18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przypadek...

r4dzik • 2013-08-04, 19:24
Wysłałem dziś przez przypadek zdjęcie swojego ch*ja do wszystkich znajomych. Nie dość, że było to strasznie żenujące, to jeszcze musiałem wydać mnóstwo kasy na znaczki.

BongMan

2013-08-04, 19:25
Jak wysyłałeś pocztą polską to połowa nie dojdzie a reszta za rok :D

1.Michal

2013-08-04, 19:27
Nie przejmuj się. Może nikt go na zdjęciu nie znajdzie ;)

b00mba

2013-08-04, 19:40
a wpisałeś nadawce ?

wdiko

2013-08-04, 19:54
-Stasiu?-pyta babka- był dzisiaj listonosz z rentą?
-Aj Gienia przestan znow mi ch*ja przyslali :D

bloodwar

2013-08-04, 20:00
Do mojej uwczesnej dziewczyny kartka walentynkowa, wysłana 12 lutego (przez pomyłkę - zwykłym a nie priorytetem więc, delikatnie mówiąc, nie była traktowana zbyt priorytetowo) doszła koło... 24 lutego (z TEGO SAMEGO MIASTA, laska mieszkała 3 ulice dalej, jakbym żółwia z listem posłał to by doszedł w 2 dni!), w międzyczasie dowiedziałem się że obciągała innemu kolesiowi i zdążyłem ją rzucić a tu zonk, przychodzi jej kartka "Twój ukochany na zawsze Bloodwar", musiała się poczuć jak rasowa obciągara.

Adalf_Hitlar

2013-08-04, 20:16
bloodwar napisał/a:

Do mojej uwczesnej dziewczyny kartka walentynkowa, wysłana 12 lutego (przez pomyłkę - zwykłym a nie priorytetem więc, delikatnie mówiąc, nie była traktowana zbyt priorytetowo) doszła koło... 24 lutego (z TEGO SAMEGO MIASTA, laska mieszkała 3 ulice dalej, jakbym żółwia z listem posłał to by doszedł w 2 dni!), w międzyczasie dowiedziałem się że obciągała innemu kolesiowi i zdążyłem ją rzucić a tu zonk, przychodzi jej kartka "Twój ukochany na zawsze Bloodwar", musiała się poczuć jak rasowa obciągara.



Chwalisz się czy żalisz? :roll:

b00mba

2013-08-04, 20:28
@bloodwar

Mogłeś jej wrzucić do skrzynki. Poza tym jaka to różnica jak daleko był jej dom od twojego dla logistyki poczty?

majfon

2013-08-04, 23:39
@bloodwar Ja pie**ole... Kto w XXI wieku wysyła kartki pocztowe? Ech... na wsiach to jednak jeszcze ludzie zacofani.

kuroi47

2013-08-04, 23:47
@majfon

Ci ludzie co piszą i wysyłają kartki pocztowe to Ci co nie są debilami i prostakami ale nie dziwię się, że nie wiedziałeś

spireout

2013-08-04, 23:50
majfon napisał/a:

Ja pie**ole... Kto w XXI wieku wysyła kartki pocztowe? Ech... na wsiach to jednak jeszcze ludzie zacofani.



W dzisiejszych czasach całkiem przyjemnie jest dostać zwykłą kartkę pocztową. Jak będziesz miał dziewczynę sam się przekonasz jak bardzo będzie wdzięczna.

Małolata

2013-08-05, 10:55
majfon napisał/a:

@bloodwar Ja pie**ole... Kto w XXI wieku wysyła kartki pocztowe? Ech... na wsiach to jednak jeszcze ludzie zacofani.


To chyba nawet nie wiesz jak fajnie jest dostać kartkę z jakiejś okazji, albo list. Taki prawdziwy list na kartce papieru, pisany odręcznie, a nie a pomocą komputera, czy innej maszyny do pisania.
To ma urok i magię.
A jeśli chodzi o czas, to bywało, że przesyłka szła jeden dzień (przeważnie tyle idzie jeśli to priorytet), ale zdarzyło się też, że równo tydzień. Oczekiwanie też ma urok, ale tylko dla cierpliwych. :roll: