18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przyszedł na komisariat z odrąbaną głową kobiety.

Dalione • 2012-10-22, 09:40
Szokujące wieści z lubuskiego - mężczyzna odciął jej głowę i zaniósł stróżom prawa. To miał być rodzaj zemsty.

Do makabrycznej wizyty na komisariacie w Gubinie w województwie lubuskim doszło 21 października około godz. 20. Jak podaje Gazeta Lubuska, mężczyzna przyniósł odrąbaną głowę kobiety, którą wcześniej zamordował. Ofiarą okazała się matka jego kolegi, który zeznawał przeciwko niemu w trakcie procesu w sądzie.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tej potwornej zbrodni.

Zerżnięty tekst jak leci, bez zmian z: http://www.mmkrakow.pl/429539/2012/10/22/przyszedl-na-komisariat-z-odrabana-glowa-kobiety?category=spozaMiasta

Na początku myślałem że chodziło o teściową ;-)

Dzichader

2012-10-22, 10:34
Sprawiedliwość musi k***a być.

Emtecc

2012-10-22, 10:56
To mój sąsiad jakoś w zeszłym roku chyba matce odciął głowę, łeb do śmietnika a ciało do kanapy. k***a, ja się z nim grami na psx wymieniałem kiedyś....

Mr.Drwalu

2012-10-22, 11:33
Na pewno był muzułmaninem :karate:

wolfik990

2012-10-22, 18:48
k***a koło mojego miasta

malutky

2012-10-22, 23:59
Kiedyś też pracowałem z mordercą. W 2007 roku robiliśmy instalacja C.O w szpitalu z oddziałem dla gruźlików w Olsztynie. Pewnego dnia przyszedł młody typek w wieku ok. 30 lat, pytał czy nie ma pracy. Dostał od nas 5 zł na godzinę za kucie w ścianach i podłogach. Pracował z nami dobrych kilka dni. Przez ten czas nie miałem żadnych podejrzeń, że może być mordercą i pedofilem. Podczas tego czasu potrafił się wyrwać na chwilę i nie wracał jakiś czas. Któregoś dnia gdy kumpel poszedł do kibla, zauważył, że ten typek jeździł samochodem po lesie. Teraz już wiem po co... http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/Archiwum__News,5800/Zgwalcil_W_Norwegii_Zamordowal_W_Polsce,860703/index.html

Dodam tylko, że jak pił z chłopakami to łapał dołka i dużo myślał.

dth

2012-10-23, 02:13
Tia, Wy tu o mordercach, a ja kiedyś do klasy w gimnazjum chodziłem z kolesiem, który rok po moim ukończeniu zgwałcił jakiegoś 10-letniego chłopca w piwnicy wieżowca obok owej szkoły : P o dziwo, po paru miesiącach koleś już sobie biegał normalnie po ulicach, ale chyba się przeprowadził gdzieś, bo każdy na osiedlu chciał go zaj***ć. Jak to dobrze, że plotki się szybko rozchodzą. Swoją drogą okolica ciekawa, bo ludzie tam skaczą z okien i zabijają siekierami emerytowanych policjantów, a czasem przechodząc obok wieżowca można oberwać w głowę jakimś ciekawym przedmiotem typu: jajko, chleb(?), drzwi, lodówka. Na szczęście te większe są łatwiejsze do zauważenia i z reguły towarzyszą im wesołe porykiwania mieszkańców, więc oberwać ciężko. Cóż, wieżowce socjalne, czemu mnie to nie dziwi? ; )

Swoją drogą zawsze mnie zastanawiało dlaczego zgwałcił chłopca a nie dziewczynkę.

Bembols

2012-10-23, 06:52
Dziwne rzeczy się dzieją ostatnio w moich okolicach. Gościu, który odrąbał głowę, ktoś zakatował psa, i jacyś gimnazjaliści podpalili bezdomnego... Podejrzane

genghiskhan

2012-10-23, 08:10
Bembols napisał/a:

Dziwne rzeczy się dzieją ostatnio w moich okolicach. Gościu, który odrąbał głowę, ktoś zakatował psa, i jacyś gimnazjaliści podpalili bezdomnego... Podejrzane


Opisz to dokładnie Antoniemu, on Ci pomoże.

Sz...........jk

2012-10-23, 08:32
Obok mojego starego mieszkania żyli sobie patologiczni cyganie (masło maślane), jeden zapładniał zdradzieckie polskie k***y (chciały to mają cygańskiego bachora). Trafiło się, że zaciążyła następna i chciała od niego kasiory na dzieciaka, ten się przestraszył przyszłych alimentów, udusił ją z patologicznym Polakiem i wrzucił do jeziora w szafce. Później ten Polak go wydał bo nie dostał kasy za pomoc w zabiciu i teraz ładnie sobie siedzą na dożywociu. Inny cygan, brat tego debila zgwałcił jakąś dziewczyne w bramie, jak trafił do więzienia to mu dupsko rozj***li szczotą od kibla i mu skarpeta z niego wypadła. Dobrze tak zwyrodnialcom.

jarosz

2012-10-23, 09:43
dobrze ze ja zaj***l

ALX_Y

2012-10-23, 09:50
Dodam jeszcze, że oprawcą okazał się Hubert G. który najprawdopodobniej zamordował kobietę, ponieważ ta miała zeznawać przeciwko swojemu synowi, całe zdarzenie miało miejsce w pobliżu mojego domu , jestem wstrząśnięty całą sytuacją :shock:


Co nie znaczy, że nie dam piwa :mrgreen:

Dalione

2012-10-23, 11:27
ALX_Y napisał/a:


Co nie znaczy, że nie dam piwa :mrgreen:



To :idzwch*j: z takim postem.

Nabs

2012-10-23, 14:56
No moje miasto na sadolu. Nie znałem tego gościa, jak i tej babki której zamordował, ale wiem gdzie mieszkali (dość blisko cmentarza).

@Bembols - gdzie mieszkasz? ;)

dth

2012-10-23, 15:47
@up
To się daleko nie musiała przeprowadzać.