18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przychodzi Putin do wróżki

KurtSmolorz • 2015-01-17, 03:19
Przychodzi Putin do wróżki i pyta co jego i Rosję czeka w 2015 roku.
A wróżka na to że będzie wojna z Polską...
Nudy, nudy - odpowiada Putin.
To Ty mi więc lepiej powiedz po ile będzie w grudniu euro w Moskwie?
A po 5 złotych - odpowiada wróżka .




Suchar z fb, szukałem po tagach nie znalazłem, jak źle szukałem to warn i do pieca z sucharem

zukosek

2015-01-17, 17:09
A na ch*j nam ta Rosja? Ok, ropa, gaz itp, ale poza tym to tylko motłoch i bieda z nędzą. Najpierw musimy ogarnąć własny grajdołek.

Krzysiake

2015-01-17, 17:56
Nie zgadzam się z wypowiedzią wróżki. Według mojej przepowiedni powinno być po 2 zł.

Blezzer

2015-01-17, 18:58
Mokre sny Kaczusia. :D

So...........ar

2015-01-17, 19:21
Zaraz przyjdzie największy palant, poliglota, obieżyświat, ekspert BongMan i powie, że Rosja jest super, a Putin jest jak dobry ojciec. A wszystko co zarzuca się Rosji to kłamliwa propaganda unii jewropejskiej, gazety wyborczej, usraela.

Dzień jak co dzień. sp***alam poczytać wyborczą dla prawaków aka gazeta polska.

lotna

2015-01-17, 20:09
orzech1991 napisał/a:

może i krajem jesteśmy małym ale mamy ducha i w razie przypału umiemy się zorganizować i nawet Putinowcom dojebiemy. I jakby to kuriozalnie nie zabrzmiało to tego się trzymam.



Polemizowałabym - umieliśmy to my się zorganizować 400 lat temu, zabory i jedno zwycięskie powstanie od tylu lat nie określiłabym mianem umiejętności organizacji :idzwch*j: (nie licząc w sumie dwudziestolecia międzywojennego, bo to były zajebiste czasy :-) ) No ale ducha narodowego mamy nadal na szczęście 8-)

Thor666

2015-01-18, 12:56
Skoro III Rzesza w swoim czasie mogła im dać radę (przez debilizm Hitlera nie dała) to czemu my pod dobrym przywództwem nie mielibyśmy temu podołać?

orzech1991

2015-01-18, 21:28
wymyśliłem ten dowcip...