18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przychodzi baba do sklepu ...

~_Yarko_ • 2024-04-23, 09:47
Nie ta pierwsza, zaraz przyjdzie druga.


turor

2024-04-23, 11:16
Taki serial to bym oglądał, a nie jakieś tam mroczki i inne milagrosy :D

Caanonierka

2024-04-23, 12:43
Świetna scena!Niezły..rozgardiasz w tym sklepie!Użyłabym mocniejszych,potocznych słów ale się pohamowałam! :-)Facetem zarzucało jeszcza przed zdarzeniem;taki był wesolutki!Potem..weszła kobieta-mutant!Ogromna!Jakieś ..promieniowanie emitowała,że aż kamerkę przytkało? :-)Potem,szparko wkroczyła morderczyni,podźgała i poszła!Ofiara-napruta-powoli zaczyna odczuwać skutki ciosów nożem;wszyscy biegają-a w tym wszystkim..kobieta-mutant..stoi bezradnie z kartą w ręku i prosi każdego,by jej sprzedał to po co przyszła!Życie,a może Śmierć?-pisze właśnie takie niesamowite scenariusze! :-)

mieszał

2024-04-23, 13:00
Niebta drugacza zaraz przyjdzie trzecia. Xd

Caanonierka napisał/a:

Świetna scena!Niezły..rozgardiasz w tym sklepie!Użyłabym mocniejszych,potocznych słów ale się pohamowałam! :-)Facetem zarzucało jeszcza przed zdarzeniem;taki był wesolutki!Potem..weszła kobieta-mutant!Ogromna!Jakieś ..promieniowanie emitowała,że aż kamerkę przytkało? :-)Potem,szparko wkroczyła morderczyni,podźgała i poszła!Ofiara-napruta-powoli zaczyna odczuwać skutki ciosów nożem;wszyscy biegają-a w tym wszystkim..kobieta-mutant..stoi bezradnie z kartą w ręku i prosi każdego,by jej sprzedał to po co przyszła!Życie,a może Śmierć?-pisze właśnie takie niesamowite scenariusze!



Musisz zacząć pisać książki. Twój koment jest naprawdę dobry, lepszy niż ta wrzuta.

BigLebovsky

2024-04-23, 14:46
Widziałem wersję z dźwiękiem -ta co wlazła z kosa krzyczała -SkoPio ty ch*ju tępy! Zrobiłeś błędy ortograficzne na liście zakupów!
Tak było. Nie kłamię.

Veni_Vidi

2024-04-23, 14:57
Trzeba już było kupić jej te podpaski. A teraz sam ich bardziej potrzebujesz...

lfff

2024-04-23, 15:13
po potrącenie pomaga szybka pionizacja, a po ataku nożem wręcz przeciwnie - trzeba troszkę poleżeć i dopiero pomaga xd

JanJankowski

2024-04-23, 16:07
Pokazał wstał i poszedł chlać dalej. Jak mu nie podziurawiła żołądka to można chlać dalej. Rano pójdzie do rodzinnego jak wytrzeźwieje

Poleżał, wstał i poszedł chlać dalej. Jak mu nie podziurawiła żołądka to można chlać dalej. Rano pójdzie do rodzinnego jak wytrzeźwieje

NeinNeinNeiN

2024-04-23, 16:21
Nie zapłacił za r*chanie.

piotrek745

2024-04-23, 17:40
Caanonierka napisał/a:

Świetna scena!Niezły..rozgardiasz w tym sklepie!Użyłabym mocniejszych,potocznych słów ale się pohamowałam! :-)Facetem zarzucało jeszcza przed zdarzeniem;taki był wesolutki!Potem..weszła kobieta-mutant!Ogromna!Jakieś ..promieniowanie emitowała,że aż kamerkę przytkało? :-)Potem,szparko wkroczyła morderczyni,podźgała i poszła!Ofiara-napruta-powoli zaczyna odczuwać skutki ciosów nożem;wszyscy biegają-a w tym wszystkim..kobieta-mutant..stoi bezradnie z kartą w ręku i prosi każdego,by jej sprzedał to po co przyszła!Życie,a może Śmierć?-pisze właśnie takie niesamowite scenariusze!



Dodać należy dziewczę w żółtej koszulce potykającą się o dynię.

AndrzejDuuupa

2024-04-23, 21:09
Baba nawet do sklepu przyjść nie potrafi.

Caanonierka

2024-04-23, 22:36
mieszał napisał/a:

Niebta drugacza zaraz przyjdzie trzecia. Xd
Musisz zacząć pisać książki. Twój koment jest naprawdę dobry, lepszy niż ta wrzuta.



Dziękuję!Bardzo miła ocena!Onieśmiela mnie..Pozdrawiam!

JanJankowski napisał/a:

Pokazał wstał i poszedł chlać dalej. Jak mu nie podziurawiła żołądka to można chlać dalej. Rano pójdzie do rodzinnego jak wytrzeźwieje
Poleżał, wstał i poszedł chlać dalej. Jak mu nie podziurawiła żołądka to można chlać dalej. Rano pójdzie do rodzinnego jak wytrzeźwieje



Raczej nie byłabym tak optymistyczna..Dostał cios w lewe plecy,skutkujący obfitym krwotokiem..Trzustka i ARTERIE sercowe-takie prawdopodobieństwo sprawia,że..to jego miotanie się po sklepie to może być wczesna agonia..Zresztą w końcu filmiku,w wejściu na zaplecze sklepu-delikwent...opadł,wyraźnie..

DupaJasiu123

2024-04-23, 23:44
mieszał napisał/a:


Musisz zacząć pisać książki. Twój koment jest naprawdę dobry, lepszy niż ta wrzuta.



Chciałbyś czytać książkę bez spacji i z tyloma kropkami? Bo ja nie.

mieszał

2024-04-23, 23:59
DupaJasiu123 napisał/a:

Chciałbyś czytać książkę bez spacji i z tyloma kropkami? Bo ja nie.



Taką emocjonalną? Tak. Spacje mózg by mi powstawiał sam.

Pepewatch

2024-04-24, 04:01
Caanonierka napisał/a:

Świetna scena!Niezły..rozgardiasz w tym sklepie!Użyłabym mocniejszych,potocznych słów ale się pohamowałam! :-)Facetem zarzucało jeszcza przed zdarzeniem;taki był wesolutki!Potem..weszła kobieta-mutant!Ogromna!Jakieś ..promieniowanie emitowała,że aż kamerkę przytkało? :-)Potem,szparko wkroczyła morderczyni,podźgała i poszła!Ofiara-napruta-powoli zaczyna odczuwać skutki ciosów nożem;wszyscy biegają-a w tym wszystkim..kobieta-mutant..stoi bezradnie z kartą w ręku i prosi każdego,by jej sprzedał to po co przyszła!Życie,a może Śmierć?-pisze właśnie takie niesamowite scenariusze!



W tym pięknym opisie zapomniałaś wspomnieć o bambo, naszym koleżce, co w całej tej zawierusze uznał za najważniejsze ratować browarka z bilardowego, co uczynił zgrabnie w momencie 0:26 tegoż performensie