18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PSX

xirbor • 2012-11-20, 01:45
Aż się łezka w oku kręci. Dla większości czasy najszczęśliwsze i najlepsze w życiu

czaki126o

2012-11-20, 10:51
00:05 już nie dałem rady zacząłem płakac

BANNED

2012-11-20, 10:52
Ja mam do tej pory tylko laser rozwalony :) ale cale pudelko gier jest :D

DarthV

2012-11-20, 11:25
Grałem w Chrono Cross, Front Mission3, Crash'e, teraz mój syn w to gra.

Uechtacz napisał/a:

Prawdziwi Polacy grają tylko na polskim sprzęcie!
Wielkie Meritum Katolickie!!!
Obrazek


Od tego zaczynałem przygodę z informatyką (8 kl. SP 20 lat temu)
Ladies and Gentlemen! Elwro 800 Junior!

Kris LaMuerte

2012-11-20, 11:39
Kepinsky19 napisał/a:

Haha a zawsze tyle komentarzy, że za dzieciaka nie było komputerów a całe dnie spędzało się na podwórku, a tu prosze. Wszyscy tesknia za siedzeniem cały dzień przed konsolą.



No bo nie było :D Ja wracałem ze szkoły i od razu na dwór, a jak się skończyło latać to się wracało do domu i na konsole :) Lekcji oczywiście nie odrabiałem - nie byłem pilnym uczniem :P A weekend to piłka na boisku na zmianę z piłką na konsoli (fifa 98!!!!). To naprawdę wspaniałe czasy były, najlepsza była ta pogoń za dorosłością, tak szybko chciało się dorosnąć... A teraz mam 21 lat i zastanawiam się czasami "do czego k***a mi się tak śpieszyło?" :)

bz...........ue

2012-11-20, 11:51
Jakie k***a gran turismo ? W ABE'a się napie**alało.

kowal00

2012-11-20, 12:10
Przestańcie pisać o Amidze, Commadore, Nintendo i całej reszcie znanego i mającego swoją historie sprzętu, i tak większość ludzi zaczynała od PSX. Prawda jest taka że to Sony zapoczątkowało erę gier wideo(a przynajmniej ją przyśpieszył) i to dzięki niej rozwinął się cały rynek. Moja wypowiedz nie ma zamiaru obrażać starszych wyjadaczy, którzy zaraz zaczną mi cisnąć że C64 to, Amiga tamto,a Atari jeszcze coś innego. Poczciwy szarak wymiata i do dzisiaj na nim gram, podejrzewam że nie tylko ja,poza tym mam dzięki niemu przyjemniejsze spędzanie wolnego czasu niż kiedyś przy PS2, czy obecnie na komputerze,PS3 bądź jak miałem okazje posiadać przez pewien czas X-BOX'a 360.
Co do gier to jeszcze żadna nie była w stanie pobić Final Fantasy VII, Gran Turismo 2,Driver od czasów wydania trójki stał się największym gównem,Need for Speed jest tylko na szaraka(reszta to badziewie) jeszcze by się wiele przykładów znalazło.Szarak dawał emocje i zabawę bez super ultra "haj-definiszyn".Konsola zrobiona przez właściwych ludzi, we właściwym czasie i wykorzystana przez właściwych ludzi(czyt. deweloperów).Jej legenda nigdy nie zgaśnie.(Nie mogłem sie powstrzymać)
PS Tak rozpisałem się jak blachara po drops-imprezie na facebook'u i jak macie problem to co wy tu jeszcze robicie to temat o PSX'ie inaczej się nie da.

tanazwamusibycdostepna

2012-11-20, 12:34
łe tam. Zamiast żyjąc wspomnieniami, kupice sobie PS 1 jak ja i grajcie, tak jak ja w Gran Turismo 1 i 2, Tekken 3, Spyro, Crash Bash, Kula World, Tomb Raider 1-5, Final Fantasy 8 i wiele innych :) Nic prostszego!

Yanosik

2012-11-20, 13:20
A pamięta ktoś co to było 'wachlowanie' płyt? :hitler:

cyssiek

2012-11-20, 14:20
No, ten widok to nic egzotycznego, swojego PSXa odpalam prawie codziennie ._.

rown

2012-11-20, 14:26
@Yanosik u mnie nazywało się to przekładką i robiło się na zapałkach :)

DarthV

2012-11-20, 14:29
kowal00 napisał/a:

Przestańcie pisać o Amidze, Commadore, Nintendo i całej reszcie znanego i mającego swoją historie sprzętu, i tak większość ludzi zaczynała od PSX. Prawda jest taka że to Sony zapoczątkowało erę gier wideo(a przynajmniej ją przyśpieszył) i to dzięki niej rozwinął się cały rynek. Moja wypowiedz nie ma zamiaru obrażać starszych wyjadaczy, którzy zaraz zaczną mi cisnąć że C64 to, Amiga tamto,a Atari jeszcze coś innego. Poczciwy szarak wymiata i do dzisiaj na nim gram, podejrzewam że nie tylko ja,poza tym mam dzięki niemu przyjemniejsze spędzanie wolnego czasu niż kiedyś przy PS2, czy obecnie na komputerze,PS3 bądź jak miałem okazje posiadać przez pewien czas X-BOX'a 360.
Co do gier to jeszcze żadna nie była w stanie pobić Final Fantasy VII, Gran Turismo 2,Driver od czasów wydania trójki stał się największym gównem,Need for Speed jest tylko na szaraka(reszta to badziewie) jeszcze by się wiele przykładów znalazło.Szarak dawał emocje i zabawę bez super ultra "haj-definiszyn".Konsola zrobiona przez właściwych ludzi, we właściwym czasie i wykorzystana przez właściwych ludzi(czyt. deweloperów).Jej legenda nigdy nie zgaśnie.(Nie mogłem sie powstrzymać)
PS Tak rozpisałem się jak blachara po drops-imprezie na facebook'u i jak macie problem to co wy tu jeszcze robicie to temat o PSX'ie inaczej się nie da.


Prawda jest taka że erę gier video zapoczątkowała Sega i Nintendo. Ty nie pamiętasz, boś zbyt młody, salonów gier video. Uwierz mi, kiedyś w Polsce takie były. Starsi Sadole potwierdzą. Tam królowała Sega.

xaqq

2012-11-20, 14:42
ta, final fantasy 7,8,9 ;D

TomdeX

2012-11-20, 14:45
Na komunię dostałem PSX'a, ch*j z rowerem...

Suguru

2012-11-20, 15:30
The most eargasming sound ever!