18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przypieczeni po wybuchu spacerują

fantastico • 2016-12-26, 14:47
Kobieta w szoku wraz z dzieckiem idzie przed siebie mając całe ciało poparzone w pobliskim wybuchu gazu.


Cinkciara

2016-12-27, 01:06
deliriumpermanent napisał/a:

k***a, co za znieczulica. Nawet zwierzęta chronią ranne osobniki w stadzie. Ale co ja pie**olę, zapomniałem o kolorze skóry. Wybaczcie, drogie zwierzęta.


No właśnie nie bardzo. Ranne osobniki są zostawiane na pastwę losu bo spowalniają stado. Chroni się tylko młode.

Swoją drogą ciekawe jak ciężko jest osobę w takim szoku ogarnąć. Miał ktoś kiedyś sposobność sprawdzić?

Jo...........23

2016-12-27, 01:44
deliriumpermanent napisał/a:

Nawet zwierzęta chronią ranne osobniki w stadzie...



Jeden z najgłupszych komentarzy, jakie kiedykolwiek tutaj czytałem.
I tyle piw? To już nawet nie jest gimbadistic...

Chore i stare (roślinożercy - antylopy, bawoły, słonie, bizony, sarny) idą na pokarm dla drapieżników
lub też won ze stada (drapieżniki - wilki, lwy, hieny).

"Selekcja naturalna". Mówi to coś komuś?... Ach te dzieci...
edit.
Up. Właśnie przeczytałem twój komentarz.
Masz całkowitą rację z młodymi jeżeli chodzi o roślinożerców.
Z drapieżnikami bywa już... różnie.
Jeżeli np. następuje zmiana przywódcy stada u lwów czy hien to razem z pokonanym samcem (a samicą u hien)
ich młode też są zagryzane...
A u hien to już jest całkiem popierniczone...

de...........nt

2016-12-27, 02:02
Jod123 napisał/a:



Jeden z najgłupszych komentarzy, jakie kiedykolwiek tutaj czytałem.
I tyle piw? To już nawet nie jest gimbadistic...

Chore i stare (roślinożercy - antylopy, bawoły, słonie, bizony, sarny) idą na pokarm dla drapieżników
lub też won ze stada (drapieżniki - wilki, lwy, hieny).

"Selekcja naturalna". Mówi to coś komuś?... Ach...
edit.
Up. Właśnie przeczytałem twój komentarz.
Masz rację z młodymi jeżeli chodzi o roślinożerców.
Z drapieżnikami bywa już... różnie.
Jeżeli np. następuje zmiana przywódcy stada u lwów, hien, to razem z pokonanym samcem
ich młode też są zagryzane...



Jako, że święta, itp, itd, to napiszę nadzwyczaj delikatnie.
Wiesz, istnieje coś takiego, jak ironia, sarkazm.
Istnieją też ludzie, którzy tego nie łapią.
Zazwyczaj karnacja ich skóry jest ciemna, ciemniejsza, najciemniejsza.
Bez urazy, mam nadzieję, że do nich nie należysz - jak już wspomniałem święta - alkohol (być może za dużo alkoholu), itp. Każdemu się zdarza. Noł ofens.
Ja niejednokrotnie "spłodziłem" na sadolu dużo gorsze komentarze, a teraz tak się trochę przypie**alam. :amused:
Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla Ciebie Jod123 i wszystkich Twoich bliskich, a sam temat i komentarze są na tyle luźne, że szkoda o nie spinać poślady :piwo:

Cinkciara

2016-12-27, 05:26
Jod123 napisał/a:



Jeden z najgłupszych komentarzy, jakie kiedykolwiek tutaj czytałem.
I tyle piw? To już nawet nie jest gimbadistic...

Chore i stare (roślinożercy - antylopy, bawoły, słonie, bizony, sarny) idą na pokarm dla drapieżników
lub też won ze stada (drapieżniki - wilki, lwy, hieny).

"Selekcja naturalna". Mówi to coś komuś?... Ach te dzieci...
edit.
Up. Właśnie przeczytałem twój komentarz.
Masz całkowitą rację z młodymi jeżeli chodzi o roślinożerców.
Z drapieżnikami bywa już... różnie.
Jeżeli np. następuje zmiana przywódcy stada u lwów czy hien to razem z pokonanym samcem (a samicą u hien)
ich młode też są zagryzane...
A u hien to już jest całkiem popierniczone...


Oczywiście masz rację, po prostu nie chciało mi się tak tego wyszczególniać, bo z reguły i tak rzadko dociera :D

modoc

2016-12-27, 05:32
Pieczony murzynek. Był u mnie pyszny. Jak co roku w święta.

Jo...........23

2016-12-27, 12:43
deliriumpermanent napisał/a:


... :piwo:



Pojadę klasykiem.
"...Różne są zboczenia, ostatecznie można być nawet ... komunistą. Ale żeby się do tego publicznie przyznawać?!!!" (Popiół i diament)

Tu nawet nie chodzi o Twój komentarz, ale o bezrefleksyjnie łykanie głupot przez "ciemny naród, co wszystko kupi..." i pośrednio chwalenie się własną niewiedzą.

Najlepszego dla Ciebie i Twoich bliskich. :piwo:

fastman

2016-12-29, 00:09
k***a jego pie**olona mac, zjeby j***ne. Jestem w stanie zrozumieć wasze kozaczenie pod osłoną internetowej pseudo animowosci, jednak jeżeli naprawdę cieszy was cierpienie dziecka, obyś się nigdy nie rozmnożył pomyłko ewolucji. Większość z was miekie piłki wylibyscie wolajac o pomoc mamusie zanim ... a ch*j wam w dupe i oby wasze zj***ne potomki też tak cierpialy, może zmienicie światopogląd i przestaniecie zgrywac kozakow.