18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłożenie...

krzyks • 2016-07-14, 15:53
... i ta radość ze zdobycia punktów 8-)



Trochę lepsza jakość YT (inna wersja)
spoiler

TB303

2016-07-14, 16:49
Jedyne co mi się rzuciło w oczy to fakt, że TO jest dopiero pedalski sport :amused:

Pieszczoch25

2016-07-14, 16:50
Ty, nagraj to jeszcze telefonem i będzie git, 3 paski odtwarzania na raz

Regendorf

2016-07-14, 20:27
Fanem rugby nie jestem, ale dwa razy bym się zastanowił, czy nazwać go pedalskim, to nie jest koszykówka, gdzie dotknięcie ręki zawodnika to jest faul, czy piłka nożna gdzie lekkie dotknięcie przeciwnika łokciem, może skutkować tym że padnie on na murawę i zacznie się krzywić z bólu.

józekdeluxe

2016-07-14, 21:09
Tamci jeszcze się sapali do tego w czerwonym że niby on kudlatego przewrocil

ksirion

2016-07-16, 09:53
A zwróciliście uwagę, w 12 sekundzie, niebieski (7) główką zdziela czerwonego (13). Potem mała awanturka z jego udziałem :)

Te...........at

2016-07-16, 10:23
jaki sport taka radosc....

rozwijam mysl dla tych ktorzy jeszcze sie nie zarazili pedalskim sportem: prosty sport dla masy ludzi ktorzy srednio wiedza o co chodzi - ale najlepsze jest to ze mozna skakac, drzesc ryja, uderzac innych i tarzac w murawie boiska - kopnac jajo pilke - udawac ze zbiera sie punkty - dla mnie to zwykle pokazywanie zwierzacosci ludzkiej - cos ala wudstok tylko lewel ap bo namalowali sobie boisko i maja cel by zdobyc punkt. w usb, uk (oraz usa) uprawiany w szkolach jako sport narodowy. rodzice co widza to bardzo upie**olone dzieci od blota, posiniaczone ale bardzo zadowolone ze wspolnej bijatyki. Zaszczytem jest nie kapac sie ale ubrac szkolny mundurek na brudne uj***ne ciuchy....

podobnie jak krykiet sport w ktorym musisc ladnie wygladac przed kamera, ladnie sie usmiechac - bo golf byl zbyt skaplikowany dla tych krykietowych kolesi, podobnie z rugby - nie opanowali gry w pilke