18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przypadek?

Flodzia • 2024-04-21, 17:39
Nie sądzę :lol:












Pepewatch

2024-04-22, 00:52
ibrahim napisał/a:

Odnośnie pierwszego filmu z basenem: brak piersi nie jest niczym wstydliwym. A nawet powiedziałbym, wręcz nobilitującym w sferach cwe*ebryckich. Przecież nie tak całkiem dawno jedna cwe*ebrytka jankeska bez mózgu, uj***ła sobie piersi (o ile je w ogóle miała), bo z badań wynikało, że będzie mieć raka piersi na 100 %.
Natomiast powiem wam - niedoświadczeni życiowo sadole - że moja sąsiadka, Pani w wieku 72 lat, prowadząca firmę, jak się dowiedziała, że już ma raka piersi, to zaczęła z rozpaczy pić, a raczej chlać na umór. Nikt z was nie dałby jej rady w tym alkoholowym sporcie, wynikłym z totalnej depresji, w którą dodatkowo wpadła.
Po operacji , na którą pojechała kompletnie pijana , zaczęła brać tzw. chemię. Przed każdym wyjazdem na chemię wypijała ćwiartkę wódy. Na miejscu badania krwi - od których zależy dopuszczenie, bądź nie , do chemii - miała wręcz wzorowe. Lekarze podawali jej zawsze chemię, pomimo odoru wódy z ust. Za każdym razem, po przyjeździe z chemii wypijała duszkiem , z gwinta kolejną ćwiartkę wódy i szła spać. I co? I rak zdechł k***a, bo w takim środowisku, za ch*ja nie da się żyć.
Post Scriptum.
Odnośnie drugiego filmu: I to są piękne cycki.



Ad cycków z filmików; pie**olisz, choć gusta są różne to pewnie jesteś ulany i dlatego wolisz wymiona od kształtnych cycuszków, ta z 1 filmiku ma może minimalnie za małe, ale i tak są w porządku
Ad 2. Nie zdziwiłbym się gdyby wlewali jej chemię nawet gdyby była nieprzytomna, chemia nas podatników kosztuje 100-300tyś, a dla finansów placówki (może też lekarza) jest zapewne bardzo opłacalna. Zwiększanie wydatków w nieskończoność na nfz w takim systemie jaki u nas gówno da. Z takim monopolem ile byś nie wlał tak wszystko z łatwością przepie**olą. Ale zrobić system konkurencyjny jak w Niemczech, czy w Singapurze to oooo panie, tak to nie, nie opyla się.

arturek_w

2024-04-22, 08:38
majeńka napisał/a:

1. laska byłaby śliczna gdyby nie te krowie kółka w cyckach
2. plastik fantastik, kurewski makijaż
3. jedyna klatka z cycem jest rozmazana, ciężko więc ocenić
4. brzydki ryj, kiepski cycek
5. ładna flaszka
6. ok



Pokaż swoje w odpowiednim dziale - my ocenimy :p

kris1978

2024-04-22, 08:44
Ostatnia blondi, ma piękne duże czarne oczy. Cudo. Najfajniejsza, najfajniejsza

darek1234

2024-04-22, 16:43
majeńka napisał/a:

Dzięki, faktycznie. Ściągłam i puściłam w mpv, ten załapał tą klatkę poprawnie.



Złapałem w Firefoxie ;)

420710247365

2024-04-22, 17:32
majeńka napisał/a:


4. brzydki ryj, kiepski cycek



Kiepski??? Najlepsze ma z wszystkich. Wielkie, kształt dobry, okrągłe jak należy i fajne sutki z dużymi aureolami. Twarz też jest ok tylko że włosy krótie i bez tapety.

Szary_Jeleń

2024-04-22, 23:43
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Atencyjne k***iszcza dwudziestego pierwszego wieku. Nie wiem tylko co jest bardziej żałosne, te babki bez szacunku do siebie, czy spermiarze dający piwa i lajki za kawałek cycka.



both (jedno słowo, drugie słowo, trzecie słowo, no teraz mi nie wyjebiecie, że za krótki :D )

majeńka

2024-04-23, 00:09
420710247365 napisał/a:

„4. brzydki ryj, kiepski cycek”
Kiepski??? Najlepsze ma z wszystkich. Wielkie, kształt dobry, okrągłe jak należy i fajne sutki z dużymi aureolami. Twarz też jest ok tylko że włosy krótie i bez tapety.

Ryj jest paskudny, włosy ohydne, uszy niekształtne (jak się ma takie to trzeba włosami zakryć).

Zaś jako że brwi są umalowane (w tragiczny sposób), zakładam że i tapeta jest, tylko źle nałożona.

Zaś cycek: no może, zbyt się zapatrzyłam na wady ryja. Zupgradujmy ocenę do "ujdzie w tłoku".

xxbartxx32

2024-04-23, 14:56
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Atencyjne k***iszcza dwudziestego pierwszego wieku. Nie wiem tylko co jest bardziej żałosne, te babki bez szacunku do siebie, czy spermiarze dający piwa i lajki za kawałek cycka.



Ty pewnie dałbyś lajka i piwo za ku*asa.

darek1234

2024-04-23, 17:15
majeńka napisał/a:

Ryj jest paskudny, włosy ohydne, uszy niekształtne (jak się ma takie to trzeba włosami zakryć).
Zaś jako że brwi są umalowane (w tragiczny sposób), zakładam że i tapeta jest, tylko źle nałożona.
Zaś cycek: no może, zbyt się zapatrzyłam na wady ryja. Zupgradujmy ocenę do "ujdzie w tłoku".



Cycek ma jak należy, nawet bardziej jak należy, ale ryj tragiczny ;)

metyoo

2024-04-24, 06:44
Pepewatch napisał/a:

Ad cycków z filmików; pie**olisz, choć gusta są różne to pewnie jesteś ulany i dlatego wolisz wymiona od kształtnych cycuszków, ta z 1 filmiku ma może minimalnie za małe, ale i tak są w porządku
Ad 2. Nie zdziwiłbym się gdyby wlewali jej chemię nawet gdyby była nieprzytomna, chemia nas podatników kosztuje 100-300tyś, a dla finansów placówki (może też lekarza) jest zapewne bardzo opłacalna. Zwiększanie wydatków w nieskończoność na nfz w takim systemie jaki u nas gówno da. Z takim monopolem ile byś nie wlał tak wszystko z łatwością przepie**olą. Ale zrobić system konkurencyjny jak w Niemczech, czy w Singapurze to oooo panie, tak to nie, nie opyla się.



wymiona? ty k***a głupi jesteś! wolisz plaskacze, bo jak się nie ma co się lubi to się lubi, co się ma. babka z 2 filmiku ma kawał fajnego cyca - pobawiłby się!

przemekkaro

2024-04-26, 14:39
majeńka napisał/a:

1. laska byłaby śliczna gdyby nie te krowie kółka w cyckach
2. plastik fantastik, kurewski makijaż
3. jedyna klatka z cycem jest rozmazana, ciężko więc ocenić
4. brzydki ryj, kiepski cycek
5. ładna flaszka
6. ok



1. Cała sliczna:)
2. Słaba
3.Ładna , cycek swietny
4.Fakt gęba slaba cycek stuczny
5 Mało widac, ale cycek chyba duzy
6. Ona ładna , cycek ladny