18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przygoda czarnucha

WojtalaTbg94 • 2015-06-21, 00:12
"Sytuacja, która wydarzyła się w autobusie linii numer 32 w Gliwicach.
Autobus, pełen tłok ludzi (godzina 16, każdy wraca z roboty), jednym z pasażerów zajmujących miejsce siedzące jest czarnoskóry mężczyzna, wiek nieznany. Autobus staje na przystanku, wsiada kobieta w ciąży (zaawansowanej) z zakupami i jakaś babcia (i inne osoby). Murzyn widząc kobietę w ciąży wstaje i mówi do niej: "Proszę sobie usiąść" i grzecznie się odsuwa, podaje dłoń żeby się go złapała - autobus już rusza. Babcia widząc zwalniane miejsce, odpycha kobietę brzemienną i pędem wskakuje na krzesełko, zajmuje je i siedzi w niebo wzięta. Czarnoskóry powiedział jej ładnie: "przepraszam, ale ustąpiłem miejsca tej kobiecie, bo jest w ciąży i wygląda na zmęczoną, chyba niestanie się pani nic, jeśli postoi pani trochę a da usiąść tej pani." Na co babcia odpowiada:
"Nie wiem z jakiego plemienia pan jest, ale tutaj,w tym cywilizowanym kraju ustępuje się miejsca starym, schorowanym kobietom, a nie młodym, zdrowym."
No niestety miała pecha, bo czarny najwidoczniej się mocno zirytował przytykiem rasistowskim więc ładnie i dosadnie odpowiedział starszej pani:
"Nie wiem, z jakiej wioski pani jest, ale w mojej to takie stare i zgryźliwe p*zdy zjada się na kolację". - cały autobus pękał ze śmiechu."

Norbi89

2015-06-21, 00:30
Ta sytuacja wydarzyła się co najmniej w 20 polskich miastach :-D

denuo

2015-06-21, 00:31
Starsze od internetu

kambodia66

2015-06-21, 00:39
No i co z tego że urbanlegend? Dobre :)

Hereticus

2015-06-21, 00:40
A kierowca oczywiście zatrzymał autobus i wszyscy zaczęli klaskać.

Ni...........82

2015-06-21, 01:07
jechałem wtedy tym autobusem

MapleLeaf

2015-06-21, 01:15
Murzyn w Gliwicach? Niesłychane - ale spieszę z wyjaśnieniami. To nie był murzyn, tylko górnik który nie miał czasu na kąpiel po pracy. Starsza kobieta miała 30 lat, a ta w ciąży 16. Stara (30 l.) nie odpowiedziała "jakiego plemienia", tylko z jakiej dzielnicy. Górnik (ok. 28 l.) odpowiedział nie "z jakiej wioski" tylko wali mnie czy jesteś ze skarbówki, czy z ZUSu, ale jak nie wstaniesz to połamię ci suko kulasy.

Michukichu

2015-06-21, 01:16
No to ja opowiem anegdotę. U mnie w mieście nie ma obcokrajowców poza dwoma kebabami. Pewnego dnia czekałem w kolejce na poczcie, miałem numerek milion coś tam a przede mną był murzyn.
Jak to bywa w kolejkach, stojąc przysłuchiwałem się rozmowom róznorakich osobników. No ja pie**ole takie tematy, że aż się rzygać chciało. Pełno Mirków, Januszy, Karyn i Sebixów.
Nadeszła pora na murzyna, ten podchodzi do okienka i mówi " Dzień dobry Pani, chciałbym kupić kartę telefoniczną o nominale pięćdziesiąt zlotych"
Ja na niego patrze i mówię " Nosz k***a to było najpiękniejsze zdanie po Polsku jakie tutaj dzisiaj usłyszałem" i parę osób wybuchło śmiechem. Reszta nie skumała. Dziękuję, pozdrawiam

premium122

2015-06-21, 01:43
Mimo, ze historia znajomego znajomego to raczej autentyk i z lat 90.
Otoz rzeczony znajomy dojezdzal pociagiem na jakies praktyki z technikum.Aby zaoszczedzic pozyczal dokument uprawniajacy do darmowego przejazdu koleja od kogos z rodziny kto byl niewiele starszy i podobny na zdjeciu.
Tak sobie akurat wraca do domu gdy usiedli obok niego dwaj murzyni.
Po pewnym czasie przybyl konduktor sprawdzil bilety a nad legitymacja naszego bohatera sie zadumal.
Powiedzial ze zaraz wraca i odszedl wraz z dokumentem.
Znajomy wypocil jakies 5 kg i zachodzil w glowe jak to sie moglo stac, ze konduktor zapewne w szwindlu sie polapal.
Po chwili konduktor wrocil i poprosil go ze soba.
Po czym zaprowadzil do wolnego przedzialu 1 klasy, oddal legitymacje i rzekl na ucho-pan sobie tu usiadzie a nie z murzynami sie pan bedzie cisnac.

I tak wlasnie powinno byc.A nie tak jak nam sie wpaja, ze jak obcy to mu trzeba socjal,poklony i ch*j wie co jeszcze.

gathor

2015-06-21, 03:31
Tak... Na pewno... Czarny w Gliwicach... k***a, boki ze śmiechu zrywam... Ha ha ha!!!

MrOmnibus

2015-06-21, 05:32
Cytat:

Ta sytuacja wydarzyła się co najmniej w 20 polskich miastach 

nie wiedziałem, że w Polsce tyle murzynow jest :shock: :amused:

jormungand

2015-06-21, 06:48
Nie czytałem ale jestem ekspertęm. Na bank na końcu klaskał cały autobus...

NeverLie2Me

2015-06-21, 10:08
Tylko tej opowieści brakowało żeby internet zatoczył koło - czekamy na opowieść o akademikach i "Misji na Marsa".

braknicku

2015-06-21, 13:02
Jest ktoś kto jeszcze tego nie zna ?