18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przywitanie nowych rekrutów

Jesse.Pinkman • 2023-11-17, 16:38
Wietnamska armia.

xv89

2023-11-18, 06:17
Fascynują mnie te sebusiarskie rytuały przejścia. To chyba wynika z pierwotnej potrzeby zaznaczenia swojego miejsca w stadzie. Współcześnie porównywalne do psiego nawyku obsikiwania terenu.

Jakie skomplikowane procesy myślowe przebiegają w głowie takiego cromagonczyka, który w każdej chwili będąc w okopie, może się znaleźć na łasce i niełasce "kolegi" którego jeszcze niedawno szykanował. Kolegi, który ma karabin w ręku.

kruszymordziec

2023-11-18, 08:02
Śmieszą mnie zapiski typu:
-ale bym im doj***ł,
-leszcze bo nie oddali itd.
W wojsku nie byli a się wypowiadają...
Dzieciaki drogie takich było więcej, sami generałowie naj***ni na wcielenie pociągiem jechali a potem jeden z drugim moro, łysa głowa, dezorientacja i oczy spuchnięte od płaczu w kiblu, k***a jeszcze trzeba było ich pilnować żeby sobie krzywdy nie zrobili bo mamy zabrakło...

metyoo

2023-11-18, 16:34
kruszymordziec napisał/a:

Śmieszą mnie zapiski typu:
-ale bym im doj***ł,
-leszcze bo nie oddali itd.
W wojsku nie byli a się wypowiadają...
Dzieciaki drogie takich było więcej, sami generałowie naj***ni na wcielenie pociągiem jechali a potem jeden z drugim moro, łysa głowa, dezorientacja i oczy spuchnięte od płaczu w kiblu, k***a jeszcze trzeba było ich pilnować żeby sobie krzywdy nie zrobili bo mamy zabrakło...



nie wytłumaczysz cepom! sprowadziliby ich na ziemię szybciej, niż piszą te swoje posty :D

Nakwasowanyy

2023-11-18, 17:41
Taka była kiedyś chora moda nie tylko w wojsku ale i w liceach, technikach. Pamiętam jak poszedłem do liceum to brali pierwszoklasistów do kibla na kocenie. Mnie akurat nie wzięli, jakoś mi się upiekło ale koledzy musieli szukać stacji radiowych w kaloryferze, robili im wodnika szuwarka czyli wsadzanie głowy do kibla i spuszczanie wody, innych wymysłów nie pamiętam. W technikach myślę, że było trochę ostrzej niż w liceum.

Był nawet film z 1993r. pt "Samowolka" i młodzi wtedy się na tym wzorowali.

Rangraf

2023-11-19, 00:20
Z bani by dostał jak nic - a potem ch*j wie co by się działo.

Masimo777

2023-11-19, 13:20
Ale dużo energii ma to pewnie dobrze r*cha , mógłby tak na mnie te energię wyładować

seeed71

2023-11-20, 13:31
Masimo777 napisał/a:

Ale dużo energii ma to pewnie dobrze r*cha , mógłby tak na mnie te energię wyładować



Jesteś kobietą czy mężczyzną? Tak tylko pytam.....

Masimo777

2023-11-21, 01:28
seeed71 napisał/a:

Jesteś kobietą czy mężczyzną? Tak tylko pytam.....



Mężczyzną