18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przykry poranek

Prometheus_Coprophagus • 2013-06-25, 15:56
Po upojnej nocy z transseksualistą. :amused:



Pewnie myślał, że to po prostu przerost łechtaczki.

darkalex1

2013-06-25, 20:28
Nie, bo będziesz fapował przy moich zdjęciach :-/

Rybsonix

2013-06-25, 20:31
depresja, psychiatryk, trauma do konca zycia albo dluzej i wspomagacze pod okiem specjalisty, ja bym umar

St...........el

2013-06-25, 20:36
No i dlatego nie piję. Nigdy. Po czymś takim każdy szanujący się facet powinien popełnić honorowe samobójstwo.

fashX

2013-06-25, 21:05
pierdo*cie nie "była" taka zła :amused:

Gonczor

2013-06-25, 21:07
Cytat:

Przypadkiem kumpel zobaczył jak włącza prysznic. Jakie było k***a moje zdziwienie, gdy dopatrzyliśmy ku*asA, i to nie małego :O Aż się boję teraz wychodzić, zważywszy na to, że po moim mieszkaniu łazimy w samych spodenkach, bo jest kurewsko gorąco, a to k***a coś się do mnie szczerzyło



Chodzicie-Ty i kumpel? :shock:

Chociaż skoro tylko kumpel widział a dopatrzyliście się oboje, to może świadczyć oo schizoferni :D

sandor

2013-06-25, 22:57
Ciekawi mnie k***a mać czy wy w ogóle ogarniacie całą sytuację? Gość, który krzyczy "get the fuck outta my house", jest gejem i wypie**ala z chaty tego transa, bo jego naj***ny w sztok wspólas, który jest HETERO sprowadził to COŚ i TO zerżnął. Tamten naj***ny wafel przecież powtarza cały czas..."really, REALLY??!!" a ten potwierdza..."its a fuckin GUY" i z zażenowaniem pyta jak mógł się tak nachlać...CIE k***A MAĆ KAWE :D

animalus

2013-06-25, 23:21
Up@ w końcu ktoś kto zna angielski