18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przestraszona panda

golonko • 2012-11-18, 13:34
Ciekawa reakcja pandy :lol:

Pa...........an

2012-11-18, 16:45
Darksaider napisał/a:

Tyś k***a widział pandę, jak świnia niebo.



A tyś posta walnął, że normalnie:

:trzesieee: :ks_homer: :homer_uv: :sispalm: :erniepalm: :xalpalm: :facepalm:

NWC

2012-11-18, 16:47
Nigdy w życiu bym nie powiedział, że to panda. Firefox bardziej pasuje :D

Ratilt

2012-11-18, 16:55
PPeja wytłumaczył co jest czym i 3 godziny później mamy nagle całą masę zoologów

Esham napisał/a:

A już miałem hejtować autora :D
http://pl.wikipedia.org/wiki/Panda_mała



siba napisał/a:


To jest panda mała nieuki. Dobrze napisał.



bolszewik napisał/a:

@Darksaider ogarnij dupę, to że Ty znasz tylko jedna pandę, nie znaczy że nie ma innych.



Pan kapitan napisał/a:



A tyś posta walnął, że normalnie:

:trzesieee: :ks_homer: :homer_uv: :sispalm: :erniepalm: :xalpalm: :facepalm:




Brawo, genjiusze, tak dalej!

stalin_za_mlodu

2012-11-18, 16:55
krecik napisał/a:

a już myślałem, że gimbaza przyrody nie miała w podstawówce.



Po prostu żyli bez Animal Planet, biedne ludzie.

Crowell

2012-11-18, 17:10
Jeszcze rok i poziomem komentarzy dorównacie yt i samosi. Dlaczego ludzie mówią/piszą gdy nie mają nic do powiedzenia? Nie zamieniajcie się w kobiety.

Dobra teraz dla idiotów: [Panda mała] to nie młoda [panda duża] tylko inny gatunek z rodziny pandowatych. Zaznaczyłem nawiasami żeby ledwo czytająca cześć społeczeństwa sobie poradziła z natłokiem słów "mały" i "duży" (całe dwa).
A zwrot "Tyś k***a widział pandę, jak świnia niebo." jest dosyć przejrzysty - tu tłumaczenie: świnie nie mogą spojrzeć w górę, istnieje nawet powiedzenie "widział jak świnia niebo".

golonko

2012-11-18, 17:12
Wystarczyło spojrzeć na tagi, a nie robić z siebie idiotę. Ale widocznie kilku delikwentów woli kogoś zgnoić, zamiast spojrzeć czy przypadkiem ten ktoś nie ma racji.

Kij wam w dupę.

crazyyogurt

2012-11-18, 17:13
Japonia, wiec pewnie nie panda tylko pokemony

salmonellas

2012-11-18, 18:14
Czerwona Panda.
Zreszta czerwona jak moj ziekony ku*as.(Slonik)

Anomen

2012-11-18, 18:28
To coś chyba nie przeżyłoby na wolności. W przyrodzie jest tak, że jak jakieś zwierzę jest na tyle głupie, żeby w obliczu zagrożenia przewrócić się na plecy i odsłonić brzuch, to wypruwa mu się flaki.

ellsworth

2012-11-18, 18:31
Piwo dla autora. Nie za filmik, ale za to że pół sadistica ztrolował z tą "pandą małą". No i za walory naukowe, bo ilu wiedziało, że nazwa jednej z najsłynniejszych przeglądarek nie jest z dupy wzięta, tylko od prawdziwego zwierza?

dback

2012-11-18, 18:33
"salmonellas, gumis312, judasz152, Pro21, Kaef, Szczepol, iHadToGo, PiotrTAG, generalitalia88, Heser, Garnet, majkelson, aktom, Taslam, pitarturbull1987, cyzex112, siwik95, Kubus11, Poncho, abfab, PlusEV, bielak930, siwielec29, dendys93, tomii666, Spalecidom, lasyk, Feragas, Panterusmaximus, NWC, WPR, patryk_fan, Kwakens, combo, kikutnik666, juki, upbeat, li53cz3k, Przemyslav83, FsiumZium, bubek00, fantomasik, Schabik, teken, mmaarreekk, karol23, janstar, mieszko_944, lordskarpecior, klaaaudia, bujaszaka, jedman, mare30ks, Szprotka, bullett, byczu, Otto93, paździerzowy, Łysy Brokuł, asdjako, Obligard, pudel89, zajete1, Taimsz, cezar43, partyzant1357, Davidzior, Areen, Damieeen, worms249, szerszeh, MoTIko, FreeM, ArtiFo, kurczak94, mlekozklasa"

Lista debili

contowsky

2012-11-18, 19:10
@up a da się tego nie wiedzieć ? :D

tigerqaz

2012-11-18, 19:11
A ja myślałem że firefox to lisek ???

Darksaider

2012-11-18, 19:28
bolszewik napisał/a:

@Darksaider ogarnij dupę, to że Ty znasz tylko jedna pandę, nie znaczy że nie ma innych.



Sorry dla mnie panda to panda a nie jakieś rude gówno, co wygląda jak szop, wybaczam Ci moją niewiedzę.

golonko napisał/a:

Wystarczyło spojrzeć na tagi, a nie robić z siebie idiotę. Ale widocznie kilku delikwentów woli kogoś zgnoić, zamiast spojrzeć czy przypadkiem ten ktoś nie ma racji.

Kij wam w dupę.



Taaa ja w CSI New York pracuje, że będę w każdym temacie tagi sprawdzał.

Pan kapitan napisał/a:



A tyś posta walnął, że normalnie:

:trzesieee: :ks_homer: :homer_uv: :sispalm: :erniepalm: :xalpalm: :facepalm:



Po fakcie to każdy mądry i geniusz, następnym razem wrzucę Latimerię napie**alającą ognistymi kulami i tylko będę czekał na komcia typu "Tyś widział dinozaura"

TomdeX

2012-11-18, 19:50
Mnie tak od dawna rozwala tekst: No masz tę przeglądarkę? No tego Firefoxa, co ma liska w logu... Bo nie ma to jak nazwać pandę lisem.