18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyjaciele

Q67 • 2013-09-10, 19:40


No k***a mac właśnie to znalazłem na joemonster ... patrzcie wy tylko jakie to kochane brudasy pomagają sobie nawzajem. I jak tu k***a młodzi ludzie mają postrzegac świat takim jakim jest skoro co chwilę znajduje się takie absurdy.

:idzwch*j:

Zaj***ne z:
joemonsterssiepale

FrasQs

2013-09-10, 19:47
Pewnie kozojebcy mieli pod tymi szmatami jakies ładunki wybuchowe :krejzi:

RockyWood

2013-09-10, 19:51
jak wiadomo kto wiadomo kogo będzie zarzynał jak świnie (doslownie - poczynając od głów) - ciekawe kto będzie tworzył krąg.

Pr...........zy

2013-09-10, 20:56
Pomaganie sobie na wzajem jest absurdem? Pewnie dla takich kretynów jak wyżej to tak!

Q67

2013-09-10, 21:00
Prostowoczy napisał/a:

Pomaganie sobie na wzajem jest absurdem? Pewnie dla takich kretynów jak wyżej to tak!




Beziking

2013-09-10, 21:05
Dwie ciemnoty sobie pomagają... coś nowego.

kupan

2013-09-10, 21:25
Co 2 ma bombe pod kiecą

Dymekx

2013-09-10, 22:11
A teraz na rozjaśnienie sytuacji, ten obrazek został stworzony przez użytkownika demotywatorów, miał pokazać jak łatwo można coś wmówić społeczeństwu. Autor sam nie wie czy te zdjęcia są z Egiptu, za to ja wiem, że pierwsze z pewnością z niego nie jest.

bloodwar

2013-09-11, 09:16
Szybkie wyjaśnienie - ci ludzie na obrazkach to nie chrześciajnie tylko koptowie (taki miks wiary muzułmanów, Żydów i chrześcijan), bycie koptem w Egipcie jest troszkę przej***ne, bo regularne pogromy urządzają im przedstawiciele chyba każdej wiary w tym regionie (nawet miłujący pokój chrześcijanie), ostatnio miało miejsce spalanie kilku kościołów koptyjskich podczas manifestacji antyrządowych więc w ramach kontr-protestu organizowano tam "łańcuchy z ludzi" mające chronić kościoły przed protestującymi. Autor wykorzystał sprytnie moment, kiedy protestujący muzułmanie modlą się (mają obowiązek robić to 5 razy dziennie, nie ważne co się naokoło dzieje) żeby zrobić dobrą, chwytającą za serce (choć niemająca nic wspólnego z realiami) fotkę

cz...........cz

2013-09-11, 09:28
@ up

Koptowie to jak najbardziej chrześciajnie. Są wyznaniem przedchalcedońskim. Istnieją 2 Kościoły Koptyjskie: Ortodoksyjny ( Włączony do Greckiej Cerkwi Prawosławnej) i ten drugi ( nie pamiętam nazwy, w każdym razie w łączności z Kościołem Katolickim). A tak w ogóle odłączenie się Koptów od KK jest uważane za nieporozumienie, gdyż jego reprezentanci po prostu nie zdążyli na Sobór Chalcedoński przez co zostali obłożeni ekskomuniką.

Czyli po prostu pie**olisz, bo Koptowie to jedyni chrześcijanie żyjący w Egipcie. Prawdopodobnie mylisz chrześcijan z katolikami.