18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeszkadzanie mudżinom w niszczeniu samochodu

~Conscribo • 2010-05-16, 08:57
jest ryzykowne, nawet jeśli masz 70 lat.


S.W.A.T

2010-05-16, 15:29
Wujek AK-47 podobno dobrze kosi asfalty ;]

kamyk69

2010-05-16, 17:09
Whiltierna napisał/a:

Widzę, że sami twardziele na sadisticu. :facepalm2:



widzisz słońce, bo to jest specyficzny portal o specyficznym humorze, nie wszyscy takowy posiadają dlatego większość użyszkodników odbiega normą od takich z Joe. Zresztą komentarzy 20, a użytkowników 20tyś xP

To tak jak, PONIEKĄD wejść na portal pokroju red watch i takie tezy wysnuwać ;-)

S.W.A.T

2010-05-16, 17:47
roshformorg napisał/a:


Tak jak tutaj ?? :
http://www.sadistic.pl/polska-vs-wielka-brytania-vt40108.htm



Tylko że tam Angolę mieli przewagę liczebną. I panowie którzy kulali się pod ich kapciami nie wyglądali na fighterów. Co innego dać tam trzech polaczków którzy mieli już do czynienia z rozbijaniem głów o krawężniki.

Wa...........so

2010-05-16, 18:15
U nas w Polsce takie cwane murzyny chodziły by jak zegarki. Nie było by żadnej zabawy w gangi.

grigori

2010-05-16, 19:00
aman napisał/a:

...poszlo raczej o smiecenie przed domem dziadka...


bylo loitering a nie littering...
po prostu mudziny wk***ily dziadka

tempo

2010-05-16, 22:12
gran torino

Wh...........na

2010-05-16, 22:26
kamyk69 napisał/a:



widzisz słońce, bo to jest specyficzny portal o specyficznym humorze, nie wszyscy takowy posiadają dlatego większość użyszkodników odbiega normą od takich z Joe. Zresztą komentarzy 20, a użytkowników 20tyś xP

To tak jak, PONIEKĄD wejść na portal pokroju red watch i takie tezy wysnuwać ;-)



Słońce? Raczej chmuro burzowa.

Nie wyczułeś tak poza tym mojej ironii bijącej jak stąd do Warszawy?

kamyk69

2010-05-16, 22:34
Whiltierna napisał/a:



Słońce? Raczej chmuro burzowa.

Nie wyczułeś tak poza tym mojej ironii bijącej jak stąd do Warszawy?



Tak więc chmurko, wyczułem dlatego to napisałem, o red watch :-P Mam nadzieje że kojarzysz co to za portal i dlatego napisałem że wysnuwanie takich tez tutaj to poniekąd tak jak tam. Wbrew temu co baaardzo dużo osób myśli, ten kto pisze że zaj***ł by drania, z reguły coś tam potrafi. Z mojego doświadczenia przynajmniej. A że ten portal to nie humor dla grzecznych chłopców, to wiesz :P

ToMASS

2010-05-17, 10:47
Panowie, po co te kłótnie- jakby w naszym małym przaśnym kraju ludzie na ulicy zobaczyli że stado małp spuszcza komuś wpie**ol to zapewne murzyny zbierałyby zęby z ulicy przez 2 tygodnie:>

Hrabia Drapula

2010-05-18, 00:44
czemu czarne kojarzy mi się tylko z gównem ??

drEVEl

2010-05-19, 22:29
tempo napisał/a:

gran torino



Mhm. Kowalskiego zabrakło. On nie posiada czterdziestki piątki, on nosi czterdziestkę piątkę.