest popie**olony...

Kaef

2013-02-06, 22:03
Diagnoza to diagnoza. Przykro mi.

Skowroniasty

2013-02-06, 23:06
Podrzuć adres, też muszę papiery przedłużyć. :krejzi:

le...........ce

2013-02-07, 11:53
k***a nie obowiązuje Cie tajemnica lekarska? :krejzi:

dk2626

2013-02-07, 22:46
Jestem zaskoczony, myślałem że BongMan.

trylian

2013-02-07, 22:47
Psychiatra do Tadka:
-Muszę pana z martwić. Wypie***laj!

wikter

2013-02-07, 22:53
#UP
Mnie zmartwiła twoja ortografia.

rusofil

2013-02-07, 22:59
Źle się dzieje z główną Sadola...

mamaPszemka

2013-02-07, 23:29
rusofil,
Ja pie**olę, rusofil, ale ty jesteś popie**olona. Od jakiegoś czasu przeglądam komentarze pod kawałami i z twoich wywnioskowałam, że jesteś pie**oloną, obrażoną na cały świat księżniczką, która chciałaby być zabawiana, a której nic się nie podoba. Jak, k***a, chcesz, żeby na portalu pojawiały się jakieś ciekawe, śmieszne i sadystyczne treści, to je, k***a, wstaw! Bo rzygam już tymi twoimi komentarzami, jako to sadistic schodzi na psy, a sama jeszcze nie dodałaś żadnego tematu! Inni się chociaż starają i wstawiają materiały, jednym się spodoba, innym nie, ale tobie to, k***a, nic się nie podoba. Skoro wszystko nazywasz sucharami, pokaż coś, co takim sucharem nie jest. Albo najlepiej wypie**alaj stąd w p*zdu.

Svenlee

2013-02-07, 23:32
popie**olony jak sankers92

le...........ce

2013-02-07, 23:38
rusofil napisał/a:

Źle się dzieje z główną Sadola...


To zacznij to zmieniać. Dodaj kilka ciekawych tematów. Bo jak na razie to masz gówno do powiedzenia, a szczekasz najgłośniej ;)

MichaU

2013-02-08, 01:30
pinki20cm napisał/a:

rusofil,
jesteś pie**oloną, obrażoną na cały świat księżniczką, która chciałaby być zabawiana, a której nic się nie podoba.



To nie księżniczka, tylko pewnie jakiś pryszczaty i zakompleksiony pasztet :D

rusofil

2013-02-08, 01:43
pinki20cm napisał/a:

rusofil,
Ja pie**olę, rusofil, ale ty jesteś popie**olona. Od jakiegoś czasu przeglądam komentarze pod kawałami i z twoich wywnioskowałam, że jesteś pie**oloną, obrażoną na cały świat księżniczką, która chciałaby być zabawiana, a której nic się nie podoba. Jak, k***a, chcesz, żeby na portalu pojawiały się jakieś ciekawe, śmieszne i sadystyczne treści, to je, k***a, wstaw! Bo rzygam już tymi twoimi komentarzami, jako to sadistic schodzi na psy, a sama jeszcze nie dodałaś żadnego tematu! Inni się chociaż starają i wstawiają materiały, jednym się spodoba, innym nie, ale tobie to, k***a, nic się nie podoba. Skoro wszystko nazywasz sucharami, pokaż coś, co takim sucharem nie jest. Albo najlepiej wypie**alaj stąd w p*zdu.



Nie sraj tak żarem, bo ci się dupa spali. A spalona dupa to nic dobrego.

regal

2013-02-08, 05:02
@up

Ty to pewnie wiesz najlepiej :roll:

eligurf

2013-02-08, 17:06
Rusofil ma rację, dowcip jest fatalny, bo nie logiczny. Gdyby końcówka brzmiała mniej więcej ".. bo jest pan beznadziejny / do niczego." (albo podobnie w znaczeniu), to dowcip awansowałby kilka lig wyżej. Kompleksy nie mają żadnego bezpośredniego związku z popie**oleniem. Trzeba znać znaczenie wyrazów. Autor pewnie w gimnazjum jest prymasem.

Aktualnie mamy spis 81 mędrców o podobnych walorach umysłu.