18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

neo_1995

2013-12-19, 22:37
Sosnowiec, Sosnowiec, Sosnowiec, Sosnowiec... ile k***a można? Pośmialiśmy się, było fajnie, ale darujcie sobie kolejne teksty z tak oklepanym motywem.

maksym_gorki

2013-12-19, 22:38
hej, debile, cezik gejem? niby dlaczego? żałośni nieudacznicy, dla których internet jest miejscem leczenia kompleksów.

Nathaniel_Demerest

2013-12-19, 22:42
tymasztesz napisał/a:

nawet w sosnowcu nie chcą tego pedała







:krawaciarz:

Clematis

2013-12-19, 22:57
po prostu według części użytkowników sadola prawdziwy facet ma zapocone pachy, wystający brzuch, włosy wystające z nosa i pas startowy na gaciach. Wtedy jest sto pro samiec.

zincum
Dobrze pościemniany jesteś gość :D

Huuudy_z_Mafii

2013-12-19, 23:15
tymasztesz napisał/a:

tym ze nie jestem pedałem



Nie no stary



Nexures napisał/a:

@huuudy o k***a nastepny ciotowaty fanboy ;o i co dupe pewdiec**y tez lizesz?



Chciałem zauważyć, że pewdiepie ma ładniejszą dziewczyną niż ty kiedykolwiek sobie do jakiejś zwaliłeś pod biurkiem ; 8-)

A ogólnie tego bólu dupy nie ogarniam, nie chcesz nie oglądaj, nie interesuj się, nie komentuj. Proste. A ty musisz być bardzo ograniczonym człowiekiem, skoro nie szanujesz komu co może się podobać.

Arisovo

2013-12-19, 23:25
Cezik ma kase, wy nie- ot i całej nienawiści powód

Pikle

2013-12-19, 23:26
zincum napisał/a:

Śledzisz fejsa? To masz coś ze łbem autorze? pie**olony hamburgreski wymysł, pokolenie i myślenie.
Na serio nie widzicie życia? Szperać po fejsach, podniecać się wkrętami, napie**alać w gierki?
A k***a jakby trzeba było bigos ugotować to p*zda zbita. Większość z was to pewnie chleba by nie potrafiła pokroić. Idźcie wy w ch*j. Nie straszcie emigracją, już wypie**alajcie, ciekawe ile "zmywaków" w tej chwili chcą...

I k***a ja nie widzę, żeby się zepsuł. Na kablach odpalany a wy tu gówno od dawna robicie z byle czego. Bo głupi jesteście.

no tak bo ty wszystko o mnie wiesz :idzwch*j:

mat88

2013-12-19, 23:32
Ale tu psów ogrodnika...ja pie**ole, typowo polskie wch*j

zincum

2013-12-20, 00:04
Clematis napisał/a:


zincum
Dobrze pościemniany jesteś gość :D



Mylisz się. Większość "sadoli" wyobraża siebie w formie pana i władcy świata. Nienawiść do wszystkich to ideowy ich kierunek. Mało którego kraju by nie porozp***zielali. Ale są i przeszkody, mama jeść nie dała, trza zapieprzać po czipsy i BePower do biedrony. No a jutro niestety lekcje. Ś.P. Lem miał rację.

Dziwi mnie jedno. Dlaczego ten portal toleruje takich obszczymurków. Przecież to zbiorowisko kretynów bez szkoły się zaczyna robić. Rasizm od fiuta, co jeszcze kaszkę od mamusi wyciera z ust. Narodowcy, co tylko cegłami potrafią rzucać w Święto. Itp.

Ne...........es

2013-12-20, 01:29
Siwy_dym napisał/a:

@up
@up up

Co was tak k***a boli, że człowiek CeZik czy powdiepie potrafi sie dobrze zaprezentować i pokazać co stworzył ciekawego?
Zawistne j***ne sukinsyny.



hurr durr wyzywaja twojego pana, lepiej sie poplakac i powyzywac w komentarzach ^^ j***na p*zdeczka

Huuudy_z_Mafii napisał/a:



Nie no stary

Obrazek



Chciałem zauważyć, że pewdiepie ma ładniejszą dziewczyną niż ty kiedykolwiek sobie do jakiejś zwaliłeś pod biurkiem ; 8-)

A ogólnie tego bólu dupy nie ogarniam, nie chcesz nie oglądaj, nie interesuj się, nie komentuj. Proste. A ty musisz być bardzo ograniczonym człowiekiem, skoro nie szanujesz komu co może się podobać.



haha nastepna p*zdeczka ^^ a skad wiesz? ty ja nazywasz ladna? ty chyba ladnych dziewczyn z poza swojego kompa nie widziales :) idz lepiej wracaj do swojej norki

Ra...........py

2013-12-20, 01:43
Nexures - jest tu gdzieś taki przycisk - usuń konto, czy jakoś tak. Zrób coś użytecznego, naciśnij go i potwierdź.

rlkp

2013-12-20, 01:53
Można powiedzieć

Silent Hill - Sosnowiec :D

czarkowskY

2013-12-20, 08:11
Dlaczego gej? Bo śpiewa, tańczy i gra na falecie.