18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psie serca pełne strachu

~LegendarnyZiom • 2012-12-29, 18:50
Parodia akcji społeczne promującej nie strzelanie petardami w sylwestra, bo psy się boją. :hitler:


IIvvYY

2012-12-30, 12:21
Ten filmik wyszedł z inicjatywy Youtubera tivolt2 BTW świetnie się go słucha

Ruszka

2012-12-30, 12:24
@B4rt

Będę sobie strzelał petardami i ch*j ci do tego. Oczywiście w sylwka, bo fakt - przed to już sk***ysyństwo.
Niektórzy może lubią huk i/lub wysadzać niektóre rzeczy? Lub bawić się konkretnymi samoróbkami, co daje jeszcze większą satysfakcje.

sergio909

2012-12-30, 12:24
B4rt napisał/a:

Co wy ludzie widzicie w rzucaniu tym szajsem ? Toć to jest k***a pusty huk i tyle, łażą k***a po całym mieście i ciskają tym gównem gdzie popadnie, jeszcze potem sp***alają jak "wybuchnie", bo gdzie będę przy tym stać, jeszcze mnie złapią. Mowa przez cały czas o tych pojebach 12 letnich, którzy nie mogą się doczekać "wielkiego sylwka" i napie**alają petardami gdzie popadnie. Jest jeden dzień od tego to niech się tego k***a trzymają, ja rozumiem, że można sobie jebnąć fajerwerki, bo to fajnie wygląda, ale k***a po h*j nak***iać te j***ne petardy ?

@up i wszyscy pajace z petardami

Z wielką chęcią czekam na materiały na hardzie z rozj***nymi dupskami/rękami/głowami to jest jedyny + petard. No ale miałeś swoją satysfakcje, bo bawiłeś się "materiałami wybuchowymi". Pirotechnicy się k***a znaleźli...



Już lepiej żeby gimbaza bawiła się petardami, niż robiła "zabawki" własnej roboty, albo okradała sklepy...
Ktoś jest idiota to straci rękę, każdy wie jakie jest ryzyko.
Z drugiej strony wk***iają mnie tacy ludzie jak ty, masz inne zdanie niż wszyscy? Powiedz to spokojnie a nie sypiesz kruwami na lewo i prawo, i nie wciskaj, że każdy inny niż ty jest nienormalny. Człowiek tyra przez cały rok, zapie**ala w robocie, żona go wk***ia i wysysa resztki środków z konta, i jest taki jeden dzień w roku kiedy można sobie po prostu głośno przypie**olić.

Schibi

2012-12-30, 12:25
ktos napisal jeden dzien w roku spoko ale gimbusy caly rok napieprzaja doputy, dopuki im rodzice w koncu nie zabiora albo sobie lap nie poupie**alaja pojeby jedne

inventio

2012-12-30, 13:01
[quote="sergio909" ] Co wy ludzie widzicie w rzucaniu tym szajsem ? Toć to jest k***a pusty huk i tyle, łażą k***a po całym mieście i ciskają tym gównem gdzie popadnie, jeszcze potem sp***alają jak "wybuchnie", bo gdzie będę przy tym stać, jeszcze mnie złapią. Mowa przez cały czas o tych pojebach 12 letnich, którzy nie mogą się doczekać "wielkiego sylwka" i napie**alają petardami gdzie popadnie. Jest jeden dzień od tego to niech się tego k***a trzymają, ja rozumiem, że można sobie jebnąć fajerwerki, bo to fajnie wygląda, ale k***a po h*j nak***iać te j***ne petardy ?

@up i wszyscy pajace z petardami

Z wielką chęcią czekam na materiały na hardzie z rozj***nymi dupskami/rękami/głowami to jest jedyny + petard. No ale miałeś swoją satysfakcje, bo bawiłeś się "materiałami wybuchowymi". Pirotechnicy się k***a znaleźli... [ / q u o t e]
No jasne, cale gimnazjum to idioci, ktorzy kradna, jak nie strzelaja petardami. Pewnie. Istonieja jednak ludzie względnie normalni, ktorzy nie znajduja rozkoszy w wysadzaniu czegokolwiek. W normalnych krajach nie mozna strzelac tym na osiedlach, a tylko w wyznacz miejscach. No ale kit z psami, przeciez moj siedzi mi na kolanach jak strzelam z kałacha.
Jak cie tak wk***ia wlasne zycie, to je zmien, a nie czekasz na okazje 'przypie**olenia'. Nie przynosi to nikomu wymiernych korzysci (moze poza sprzedajacymi). Argumenty typu chce sobie pie**olnac, nie sa zbyt przekonywujace. Tez mam ochote czasem zrobic cos glupiego, np. zadzgac kogos, ale tego nie robie, bo to mogloby byc dla kogos krzywdzace. Kup xboxa czy cos, nie wsystkich obchodzi twoj niewyladowany potencjal napedzany testosteronem. Nie chce nikogo obrazac czy cos ale mam nadzieje ze widzicie bezsens sytuacji.

papryka244

2012-12-30, 13:19
Jesteście tak poj***ni ,że aż głowa mała.
Niektóre psy boją się petard z powodów genetycznych - tak już mają od urodzenia i za ch*ja tego nie zmienisz. Przy tworzeniu ras przeprowadza się nawet testy czy psina nie boi się huku wystrzałów , rac itp itd. Jeżeli Wasz pies się boi to trzeba to ignorować - jeżeli zaczniesz go głaskać czy przytulać to zrozumie ,że strach to poprawna reakcja na wybuch. Tak samo faszerowanie tabletkami - totalna głupota. Najlepszym wyjściem jest kupienie psich feromonów i spryskanie nimi mieszkania - pies uspokoi się w sposób naturalny.
I nie k***a nie jestem ekspertem - umiem po prostu czytać (tej sztuki w gimbazjum już chyba nie uczą).

sergio909

2012-12-30, 13:43
inventio napisał/a:

@up i wszyscy pajace z petardami

Z wielką chęcią czekam na materiały na hardzie z rozj***nymi dupskami/rękami/głowami to jest jedyny + petard. No ale miałeś swoją satysfakcje, bo bawiłeś się "materiałami wybuchowymi". Pirotechnicy się k***a znaleźli... [ / q u o t e]
No jasne, cale gimnazjum to idioci, ktorzy kradna, jak nie strzelaja petardami. Pewnie. Istonieja jednak ludzie względnie normalni, ktorzy nie znajduja rozkoszy w wysadzaniu czegokolwiek. W normalnych krajach nie mozna strzelac tym na osiedlach, a tylko w wyznacz miejscach. No ale kit z psami, przeciez moj siedzi mi na kolanach jak strzelam z kałacha.
Jak cie tak wk***ia wlasne zycie, to je zmien, a nie czekasz na okazje 'przypie**olenia'. Nie przynosi to nikomu wymiernych korzysci (moze poza sprzedajacymi). Argumenty typu chce sobie pie**olnac, nie sa zbyt przekonywujace. Tez mam ochote czasem zrobic cos glupiego, np. zadzgac kogos, ale tego nie robie, bo to mogloby byc dla kogos krzywdzace. Kup xboxa czy cos, nie wsystkich obchodzi twoj niewyladowany potencjal napedzany testosteronem. Nie chce nikogo obrazac czy cos ale mam nadzieje ze widzicie bezsens sytuacji.



I strzelasz z kałacha z psem na kolanach, nie no k***a nie moge.

HailChaos88

2012-12-30, 14:39
O co ten cały raban, jesteście gorsi od psów, bo zesraliście się w tym temacie jeszcze przed petardami oO

A filmik mnie rozwalił xD

PanKupa

2012-12-30, 15:07
Ruszka napisał/a:

@B4rt

Będę sobie strzelał petardami i ch*j ci do tego. Oczywiście w sylwka, bo fakt - przed to już sk***ysyństwo.
Niektórzy może lubią huk i/lub wysadzać niektóre rzeczy? Lub bawić się konkretnymi samoróbkami, co daje jeszcze większą satysfakcje.



W sylwka - ok, nie ma co się przypie**alać, tak samo jeżeli chodzi o fajerwerki, ale k***a nie zdzierżę pseudo gangsterów chodzących po całym mieście rzucających gdzie popadnie tego szajsu za 50 groszy przez całe 2 tygodnie, "bo jest sylwek".

Są różni ludzie i różne pasje - pie**oli mnie to, ale dajmy na to od wyścigów F1 są odpowiednie tory do tego, a nie zapie**alanie gdzie popadnie, także jeśli mają ochotę na "ostre pie**olnięcie z mega petardy" to niech napie**alają to u siebie w domu, co jest niemożliwe bo wpie**ol od ojca gwarantowany.

fazzie

2012-12-30, 17:22
LegendarnyZiom napisał/a:

bo psy się boją. :hitler:



To niech przestaną :roll: i po problemie

Q-BartNH

2012-12-30, 18:16
wszystko fajnie ale co ma do tego Małysz ?