18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

xts

2014-07-09, 19:49
prawidłowo zapięty trój.

HO...........OR

2014-07-09, 19:52


jeden pedzio chce drugiemu opierdzielić kiełbachę ale ten się opiera bo tamtemu jebie z japy

Li...........94

2014-07-09, 19:54
up@ jesteś idiotą, czy robisz z siebie debila pod publikę?

go...........ek

2014-07-09, 20:30
HODOR napisał/a:



jeden pedzio chce drugiemu opierdzielić kiełbachę ale ten się opiera bo tamtemu jebie z japy



ty byś się nie opierał co?? dał byś wleźć w siebie po sam żołądek

xts

2014-07-09, 21:01
zapięty w poprawnym trójkącie raczej nie myśli, żeby w kogoś wchodzić tylko o tym, że dostał wpie**ol.

MrKrisBas

2014-07-10, 02:04
Wszystko ładnie pięknie, ale tego kopa pod koniec mogł mu już oszczędzić. Widać było ze koleś trzymając się za twarz odpuścił.

BoriaS

2014-07-10, 02:36
Gościu szykuje się na walkę z bonusem lub najmanem.

Po...........ur

2014-07-10, 04:29
Minusem jiu jitsu jest to, ze na ulicy wystarczy dostac od kolegi (kumpla) tego przegrywajacego jeden celny kop w ryj tudziez pape, ewentualnie krocze, i po walce. Chyba ze masz ryj rownie twardy co pusty i 90 w bajcepsie jak Koli (starzy Sadole wiedza kto to). Wydaje mi sie (godziny walk obejrzanych na Youtube i sporadyczne wpie**ole zaliczone za dzieciaka) ze stojac mamy wieksze szanse jesli nawet nie na wygrana, to na szybka ucieczke. A jak Cie kopia czarni lub arabowie to ich nie obchodzi ze straciles przytomnosc, albo masz bube i juz nie chcesz.

KrisCFC

2014-07-10, 04:47
MrKrisBas napisał/a:

Wszystko ładnie pięknie, ale tego kopa pod koniec mogł mu już oszczędzić. Widać było ze koleś trzymając się za twarz odpuścił.



Obstawiam, że ten co przegrał sam się stawiał... w tym wypadku ch*j mu w dupę i prawidłowe zachowanie wygrywającego...trzeba przeciwnikowi tak naj***ć żeby nawet nie myślał o kontynuacji lub powtórce w przyszłości...

Jeśli natomiast to ten wygrywający był stawiającym się cwaniakiem to ch*j mu w dupę.. :D

maksymilian45

2014-07-10, 05:07
jestem pod wrażeniem materiału. To chyba pierwszy taki gdzie ktoś robi coś z głową a nie napie**ala na oślep. Piękna technika, piękne wykończenie, PIWKO!

0statniSprawiedliwy

2014-07-10, 09:33
ScottishByBirth napisał/a:

Minusem jiu jitsu jest to, ze na ulicy wystarczy dostac od kolegi (kumpla) tego przegrywajacego jeden celny kop w ryj tudziez pape, ewentualnie krocze, i po walce.


Widzisz, do tej pory się zastanawiam, czemu on go nie kopnął?? Bo chyba nie dlatego, że miał zapięty trójkąt? Btw minusem OGÓLNIE bójek, jest to, że choćbyś nie wiem ile trenował, wystarczy, że jakaś p*zda źle trafi albo ktoś się wpie**oli, czy wyciągnie nóż- może być ciężko. Zawodnicy Ju- Jitsu są szkoleni również z obrony oraz z obalania, ale nigdy nie powinno być się pewnym swojego.