18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przez pomyłkę włożyła dziecko do piekarnika!

xxwolverinexx • 2024-02-11, 11:22
Specjalnie dla Was drodzy Sadole, aby Was porządnie wkur.wić, podaję artykuł z rzymskich mediów głównego nurtu :amused:

LINK


turor

2024-02-11, 22:20
smc napisał/a:

Aśkę znam z czasów studenckich na Jagiellonce. Proszę mi tu nie pie**olic o niej farmazonów, bo intelektualnie przerasta was milion razy. Przy okazji pokażę jej wasze wpisy



smc napisał/a:

Pamiętam falę z wojska. Jak cisnęliśmy pobór wiosna '92 to k***a są k***a zniszczeni do tej pory. Jeden z kociarstwa dał Po kablach ale go odratowali. k***a jak ja to lubiłem.



Joanna Zajchowska :Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Licencjat (Lic.) Journalism
2012–2015

W 92 to ona miała jakieś minus 4 lata :D

PijaczekBarowy

2024-02-11, 22:36

luxpiotr

2024-02-12, 01:25
A na imię mu było Antek.

bambinizm

2024-02-12, 01:43
A ja myślałem, że to ja za dużo jaram :D

nastuh

2024-02-12, 02:15
krolikosus napisał/a:

Termoobieg włączyła ? Ktoś wie?



Mnie interesuje również na którym poziomie, czy na środku czy raczej na samym dole. Świniaka będe robił w najbliższym czasie i wolał bym tak nie spalić.

pochminick

2024-02-12, 08:17
smc napisał/a:

Aśkę znam z czasów studenckich na Jagiellonce. Proszę mi tu nie pie**olic o niej farmazonów, bo intelektualnie przerasta was milion razy. Przy okazji pokażę jej wasze wpisy



Ten artykuł jakoś nie broni twojej tezy. Nawe samą tematyką nie jest ambitny czy twórczy. Dodatkowo, w jej "osiągnięciach" nie widzę magistra z czegokolwiek, za to jest "licencjat z journalizmu".

Co to jest k...a "journlaizm"? Jakaś odnoga "voyeuryzmu? Polskich wyrazów zapomniała?

Sychu

2024-02-12, 12:39
Sprawczyni byla smoluchem tak a propo ;-)

Somberoajaj

2024-02-13, 13:02
smc napisał/a:

Aśkę znam z czasów studenckich na Jagiellonce. Proszę mi tu nie pie**olic o niej farmazonów, bo intelektualnie przerasta was milion razy. Przy okazji pokażę jej wasze wpisy



ok , jak poczyta to może wreszcie zmądrzeje ;)