18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapany w biurze

Jesse.Pinkman • 2021-12-04, 16:44
W robocie pewnie już dawno nadali mu ksywkę walikoń.

jjuice

2021-12-04, 16:48
Najlepszy temat Ever, tylko już nie pisz do mnie mailów ze cię dyskredytuje od teraz juz zawsze będę cię wychwalać

Jesse.Pinkman

2021-12-04, 16:52
Moje tematy możesz dodawać do ignorowanych geniuszu i wtedy nie będziesz ich widział.

garota

2021-12-04, 16:53
Dlatego przestałem trzepać gruchę gdzie popadnie. Wszędzie te wścibskie kamery. Już nikt nie popatrzy z zaciekawieniem jak człowiek macha berłem tylko od razu nagrywa i w internety wrzuca. Co za czasy, co za ludzie XD

jjuice

2021-12-04, 16:55
Jesse.Pinkman napisał/a:

Pisz już co chcesz, jak nic nie pasuje to na pudelka możesz się przerzucić.



Przecież wysmarowałeś do mnie już drugiego maila z bólem dupska, mam zrobic screeny ?
Ciekawe do ilu jeszcze piszesz takie tresci? w sumie to moze ty bys sobie tam poszedł, co ty na to?

Jesse.Pinkman napisał/a:

Moje tematy możesz dodawać do ignorowanych geniuszu i wtedy nie będziesz ich widział.



Ty nie rozumiesz mechanizmu jaki wtedy zadziała. Zignoruje ciebie ale innie beda widziec co wrzucasz i uznaja to za standard strony i tez beda wrzucac podobnej klasy materiały. To sie juz pomału zaczyna dziać a uwierz mi nie mamy alternatywy Sadisticka wiec dbamy o to co mamy

Folur

2021-12-04, 17:08
zamiast się przyłączyć to się śmieją jak dzieci ehh

xXx5226

2021-12-04, 19:03
Folur napisał/a:

zamiast się przyłączyć to się śmieją jak dzieci ehh



Idź być pedałem na jakieś forum dla takich jak ty może co ?

cz...........ek

2021-12-04, 20:11
Kto nigdy nie walił konia w biurze niech pierwszy rzuci kamieniem

Znawca_Cipek

2021-12-04, 21:00
Jesse.Pinkman napisał/a:

Moje tematy możesz dodawać do ignorowanych geniuszu i wtedy nie będziesz ich widział.



Ja ostatnio tez chcialem sobie zwalic. Ale patrze, a tu obok twoja matka. I wyraznie na mnie leci. Wypiela sie, to ja nie wybrzydzam. Odchylam poslady, aby zdecydowac, ktora dziurka najpierw (zgodzila sie na wszystkie), patrze, a tam kamery! No zesz k***a! Nie da sie rzyc!

KonioBijca

2021-12-04, 21:12
Znawca_Cipek napisał/a:

rzyc!



Rzyć to ona by ci pokazała, gdyby faktycznie zdjęła majty i się wypięła. Gimbusie, najpierw skończ szkołę i przyłóż się do j. polskiego, a potem wal gruchę, a potem może kiedyś w końcu zar*chasz, jak ci trądzik zejdzie z twarzy...

JanJankowski

2021-12-04, 22:07
Walenie gruchy wzmacnia paluchy

Znawca_Cipek

2021-12-04, 22:14
KonioBijca napisał/a:

Rzyć to ona by ci pokazała, gdyby faktycznie zdjęła majty i się wypięła. Gimbusie, najpierw skończ szkołę i przyłóż się do j. polskiego, a potem wal gruchę, a potem może kiedyś w końcu zar*chasz, jak ci trądzik zejdzie z twarzy...



O, patrzcie dzieci- oto debil.

:mrgreen:

KonioBijca

2021-12-04, 22:21
Znawca_Cipek napisał/a:

O, patrzcie dzieci- oto debil.



Skąd taka ostra samokrytyka?

Mez

2021-12-04, 22:30
Kto nie walił niech rzuci kamieniem, kobiet nie dotyczy chyba ze mają łechtaczki wielkości arbuza