18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przystanek

torro • 2013-01-21, 13:53
Lepiej się nie podniecać na mrozie...

Moby_Dick

2013-01-21, 14:33
Jak to lepiej się nie podniecajcie? Własnie niech się podniecają :D
Po soplach na cipie będziesz wiedział, która chce Cie przelecieć heheh.
Mi się obrazek z kawałem skojarzył:
Po czym poznać że kobieta ma w 100% ochotę na seks? Po tym, że jak jej włożysz rękę pod spódnicę, to poczujesz jakbyś konia cukrem karmił!

torro

2013-01-21, 14:44
@up
Myślę, że jak kobieta pozwala sobie włożyć rękę pod spódnicę, to już nie trzeba dalej sprawdzać czy ma ochotę na seks...
P.S. Nie zaczyna się zdania od "mi". Przepraszam za poprawianie, ale nie mogę po prostu patrzeć jak ktoś tak pisze, czy mówi.

Ra...........it

2013-01-21, 15:24
MI się wydaje że się zesrały.

Ludzie! z całym szacunkiem - sadol jest do pośmiania się, poznania jakiś nowinek, beki z polityków i poznania innego niż wciskane przez tvn zdania. po co mieszać w to edukację. Jak jesteście takimi fanatykami to czytajcie ossolineum.

Naziolek

2013-01-21, 15:55
Myślałem, że azjatce stanie...

Mizantrop

2013-01-21, 15:58
Ja pie**ole ale to jest głupie. Trzy kobiety siedzą w temperaturze poniżej 20*C w krótkich spódniczkach na metalowej ławce i obok nich przechodzi pół nagi facet (też w takiej samej temperaturze). Mistrzostwo logiki.

raper900

2013-01-21, 16:08
Mnie się wydaje, ze torro chodziło o to, że na początku zdania piszemy "mnie", a nie "mi", które to możemy pie**olnąć w środku wypowiedzi.

lordkowal

2013-01-21, 16:15
Mi mi mi mi mi mi mi mi mi mi mi mi mi mi mi mi mi mi. Mi jebac system!

Zgon14

2013-01-21, 16:16
Trza kupić śliniaczki...

Gaunt

2013-01-21, 16:27
"Ja pie**ole ale to jest głupie. Trzy kobiety siedzą w temperaturze poniżej 20*C w krótkich spódniczkach na metalowej ławce i obok nich przechodzi pół nagi facet (też w takiej samej temperaturze). Mistrzostwo logiki.'

już sie tak nie spinaj obrazek jest humorystyczny

jak czytałeś kaczora donalda to też jęczałeś, że mało realistyczne?

mr_9mm

2013-01-21, 16:37
Brüste napisał/a:

Trzy kobiety siedzą w temperaturze poniżej 20*C w krótkich spódniczkach na metalowej ławce

Przyłożyłeś termometr do monitora, że wiesz jaka temperatura panuje na obrazku?

torro

2013-01-21, 16:55
mr_9mm napisał/a:

Przyłożyłeś termometr do monitora, że wiesz jaka temperatura panuje na obrazku?



Ha,ha,chyba przyłożył. Ale a propos konia. Znaczy gościa z nagim torsem, chciałem powiedzieć. Siedzę dziś w robocie przy kompie i trochę zimno, po nogach wieje, bo robotnicy dodatkową halę za serwerownią dobudowują i kręcą się tam i z powrotem, identyfikatorów nikt im nie dał, więc by nie trzeba było im ciagle otwierać, wstawili podpórkę między drzwi, by sie nie domykały. Na dworze -10 więc siedzimy w polarach i przeklinamy te pieprzone remonty. Potem wychodzę na korytarz i widzę, że jeden z robotników chodzi w samym podkoszulku na ramiączka i jeszcze wydaje się nieco spocony...

peersil

2013-01-21, 16:56
Mi tam stanął jak popatrzyłem na blondynę (tą na ławce - zeby nie było) :D

h7kchryst

2013-01-21, 17:10
zapach śledzia z dodatkiem cebuli jest naprawdę odpychający...
coraz sprośniejsze te memy, blondi naszkicowana ja moja laska, zawsze nieśmiała, ale zawsze by się r*chała... eh te blondynki