18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przewijanie niemowlaka

CrazyEdek • 2015-02-23, 12:38
Kupa niemowlaka prawdę Ci powie.


hudziel

2015-02-23, 12:41
Uroki rodzicielstwa.

~Imperator

2015-02-23, 12:46
Po 100 razach mu przejdzie, baran tybardziej nieodpowiedzialny że zostawia dzieciaka na przewijaku bez dozoru, dzieci w pewnym momencie przekręcają się na boki, wtedy byłby hard. Poza tym ( czytają nas gimbo którzy wcześniej niż później wpadną z jakimś osiedlowym smokiem ) kupka maluszka nie śmierdzi bo jest z mleka, zaczyna śmierdzieć jak dziecko zaczyna jeść mięso.
Żal mi takich fifoków....

oc...........ki

2015-02-23, 12:47
a nie można po prostu wsadzić pupę dzieciaka pod prysznic i spłukać???

~Beny

2015-02-23, 12:55
@up, to nie jest takie łatwe jak ci się dzieciak 'przelewa' w rękach albo osra po same łopatki ;-)

Btw. patrzcie na to :mrgreen:



Kozacy :lol:
Mój reaguje tak samo :rofl:

oc...........ki

2015-02-23, 12:57
benykuleczka84 napisał/a:

@up, to nie jest takie łatwe jak ci się dzieciak 'przelewa' w rękach albo osra po same łopatki ;-)



no jak po same łopatki to ja bym tylko umyła :mrgreen:

ke...........71

2015-02-23, 12:58
Ja pie**ole,tata roku.

Smutas

2015-02-23, 13:25
No i macie polityczną poprawność. Facet do pieluch a baba co w tym czasie?

Ptoon

2015-02-23, 13:33
Matki inaczej odczuwają zapach/smród swojego dziecka. Kwestia ewolucyjnego przystosowania, do zajmowania się swoim dzieckiem. Ojcowie tego nie mają, więc nic dziwnego, że im się zbiera na wymioty. Chociaż tak naprawdę ten z tego filmu jest chyba trochę zbyt delikatny, każdy sadol ze stażem na hardzie poradziłby sobie bez zmrużenia oka.
http://www.livescience.com/4141-moms-prefer-smell-baby-poop.html

selissi

2015-02-23, 14:46
Dokładnie Imperator, koleś zostawia dzieciaka obraca się i rzyga jak panna, nawet żona obraca się z kamerą i nikt nie pilnuje dziecka i oby nie było harda.
Sam jestem tatą 4 latka i od jego pierwszych minut zajmowałem się nim. Przelał się nie raz, osrać też mu się udało tak, że to ja miałem ręce w gównie po łokcie. Nie rozumiem jak można mieć takich odruch wymiotny zajmując się własnym dzieckiem.

~Beny

2015-02-23, 15:01
@up, cholera wie jak to jest. Mój mąż przy pierwszym synu nie miał żadnego problemu przy przewijaniu. Natomiast przy młodszym, to jest masakra. Jak np. się z nim bawi i wyczuje, że mały nawalił, to momentalnie mu oczy łzami zachodzą i go szarpie :->

beeveer

2015-02-23, 16:02
bez przesady. bardzo kocham swoje dzieci, ale smrodu gówna nie trawię. zawsze jak musiałem, to przewijałem dziecko w masce p-gaz. mogłem mu poświęcić całą uwagę i wszyscy byli zadowoleni. dziecko tak było zdumione, że cały czas gapiło sie bez ruchu. wiem, wiem, po zdjęciu maski też.

tokario88

2015-02-23, 16:43
Heh mam synka 18 mc i nieraz przez to przechodziłem, nie jest to straszne :P ogólnie mnie to nie obrzydza nawet kiedyś goniłem żonę z kupą na palcu :P Ale zdarzały się takie sytuacje kiedy mały tak nawalił że myślałem że jakiś żul nawalił do pieluchy i żona mi podłożyła dla zabawy, smród niesamowity i rozkminia jak można wysrać połowę swojej masy ciała :P

SzalonePalce

2015-02-23, 16:44
Dzieciak adoptowany. Przecież to niemożliwe żeby dwie baby miały własne dziecko.