18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyszłość muzyki rozrywkowej leży w ich rękach

Janusz~ • 2011-03-09, 21:13
Bracia FIGO-FAGOT i ich "O Boże Boże Boże Bożenko".
Jeden z lepszych kawałków z nowego serialu GIT - Kaliber 200 volt.
Raczej dla wielbicieli gatunku.



PS. 3 odcinki nowego serialu znajdziecie już na YT.

lwloka

2011-04-13, 13:40
kolejny hit GIT produkcji


Kwakens

2012-04-07, 13:34
Gdzie ciąg dalszy?! :D

boobek

2012-04-07, 13:42
według daty dodania to film sprzed prawie roku..

Siemek

2012-04-07, 14:04
Co wam się k***a ludzie w tym podoba...? Nie czaje tego kompletnie -.- Przecież to jest popie**olone jak lato z radiem. Co za debile jeżdżą na ich koncerty?

Ja tez mogę napisać taką piosenkę w każdej chwili:

Pisze, pisze, pisze sobie na kompie! I oglądam teraz to ciulstwo ! Czemu k***a, k***a, k***a to oglądacie? Przecież ja to samo pisze fiacie ooo itd.

camperboy

2012-04-07, 14:07
@Siemek ty ponury bucu. Ludzie mają poczucie humoru i fajnie jest posłuchać czegoś śmiesznego, z jajem po całym tygodniu pie**olenia o matce Madzi, Smoleńsku kłótniach złodziei w sejmie itd.

Rozumiem, że ty możesz czerpać przyjemność z rozmowy na temat wpływy cieplarnianego na rozmiar nóżek pingwinów i w raz ze swoimi ziomkami śmiać się, że pingwin cesarski ma ogonek mniejszy od pingwina z Grenlandii. Spoko każdy ma faze, ale do ch*ja zamilcz i uszanuj gusta innych osób.


Pozdro zadufany ignorancie.

Siemek

2012-04-07, 14:12
@camperboy

Wyrażam swoją opinię ty zadufany imbecylu i ch*ja Ci do tego. Aż kusi, żeby użyć pewnego słowa na "s" ....


niepoprawnymateo

2012-04-07, 14:14
Siemek napisał/a:

blabla

Ja tez mogę napisać taką piosenkę w każdej chwili:

Pisze, pisze, pisze sobie na kompie! I oglądam teraz to ciulstwo ! Czemu k***a, k***a, k***a to oglądacie? Przecież ja to samo pisze fiacie ooo itd.




camperboy

2012-04-07, 14:16
@Siemek wyrażał byś opinię gdybyś nie jechał po ludziach. Więc to ty sp***alaj

Siedem

2012-04-07, 14:55
Siemka dziewczyna zdradza z cyganem :roll:

sp1tf1re

2012-04-07, 14:58
camperboy napisał/a:

fajnie jest posłuchać czegoś śmiesznego



jedno wazne ale to kurewnie wazne pytanie .

Co ! W! Tym! Jest! k***a! Śmiesznego ?!

donszymon

2012-04-07, 15:11
Moja dziewczyna wyciągnęła mnie ostatnio na wernisaż jakiejś Francuzki - fotografa. Było tam m. in. zdjęcie jak byk liże ją po cyckach. Myślałem że po takie rzeczy muszę na sadola wchodzić, a tu niespodzianka! Ludzie to nazywają sztuką. Nie rozumiem tego, tak jak nie rozumiem co w tym filmiku jest śmiesznego, ale bardziej szanuję ludzi którzy śmieją się z głupich rzeczy których nie rozumiem, niż takich którzy zachwycają się ch*jowymi rzeczami nazywanymi sztuką, których pewnie sami nie rozumieją.

SzczypMojeSuty

2012-04-07, 15:21
Kłócą się o gustach... ja pie**ole :(

Siemek, właśnie na tym to polega. Dodaj do tego tekstu muzyczkę i niech cię poniesie fantazja :P Bez spiny panowie, bez spiny.

głodny_toster

2012-04-07, 15:23
Siemek napisał/a:

@camperboy

Wyrażam swoją opinię ty zadufany imbecylu i ch*ja Ci do tego. Aż kusi, żeby użyć pewnego słowa na "s" ....



Szyszunia:D!?

Onomatopeja_93

2012-04-07, 15:27
Powiem Wam, że jestem wiernym fanem zespołu Figo Fagot i obejrzałem również wszystkie odcinki Kaliber 200 Volt i myślałem,że już wszystkie piosenki zdążyły przetoczyć się przez ten portal. Widzę, że się myliłem także wrzucę coś jeszcze z ciekawszych utworów. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to niedługo Figo Fagot wypuszcza płytę.