18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przymusowe wszczepianie czipów RFID na Filipinach

Hauer88 • 2012-10-09, 21:46


Na Filipinach prowadzona jest kampania wszczepiania czipów RFID w ciała ludzi. Kampania ta prowadzona jest w odległych, zapadłych wsiach i osadach, na tyle odległych, że są nieznane dla szerszej opinii publicznej. Ludzi chwyta się i zatrzymuje na ulicach, dokonuje się, przemocą, wtargnięć do domów i wszczepia się w ciała ludzi czipy RFID.

Na video widać dwóch Filipińczyków z takich osad, którzy składają świadectwo dotyczące tego faktu, opisują ten czip (o rozmiarze ziarnka ryżu) i mówią także o tym, że u zaczopowanych ludzi jest coś takiego w rodzaju tatuażu na czole w kształcie trzech szóstek.

Mówią także o tym, że zaczopowani ludzie tracą swoją wolę i stają się całkowicie sterowalni (bezwolni) i zależni od „panów” (właścicieli). Z tego powodu, próbując uniknąć implantacji czipów, uciekali w góry ukrywając się tam. W ogóle to mamy już czasy apokaliptyczne i widzimy spełnianie się proroctw duchownych ludzi, zwłaszcza o „przymusowym wszczepianiu czipów” mówił starzec Nikołaj Rogozin. Na razie te technologie są testowane i wypróbowywane na niewielkich grupach ludzi ale sądzę, że bardzo szybko my wszyscy będziemy musieli z tym się zmierzyć.

Stablo

2012-10-09, 21:47
O ja pie**ole, zombie !


A tak poważnie to niezła ciemnota katolicka tam panuje.

gklkdp

2012-10-09, 21:56
Tak poważnie to tylko czekać aż uznają że każdego trzeba zaimplantować coby nie uciekł władzy z jakimś dochodem, albo co gorsza w jakiś zamieszkach nie brał udziału.

Mathiuser

2012-10-09, 21:59
Stablo,
Niegorsza niż u nas.

Br...........ki

2012-10-09, 22:03
Cytat:

u zaczopowanych ludzi jest coś takiego w rodzaju tatuażu na czole w kształcie trzech szóstek.



Coś to się dupy nie trzyma... Raczej spodziewałbym się wszepiania czipów jako mające pomóc w identyfikacji osoby czy chorób, a później najwyżej uaktywnienie ukrytych właściwości. Ale nie coś takiego, że na czole dostają po tatuażu w kształcie 666, tak to oni równie dobrze mogli by ogłosić na cały świat "zrobimy z was roślinki!"

Kupa_w_majtkach

2012-10-09, 22:10
Widać usłyszeli gdzieś, od kogość hasło : RFID i wymyślają. Akurat jestem na kierunku "logistyka" i dobrze wiem co to jest.... (nie ma możliwości kontroli ludzkiego ciała )

Ale plus dla filipińczyków, za wyobraźnię.

xts

2012-10-09, 22:27
bug tak chciał

ProVVe

2012-10-09, 23:23
Mówcie co chcecie, ale pomimo to, że pie**olą głupoty te brudasy... To ja nie mam zamiaru dać sobie wszczepiać jakiegoś ścierwa, które nie jest potrzebne do podtrzymania życia jak np rozrusznik serca...

TheTrue

2012-10-10, 16:12
ch*j czip czy nie czip i tak bd grał na kompie xd

KurwaRomantyk

2012-10-10, 16:18
O, h*jer88 znowu atakuje. Jak tam, masturbowałeś się już dzisiaj przed portretem Hitlera?

karolas123

2012-10-10, 16:26
Dudeczek, Ty tak poważnie?

Pater patriae

2012-10-10, 16:30
k***aRomantyk napisał/a:

O, h*jer88 znowu atakuje. Jak tam, masturbowałeś się już dzisiaj przed portretem Hitlera?



Już Ci lepiej? Wyplułeś swoją dzienna dawkę jadu? Nie wiem, czy jesteś po prostu głupi, czy lubisz pohejtować, bo w życiu Ci nie idzie, ale proszę, zachowaj to dla siebie...

KurwaRomantyk

2012-10-10, 16:32
Pater patriae napisał/a:



Już Ci lepiej? Wyplułeś swoją dzienna dawkę jadu? Nie wiem, czy jesteś po prostu głupi, czy lubisz pohejtować, bo w życiu Ci nie idzie, ale proszę, zachowaj to dla siebie...


A co u ciebie? Nadal trzymasz fotki Dmowskiego w swoim fap folderze?

Vato

2012-10-10, 16:45
Nie wiem, jakim trzeba być idiotą, żeby w coś takiego wierzyć. Ktoś sobie jaja porobi na 4chanie i pół Internetu się przejmuje.

PękniętySłoik

2012-10-10, 16:50
Widzę, że mamy napływ sk***iałego lewactwa. Biedni idioci :)