18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przypadkiem potrącił 11 latka...

elslimomexicano • 2014-04-10, 11:30
...i dostał niesłuszny wpie**ol.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/potracil-11-latka-za-kare-zostal-skatowany-przez-mieszkancow/cyw4j

Niestety uploader nie obsługuje tej strony.
MODERATORZY, POMOŻECIE?


[ Komentarz dodany przez: LegendarnyZiom: 2014-04-10, 11:47 ]
Pomożemy!
[ Komentarz dodany przez: Moderator: 2014-04-11, 18:59 ]
Kto Ci pomoże? Jak nie MY. 8-)


xts

2014-04-10, 11:34
nie pomogą

primas

2014-04-10, 11:46
Założe się, że gówniaż był czarny...

St...........ke

2014-04-10, 11:58
primas napisał/a:

Założe się, że gówniaż był czarny...



Gówniarz był czarny, i gówna atakujące czarne. Wniosek? Nie pomagać czarnym ni ch*ja. :D

garota

2014-04-10, 12:19
Przej***ne. Nie zatrzymać się i pójść do pierdla gdzie murzyny zdymają dupsko, czy zatrzymać się i zostać przekopanym prawie na śmierć?

nowynick

2014-04-10, 12:41
Widać na tym krótkim ujęciu(0:17), że trafił dziecko, które właśnie opuszczało jezdnię(więc kierowca miał sporo czasu na reakcję) a on popie**alał zdrowo i nie hamował nawet. Jakby w moje dziecko ktoś tak wjechał to miałbym obfity materiał na harda i się specjalnie reakcji tych ludzi nie dziwię.

Up`y jakim Wy k***a cudem na tej jakości nagraniu widzicie kolor skóry?

Eth

2014-04-10, 12:54
@nowynick

Mi to wyglada jakby dzieciak wbiegl na jezdnie, gowno widac na tym nagraniu.

necrofallus8

2014-04-10, 13:16
Mają łeb sk***ysyny w 24h zarobić na tragedii 10 tys $, niema ch*ja mają żydowskie pochodzenie na 100%...

marekqat

2014-04-10, 13:27
nowynick napisał/a:


Up`y jakim Wy k***a cudem na tej jakości nagraniu widzicie kolor skóry?



Detroit i wszystko w temacie.

bloodwar

2014-04-10, 13:43
Detroit, to pewnie ostatnia biała rodzina na dzielni i dlatego ich tak gnoją, odwrócony rasizm to straszna rzecz :-)

NieWiemZeWiem

2014-04-10, 13:48
nowynick@ to chyba ukryte przesłąnie nowy nick jezusa chrystusa

Na innym nagraniu dzieciaki szły w stronę ulicy i czarne coś nagle chciało przebiec przez ulice

crystaldragon

2014-04-10, 13:51
DETROIT i wszystko jasne, to u nas jak Sosnowiec albo mała Rosja. Prawda jest taka że Latynosi i Czarni rozpieprzyli to miasto a szkoda .

Taka ciekawostka z Detroit :

"W dwudziestoleciu międzywojennym niepolscy robotnicy uczyli się podstaw języka polskiego, by móc porozumieć się z większością załogi, jednocześnie jednak Polacy byli po Afroamerykanach jedną z najniżej sytuowanych grup w hierarchii społecznej i mocno z tą drugą grupą rywalizowali o zarobki, dochodziło do starć, często podsycanych przez właścicieli fabryk. Aż do lat sześćdziesiątych XX wieku Polaków obejmował także zakaz osiedlania się w bogatszych dzielnicach"

armoras

2014-04-10, 14:21
"Pobity przez mieszkańców wschodniego Detroit" j***na poprawność polityczna, nigdy nie powiedzą że to czarni.

nowynick

2014-04-10, 16:08
NieWiemZeWiem napisał/a:

nowynick@ to chyba ukryte przesłąnie nowy nick jezusa chrystusa



po pierwsze poczułem się obrażony, ale tak serio w ch*j obrażony, bo brzydsze pomówienia to tylko o matce mogłeś zaserwować, za takiego typu słowa powinni stawiać warny jak za "sp***alaj"

po drugie mój poprzedni nick jeśli musisz wiedzieć z jakiś przyczyn przeszkadzał moderacji a odnosił się on do ulubionej gry jaką było krush kill 'n destroy czyli kkndkkndkknd i sam osobiście postawiłeś mi piwko setki razy

St...........ke

2014-04-10, 17:42
nowynick napisał/a:

Widać na tym krótkim ujęciu(0:17), że trafił dziecko, które właśnie opuszczało jezdnię(więc kierowca miał sporo czasu na reakcję) a on popie**alał zdrowo i nie hamował nawet. Jakby w moje dziecko ktoś tak wjechał to miałbym obfity materiał na harda i się specjalnie reakcji tych ludzi nie dziwię.

Up`y jakim Wy k***a cudem na tej jakości nagraniu widzicie kolor skóry?



Poczytaj o Detroit, to miasto murzynów gangsterów, strach tam żyć będąc białym.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Detroit