18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przyczyna kryzysu

Ronoaro • 2012-11-17, 13:44
Człowka który ukradł 100 dolarów nazywamy złodziejem,
człoweka który ukradł 1 milion dolarów nazywamy aferzystą,
człoweka który ukradł 1 miliard dolarów nazywamy bankieram który czeka na pomoc państwa w trudnych czasach kryzysu.


Jeśli było to wybaczcie, ale swoją droga kawał zasłyszany na ćwiczeniach z prawa cywilnego.

pakicito

2012-11-17, 13:59
na yt jest filmik co prezesa FED pytają gdzie jest 500 miliardów a on: nie wiem :D

Mrzygłód

2012-11-17, 15:43
weź kredyt 10.000 i nie miej z czego oddać to masz problem
weź 1.000.000 i nie miej z czego oddać to bank ma problem:)

ZimnySkurwiel

2012-11-17, 20:07
Ale dlaczego akurat dolarów k***a

Panasiux2

2012-11-18, 02:40
A teraz do cholery niech ktoś wyjaśni mi czy te człowka i człoweka napisano specjalnie, jak nie to co to do cholery jest? I jak można być takim analfabetą.

Don Juan

2012-11-18, 03:39
@up

ja bym nie zaczynał, gość prawo studiuje :amused:

Ronoaro

2012-11-18, 08:10
Panasiux2 napisał/a:

A teraz do cholery niech ktoś wyjaśni mi czy te człowka i człoweka napisano specjalnie, jak nie to co to do cholery jest? I jak można być takim analfabetą.



Wybacz, chyba jednak drzemie we mnie ukryty analfabeta(?), który atakuje w najmniej spodziewanych momentach.

PS. Nie wiem czy użycie słowa analfabeta jest odpowienie wobec osoby robiącej błędy w pisowni za pomocą klawiatury. Samo stwierdzenie "jak można być takim analfabetą" też jest błędne bo nie ma czegoś takiego jak analfabeta pierwszego, drugiego czy trzeciego stopnia, ani nie dzieli się analfabetyzmu na duży czy mały. Nie popełniłem rażących błędów ortograficznych tylko ucieło mi parę liter, co jest błędem ortograficznym, ale nie dowodzie, że jestem analfabetą (bardziej już pasują tu takie sformułowania jak: ignorant językowy, debil lub idiota). Tobie z kolei można zarzucić w takim razie, że popełniłeś błąd słownikowy, użyłeś wyrazu analfabeta w niewłaściwy sposób.

Dr.Val

2012-11-18, 08:41
po prostu autor lubi anal z człowekami.

pit@

2012-11-18, 09:18
Nie uczą na tych ćwiczeniach jak się "bankier" i "człowiek" pisze, co?
W sumie, po co to wam.
:D

mr_9mm

2012-11-18, 09:25
@Ronoaro
Z tego co widzę (wypowiedź po PS.) to będzie z ciebie słaby prawnik, chyba że studiujesz coś, gdzie jest to prawo cywilne...
A co do pisowni, to w sumie do podawania frytek wystarczy :amused:

Ronoaro

2012-11-18, 10:15
mr_9mm napisał/a:

@Ronoaro
Z tego co widzę (wypowiedź po PS.) to będzie z ciebie słaby prawnik, chyba że studiujesz coś, gdzie jest to prawo cywilne...
A co do pisowni, to w sumie do podawania frytek wystarczy :amused:



W sumie to nie wiem czemu mnie się tak doj***liście przez zwykłe pomyłki w pisowni. Czy odczuwacie taki potężny ból dupy, bo komuś zjadło kilka liter w wyrazie (a zdanie jest w dalszym ciągu zrozumiałe, a błędy nie są rażące)?.
Macie jakieś kompleksy czy co?

cannabis7777

2012-11-18, 11:00
Powyżej pewnych sum przestępstwo przestaje istnieć,
pozostaje czysta polityka,
teraz spójrz na twarze, ludzi których spotykasz
i rozważ to w skali, swojego życia.

TaZmaN

2012-11-18, 11:00
Dajcie mu szanse, pewnie jest na zarządzaniu... :facepalm:

contowsky

2012-11-18, 11:04
no co jak co ale żeby miliard ukraść to trzeba mieć łeb :D