18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyszły Prezydent i jego zainteresowania muzyczne.

masejj • 2010-06-24, 16:08
no no no to jest masakra. :samoboj:



Nie mojego autorstwa.

SleThu

2010-06-24, 22:55
Gdzieś go już widziałem...

Antek_amb

2010-06-24, 23:13
lepsze u dwa niż wychodzenie z Nato, wydobywanie gazu metodą odkrywkową i przyjemnością odwiedzania powodzian itp.

ku...........ek

2010-06-24, 23:21
Tak to jest, gdy na polityku wymusza się (prawdopodobnie przez pijarowców) bratanie się z pospólstwem. Mieliśmy coś podobnego z Leszkiem podczas mistrzostw świata w piłce nożnej... A to źle trzymany szalik, a to przekręcanie nazwisk piłkarzy... itp.

CreativePL

2010-06-25, 08:57
No tak wybierajcie polityka po guście muzycznym, albo po tym jak ładny jest. A jak ktoś k***a znowu mi powie, że prezydent ma funkcje reprezentatywną to jebnę śmiechem, bo tylko czysty idiota i ignorant może tak twierdzić. A jak nie wie od czego jest prezydent niech poczyta sobie o jego kompetencjach i jaka funkcje pełni. Widać, że wolicie naśmiwwać sie z przejęzyczeń Jarka, bo wasz wielki WSI-Bronek, ma wpadki merytoryczne, innymi słowy to niekompetentny idiota który myśli, że gaz wydobywa się łopatą i ładuje na taczki. Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że wybory nie powinny być dla wszystkich, a przed głosowaniem powinien być mały test aby sprawdzić czy nie jesteś kompletnym idiotom.

DwOOruch

2010-06-25, 09:09
NO i spoko, głosyjcie na Komorowskiego. Powiem wam tylko jedno - Polska szybko zostanie sprzedana Rosji i innym zajebistym krajom. Nie lubię ich obydwu, ale Kaczyński jest lepszym kandydatem bo przynajmniej dba o interesy państwa, a nie o to by się nachapać...

zeta

2010-06-25, 10:03
k***a. Do wszystkich, którzy piszą, że Bronek to rosyjski sprzedawczyk, WSI-Bronek, ruski Bronek, taki Bronek, sraki Bronek. Jesteście tak żałośni, że aż was lubię ;) Nie mam sympatii do żadnego z obu z kandydatów ale pójdę i zagłosuję na Komorowskiego, bo gorzej niż u Kaczyńskich być nie może. A te bajki o Bronku na usługach rosji to łapią tylko emeryci i ludzie słabo wykształceni (przypadkiem - wyborcy Kaczuchy).

piru

2010-06-25, 10:11
@CreativePL
"czy nie jesteś kompletnym idiotom"

Tak, jesteś kompletnym idiotą i nie powinieneś mieć prawa do głosowania.

masabitumiczna

2010-06-25, 12:26
o polityce będziecie tu pie**olić?

zonk

2010-06-25, 12:34
@CreativePL, tak masz rację, wybory nie powinny być dla wszystkich, zwłaszcza dla ciebie nie powinny być.

Laszlo

2010-06-25, 12:48
Pokolenie TVN, którego oglądanie daje jak widzę poczucie przynależności do warstwy elit, ynteligentów i wykształciuchów, nie uważa wiedzy merytorycznej za cechę niezbędną dla prezydenta. Ważne żeby ładnie wymawiał nazwy zespołów muzycznych, miał żonę i nie miał kota. A to że pan przyszły prezydent Komorowski nie wie kto należy do UE, nie wie co to deficyt budżetowy, w przeszłości inwigilował swoich kolegów z ministerstwa - to już pokolenie Kuby Wojewódzkiego uważa za wstrętne, kaczystowsko-moherowe pomówienia. Albo kompletnie ignoruje, nawet nie wiedząc o takich dziwnych działaniach ich kandydata.
Można i tak.

masejj

2010-06-25, 13:47
To nie debata, tu robimy szyde z idiotów, jebią mnie wasze poglądy polityczne, zapewne innych też.

Su...........cz

2010-06-25, 14:39
@Laszlo jakby tak wymienić wszystkie wpadki i idiotyzmy Kaczyńskich to podejrzewam, że nie zmieściłbym się w polu longtext, jakie zapewne jest zastosowane do przechowywania treści postów w bazie danych...

Laszlo

2010-06-25, 16:41
Cóż, jeśli nie widzisz różnicy między śmiesznymi wpadkami np. Irasiadem, U2 a niewiedzą na elementarne tematy dotyczące świata polityki ( Komor)... :roll:
No ale to nie jest temat polityczny. ;-)

Szymon88

2010-06-25, 20:12
ja pie**ole, skończcie z tą polityką, 'wyczynami' i innymi żałosnymi, niezwiązanymi z tematem czarnego humoru filmikami/zdjęciami. To jest sadistic, czy forum wyborcze bronisława komorowskiego, bo strony chyba pomyliłem?...

"http://www.fakt.pl/Kaczyn...ly,75482,1.html

Źródło średnio wiarygodne, ale jest."

aha, jeszcze jedno - selfown, czerepaku.

masejj

2010-06-25, 23:01
@up

Że co ? hyh ? :lodowka: