18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przygody młodego ichtiologa

~Sunday • 2015-04-13, 17:13


Absolutna klasyka gatunku. :ciasteczkowy:

LuzaQ

2015-04-13, 23:31
maksym_gorki napisał/a:

@el_sadico
Jeśli nie żartujesz, to stul pysk, tępaku. Jeśli dla Ciebie znajomość słowa "ichtiologia" to popisywanie się, to jedynym miejscem, w którym mógłbyś się popisać jest kamieniołom. Ktoś, kto ma bogaty zasób słownictwa powinien go używać, co widać przeszkadza ludziom o umyśle pantofelka.


Popieram w stu procentach. Piwo leci.

knopflerfan

2015-04-14, 08:35
@mansonszatan,

dałem Ci piwo przez przypadek - sorry.

normals522

2015-04-14, 17:09
nie dziwie mu się, że nie zna takiego słowa. Jest ono kompletnie bezużyteczne i trzeba być kompletnym tępakiem, aby się tym działem zajmować.

Masłolubie125

2015-04-14, 18:52
Młody jaki prawilniak od małego w przykucu

piotrwiacek1

2015-04-14, 18:53
nosz k***a mać, zj***łem się z krzesła.

Sebawoseba

2015-04-14, 19:03
maksym_gorki napisał/a:

@el_sadico
Jeśli nie żartujesz, to stul pysk, tępaku. Jeśli dla Ciebie znajomość słowa "ichtiologia" to popisywanie się, to jedynym miejscem, w którym mógłbyś się popisać jest kamieniołom. Ktoś, kto ma bogaty zasób słownictwa powinien go używać, co widać przeszkadza ludziom o umyśle pantofelka.

burak jak ch*j

soltys666

2015-04-14, 22:51
maksym_gorki napisał/a:

@el_sadico
Jeśli nie żartujesz, to stul pysk, tępaku. Jeśli dla Ciebie znajomość słowa "ichtiologia" to popisywanie się, to jedynym miejscem, w którym mógłbyś się popisać jest kamieniołom. Ktoś, kto ma bogaty zasób słownictwa powinien go używać, co widać przeszkadza ludziom o umyśle pantofelka.



Może Twój poprzednik nie zabłysnął, ale Ty na pewno nie jesteś lepszy ukazując swój jak to nazwałeś: " bogaty zasób słownictwa".

Tak wyszukane słownictwo znajdziesz w każdej patologi, np. u "dżentelmenów" lubujących się w najtańszych winach...

Nic Ci nie zrobił, a potraktowałeś Go swoim "bogatym zasobem słownictwa" jakby Ci matkę obraził...

Dżizas_kurde

2015-04-16, 21:56
Cytat:


widać przeszkadza ludziom o umyśle pantofelka.


Zeby uniknąć nieporozumień - kolega nie miał na myśli potocznej nazwy rodzaju obuwia.