18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przykleił iPhone 5 do chodnika

as...........90 • 2013-04-29, 21:02


Fajne reakcje ludzi, niektórzy się nie nabrali - jak goście którzy tańczyli .
Najbardziej oczywiście wk***iła mnie - nie wiem jak Was - reakcja skośnookich, żółtka skakała z radości po czym zrobiła zdjęcie swojemu koledze Mao przy iPhone . :facepalm3:

MrPink

2013-04-30, 09:08
Przez takie akcje zawsze się stresuję, gdy znajdę jakąś monetę na ulicy...

ganji

2013-04-30, 09:45
Te całe ajfony tylko do tego sie nadają. Można nimi dobrze wypełniać dziury w chodnikach. "Ajfon srajfon pie**olony"

Shalatar PL

2013-04-30, 10:15
Serio nikt nie poznał że to fake jest? Tzn telefon nie jest prawdziwy. Naprawdę iphone 5 ma np. metalową obwódkę wokół diody flasha (taką srebrną) ale dokoła kamery ma czarną obwódkę (na filmie srebrna), guziki do zmiany głośności i switch do wyciszania nie są z jakiegoś tam błyszczącego metalu tylko z takiego samego matowego aluminium jak tył telefonu. I największa różnica, prawdziwy jest w słońcu co najwyżej szary (nie wiem dlaczego, taki już urok anodyzowanego aluminium chyba). No i fajnie że mają nowy telefon którego nie włączyli nawet...

To co widzimy na filmie to taka atrapa zrobiona z plastiku po to żeby producenci akcesoriów mogli je dopasować do prawdziwego telefonu. Chińczycy bardzo lubią sprzedawać takie bzdety, nie tak dawno temu schodził jak ciepłe bułeczki taki odlew z aluminium ipada mini za 50$ (oczywiście na miesiąc przed jego zapowiedzą :) )

adagioo

2013-04-30, 13:37
Cytat:


Czy tak gadasz, a jak by ci ktoś chciał go dać za darmo to byś się zesrał z radości. Poza tym dziwi mnie to, że jeszcze nikt nie miał bólu dupy, że "przecież to pieniądze, jak tak można wyrzucać hajsy w błoto" itd.

setius

2013-04-30, 14:44
Młotek, przecinak i telefon mój ;]

fifif

2013-04-30, 17:42
To atrapa dla tych co się nie zorientowali jeszcze, no ale każdy by spróbował podnieść. Chyba nikt tego nie zostawi myśląc, że ten kto zgubi wróci po niego i jeszcze go tam zastanie? Jak Wam niepotrzebny to podnosicie i dzwonicie do najlepiej numeru tytułem "mama" czy coś i oddajecie, tak czy siak, każdy podnosi, raczej nie do oddania :)

dziombel

2013-04-30, 20:34
k***a mac, 2 dni temu wracajac z impr zgubilem telefon, chodze wk***iony, a wy mnie dobijacie takimi filmikami, ch*j wam w oczy.

brojek_88

2013-04-30, 20:41
czkamy na akcję pt. "przykleili mercedesa do chodnika"

JA...........or

2013-05-01, 00:08
za polaczkow zawsze piwo

mateuszowy

2013-05-01, 19:17
k***a biedaki polskie.