18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeterminowane chipsy o smaku moczu...

Halman • 2023-07-07, 06:37

wrzucam całość wraz z linkiem do źródła...
info

Pedator

2023-07-07, 06:41
Nie dość że facet żył i zdech w tym gównokraju to jeszcze był tak głupi że rzucał się sam do kilku gości. PS Sklepik na terenie posterunku policji :) .

Tobiahus96

2023-07-07, 07:18
To kręgosłup mu tak strzelił dwa razy? :shock:

~Velture

2023-07-07, 07:35
Tobiahus96 napisał/a:

To kręgosłup mu tak strzelił dwa razy?



Tak. Gościu jest sparaliżowany. Rusza głową bo nie może niczym a ci dwaj kretyni jeszcze go k***a po plecach klepią kiedy mu łeb zwisa jak szmacianka.


z tłumacza bo spermanowi się k***a nie chciało:
(w skrócie: gość :dead: )
Cytat:


Gaziabad. W sporze o zakup towarów na terenie komisariatu policji w Indirapuram, klient pobił sklepikarza. Został śmiertelnie pobity na drodze. Policja zarejestrowała przypadek napaści na dwóch młodych ludzi.

Komal Singh i jego żona Asha Devi prowadzą tu sklep spożywczy na terenie jednego z posterunków policji. Osoba z wioski Makanpur przyszła do tego sklepu w niedzielę, aby kupić mleko i jajka. Dał trochę pieniędzy w gotówce, a resztę przez Paytm. Pokłócił się z Komalem Singhem o transakcję pieniężną, po czym obaj pokłócili się. Na pierwszy plan wypłynęło nagranie z monitoringu, na którym dwie osoby dotarły do ​​sklepu spożywczego. W tym przypadku osoba pokłóciła się ze sklepikarzem. Najpierw uderzył sklepikarza, a następnie rzucił mu w twarz torebkę z mlekiem. Następnie inna osoba towarzysząca napastnikowi wyjaśniła mu to i zabrała go ze sklepu. Tymczasem sklepikarz wstał od lady i znęcając się sam zaczął rzucać towarem ze sklepu.

W tym czasie, gdy oskarżony młodzieniec ponownie się tam pojawił, sklepikarz próbował go czymś zaatakować. Wtedy oskarżony młodzieniec ponownie zaczął bić sklepikarza kopniakami i łapówkami. Sprzedawca upadł na ziemię. Mimo to oskarżony nadal go bił. Właściciel sklepu był bity do utraty przytomności. Po tym oskarżony młodzieniec zbiegł. Na miejsce dotarli okoliczni ludzie. Podniósł sklepikarza z drogi. Żona ofiary, Asha Devi, złożyła w środę w tej sprawie sprawę o napaść na dwóch młodych ludzi.


kuba1986

2023-07-07, 07:44
Przynajmniej próbowali postawić go do pionu i nastawić kręgosłup...

mynameisgod

2023-07-07, 07:54
kolejny zmarł za 3,50
ale oni agresywni...


ArtuDitu85

2023-07-07, 07:56
Te kopy na kregosłup szyjny mocne... ja miałem tydzien temu na niego operacje.. :amused:

donsynollo

2023-07-07, 08:18
Miały być czipsy o smaku młodej kozy , a sprzedał o smaku stergo capa.

xv89

2023-07-07, 08:22
ArtuDitu85 napisał/a:

Te kopy na kregosłup szyjny mocne... ja miałem tydzien temu na niego operacje..



To tam nam zdrowiej, aniołku. :*

PanFajek

2023-07-07, 08:59
Udzielenie pierwszej pomocy, pierwsza klasa.

Folur

2023-07-07, 08:59
Niesamowite że wystarczyło kilka uderzeń w głowę by powalić, a następnie kilka kopnięć w kark i głowę by zabić...to były sekundy. Masakra.

Bartvons

2023-07-07, 09:16
Folur napisał/a:

Niesamowite że wystarczyło kilka uderzeń w głowę by powalić, a następnie kilka kopnięć w kark i głowę by zabić...to były sekundy. Masakra.



Dla chcacego nic trudnego

pipi71

2023-07-07, 09:38
pan armani ze starszym towarzyszem chciał być rozjemcą ale pan ofiara przeszedł do samoukarania a dalej byliście świadkami jeszcze bardziej wysublimowanej przeróbki w bezwolną kukielkę

SkoPio1

2023-07-07, 09:58
Mam wątpliwości, czy aby na pewno głową w kierunku Mekki się ułożył...

Bul_od_bytu

2023-07-07, 11:41
PanFajek napisał/a:

Udzielenie pierwszej pomocy, pierwsza klasa.



Aż dziwne, że nie wstał po tym jak go poklepali po plecach :D