18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przy produkcji kartonów też można stracić łeb...

Halman • 2020-05-12, 07:09

wedle opisu miejsce akcji wspaniałe indie

pioter84

2020-05-12, 07:14
Chyba jakiś kuzyn Hanki

McQurwa

2020-05-12, 07:50
BHP
bracie
haruj
pilniej

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-12, 08:09
Oprócz debila pracownika to i konstruktor maszyny debil...

bloodwar

2020-05-12, 08:22
Normalnie maszynę projektuje się żeby wykonywała jakąś pracę szybko i sprawnie + żeby była bezpieczna dla personelu, ta maszyna została zaprojektowana chyba tylko i wyłącznie żeby zabijać pracowników, jest tu tyle nieprawidłowości że nawet nie wiem od czego zacząć wyliczanie...

se...........ed

2020-05-12, 08:47
bloodwar napisał/a:

Normalnie maszynę projektuje się żeby wykonywała jakąś pracę szybko i sprawnie + żeby była bezpieczna dla personelu, ta maszyna została zaprojektowana chyba tylko i wyłącznie żeby zabijać pracowników, jest tu tyle nieprawidłowości że nawet nie wiem od czego zacząć wyliczanie...



W rzeczy samej .
A filmik aż sobie kilka razy puściłem :)
Jak można się tak załatwić ?? jakim cudem takie głąby gdziekolwiek pracują :D

Tom9310

2020-05-12, 08:52
bloodwar napisał/a:

Normalnie maszynę projektuje się żeby wykonywała jakąś pracę szybko i sprawnie + żeby była bezpieczna dla personelu, ta maszyna została zaprojektowana chyba tylko i wyłącznie żeby zabijać pracowników, jest tu tyle nieprawidłowości że nawet nie wiem od czego zacząć wyliczanie...



Nie wiem czy tak jest w każdej pracy ale Ja pracując na maszynach które były już sprawdzone dostatecznie pod względem BHP, gdybym wychwycił jakąś lukę która zagraża bezpieczeństwu dostałbym dodatkowo premię. No ale z czym do ludzi

:-P

Jebaka80

2020-05-12, 08:59
Resuscytacja nie pomogła ?

Pierre_Dolec

2020-05-12, 09:39
Tom9310 napisał/a:

Ja



Czy ty właśnie zastosowałeś formę grzecznościową mówiąc o sobie? XDD

Roman270297

2020-05-12, 10:10
To nie wina projektantów czy samej maszyny... Na ch*j się tam pakuje gdy maszyna pracuje??? Chuba dobrze wiedział, że unosi się do góry. Ale lepiej wybrać najgorsze miejsce i skrócić się o 15 cm

bercisko

2020-05-12, 10:40
I ch*j, robili kartony na psie kupy a teraz produkcja stanie na czas śledztwa i Indie zaleje fala psiego gówna. A nie, poczekaj...

silwerbalk

2020-05-12, 10:40
Po ch*j tam się pchał :-/ i zero zabezpieczeń przeciwdebilnych ale to indie najwyżej to przujdzie kolejny pracownik i za 5min ruszy linia :-D tam życie i zdrowie pracownika jest mniej warte niż ten karton i jest to wliczone w koszta

lilmuzynio

2020-05-12, 10:40
Bhp a co to takiego.

xv89

2020-05-12, 10:48
bloodwar napisał/a:

Normalnie maszynę projektuje się żeby wykonywała jakąś pracę szybko i sprawnie + żeby była bezpieczna dla personelu, ta maszyna została zaprojektowana chyba tylko i wyłącznie żeby zabijać pracowników, jest tu tyle nieprawidłowości że nawet nie wiem od czego zacząć wyliczanie...



W dzikich krajach, gdzie luda mnogo, mają wyj***ne na bezpieczeństwo pracownika - tych ludzi nawet na buty nie stać.
A po maszynie widać, że konstruował pewnie jakiś domorosły konstruktor-samouk, mając nad sobą idiotę w krawacie w postaci księgowego...