18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyszła wybrać trumnę ...

~McSadol • 2024-03-13, 09:27
ale coś jej nie pasowało ...


smc

2024-03-13, 09:58
k***a... :shock:

Kto tak nosi maseczkę...

Lu...........i2

2024-03-13, 12:12
Dupa jak u faceta

piterpiotrek

2024-03-13, 14:30
1:25 jak widac to norma policja pojechała sobie dalej :) ale skoro nic nikomu nie robi to niech sobie chodzi na golasa lepiej ze by to była jakas laska niz facet xd

darek1234

2024-03-13, 18:27
piterpiotrek napisał/a:

1:25 jak widac to norma policja pojechała sobie dalej ale skoro nic nikomu nie robi to niech sobie chodzi na golasa lepiej ze by to była jakas laska niz facet xd



Indiańska dusza. Ot i tyle

Ryju1983

2024-03-13, 18:42
Nie oglądać. Nic ja nie pie**olneło , świeci tylko dupskiem.

majeńka

2024-03-13, 18:47
Prawo powinno chodzenia nago zakazywać tylko powyżej pewnego BMI (gościówa z filmu by się na zakaz załapała), poniżej powinien być wręcz nakaz.

Gdybym do sejmu kandydowała z propozycją właśnie takiej ustawy, głosowalibyście na mnie?

BigLebovsky

2024-03-13, 18:50
Lukiluki2 napisał/a:

Dupa jak u faceta



Nie będziemy drążyć skąd tak dobrze znasz męskie pośladki.

:mrgreen:

Baronessa

2024-03-13, 19:41
Za ciemna, za chuda, cyce jak placki. Nie moja bajka...
Ps, ona ma na szyi p*zdolet zawieszony?


majeńka napisał/a:

Prawo powinno chodzenia nago zakazywać tylko powyżej pewnego BMI (gościówa z filmu by się na zakaz załapała), poniżej powinien być wręcz nakaz.
Gdybym do sejmu kandydowała z propozycją właśnie takiej ustawy, głosowalibyście na mnie?


Dobry pomysł, tylko na odwrót. Loszki 130kg wzwyż - nakaz chodzenia na golasa latem po ulicach i przymus dawania dupy 2x w tygodniu jakiemuś facetowi. Wtedy randomowe stuleje mieli by ubaw z wyglądu takich świń, a zwyrole takie jak ja podziwiali i j***li. Nie chcesz chodzić nago i dawać dupy obcemu facetowi? To k***a schudnij i tyle! Wtedy bym cię mała wybrał nawet na prezydenta.
:lol:

homorek

2024-03-13, 21:24
Baronessa napisał/a:

ona ma na szyi p*zdolet zawieszony? .


Tak do plastyku taki termozgrzewalny :D


smc

2024-03-13, 21:32
majeńka napisał/a:

Prawo powinno chodzenia nago zakazywać tylko powyżej pewnego BMI (gościówa z filmu by się na zakaz załapała), poniżej powinien być wręcz nakaz.
Gdybym do sejmu kandydowała z propozycją właśnie takiej ustawy, głosowalibyście na mnie?




Zagłosowałbym na Ciebie jeśli masz wyższe IQ niż BMI.

majeńka

2024-03-13, 23:06
smc napisał/a:

Zagłosowałbym na Ciebie jeśli masz wyższe IQ niż BMI.

Czas więc na dietę! :-P

A na poważnie: gdybym tego lata wyszła goło, byłaby wielka afera i cała Polska jak i pół świata wystawiałaby moje focie na portalach typu Sadola. Zaś gdyby coś takiego było uznawane za normę, czemu miałabym pozbawiać ludzi widoku prawdziwego piękna?