18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psie filmy

ko...........ca • 2013-09-19, 08:20
Ruben i Amber Fox mają po 23 lata, są małżeństwem od dwóch. Ich związek nie jest jednak typowy... Podczas gdy ona zabawiała się z psem, uprawiając z nim seks, on podniecony nagrywał wszystko na kamerze. Potem umieszczali filmy w internecie.


Kobieta jest oskarżona o seks z psami, a jej mąż - żołnierz amerykańskiej armii :hitlerzaba: - o filmowanie jej w trakcie stosunków. Para później umieszczała filmy w internecie - donosi "The Huffington Post".


- Wszystko co można sobie wyobrazić, że kobieta robi z mężczyzną, ona robiła z psem - powiedział Franklin Crumpler z miejscowej policji. Raeford mieści się na południe od rozległej bazy armii USA w Południowej Karolinie, gdzie zatrudniony był Ruben.

We wtorek zostali aresztowani za bestialskie zachowanie i rozpowszechnianie obscenicznych materiałów. Dodatkowo na Amber Fox nałożono grzywnę za zbrodnie przeciwko zwierzętom. Policja zabezpieczyła sprzęt komputerowy małżonków. Zadbała też o zwierzęta z ich posesji - dwa psy i trzy koty zostały umieszczone w schronisku.

Amber zaraz przed aresztowaniem napisała na Facebooku: Boże, chroń moją rodzinę. Proszę o pomoc, by nasi prześladowcy mieli litość i zobaczyli prawdę. Proszę prowadź ich i obdarz ich miłością. Proszę prowadź nas z powrotem na twoje święte ścieżki." Jeden z jej znajomych odpisał: „Lubię cię Amber, ale nie mogę się modlić za twoją głupotę!”.

Według policji seksualne wybryki były nagrywane w ich mieszkaniu. Za wypuszczenie każdego z małżonków z aresztu została wyznaczona kaucja w wysokości 15 tys. dolarów.

Filmów nie ma ale jest zdjęcie małżeństwa



skradzione z jakiegoś tam portalu

dr...........ka

2013-09-19, 08:42
dawaj film nie pie**ol

xts

2013-09-19, 08:58
mało tego gówna masz na necie? ja to zachodzę w głowę jak w dupie baby może się zmieścić metrowy ku*as konia, normalnie czarna dziura

cys23

2013-09-19, 08:59
Policja zadbała o zwierzęta - wj***ła je do schroniska :D

he...........01

2013-09-19, 09:30
A taka fajna dupeczka. Mąż też równo jebnięty, że wolał nagrywać zamiast na dwa baty jechać :D

angpaur

2013-09-19, 09:50
"j***ł cie pies, j***ła cała wieś,..."


mare30ks

2013-09-19, 11:09
oczywiscie nikt nie spytal psa czy mu sie podobalo czy czul sie ofiara napastowania

BongMan

2013-09-19, 11:30
Ostatnio było głośno, że za krytykę homoseksualizmu wypie**olili gościa z amerykańskiej armii. Teraz wyj***li gościa za zoofilię.
Ja się pytam - a czym się k***a różni pedalstwo od zoofilii? Dla mnie to takie samo skrzywienie i tak samo powinno się je leczyć. Metodą, że tak powiem, austriacką.

daymaker

2013-09-19, 13:21
Pies wyszedł na tym najlepiej. Nie dość że sobie por*chał to jeszcze mu nic nie zrobią :)

qwachu

2013-09-19, 13:34
xts napisał/a:

mało tego gówna masz na necie? ja to zachodzę w głowę jak w dupie baby może się zmieścić metrowy ku*as konia, normalnie czarna dziura

Jak się popieści, to się zmieści.

lapps

2013-09-19, 14:17
amber wytrzymaj. jeszcze tylko pare lat i bedziesz bohaterka ucisnionych. moze nawet sie jakas posada w europarlamencie znajdzie:P

necroboss

2013-09-19, 15:27
ktoś ma linki? :D

FunkyKoval

2013-09-19, 15:46
lapps napisał/a:

moze nawet sie jakas posada w europarlamencie znajdzie:P



W europarlamencie to może niekoniecznie, ale u Palikota na pewno coś się znajdzie.

ll...........rt

2013-09-19, 16:47
warstolog napisał/a:

Wszystko co można sobie wyobrazić, że kobieta robi z mężczyzną, ona robiła z psem - powiedział Franklin Crumpler z miejscowej policji



Mhm. Fajny ten policjant, taki niewinny.