18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ĸuń

2012-01-15, 02:44
k***a, postawiłem przypadkowo piwo :(

Samilo

2012-01-15, 02:47
@Koniu - Hańba Ci :D

Łynkcynkpynkcynk

2012-01-15, 03:09
Nie wiem, ale jak widzę ''oglądniesz'' to wolę nie oglądać.

a ja wiem???

2012-01-15, 03:29
k***a ale mieciu się zagotował nie dziwię mu się a ten rudy po lewej to pewnie tusk. chyba lepiej by byłoo jakby średniowiecze wróciło to by h*jom łby poodcinał i na pale ponabijał.

k***a już podwójnie widze i do mon o ih*j

h3h3

2012-01-15, 03:40
Nawet nie oglądam.
Niech zgadnę - mam zrozumieć, że jestem nikim, a korporacje dymają mnie w dupę?
Media kłamią, a wszyscy ludzie żyją podlug systemu?
Nie potrzeba mi do tego filmików... Płacę podatki i to wystarczy...
Przestańcie do ch*ja wklejać te żałosne rozkminy wielkich myślicieli... O to właśnie chodzi, że nie wszyscy to rozumieją. Nawet jeżeli wkleisz ten filmik, to nie przetłumaczysz stereotypowemu 'dresowi' o co w tym chodzi.
Zgarnianie, k***a, piw na siłę...
Większość pewnie postawi bro i wymądrzy się, że już dawno to wiedział i powiększy swego e-penisa.

Idźcie sobie k***a na filozofologie
:Homer:

osa79

2012-01-15, 08:43
za ten zj***ny kawałek wyłączam w 3 sekundzie......... k***A ILE MOŻNA ???

eles

2012-01-15, 08:54
@up

nic nie straciles

Ba...........ro

2012-01-15, 09:11
Całego nie "oglondąłem". Jak ktoś może mi otwierać oczy na świat, kto w tekście serwuje mi tyle błędów stylistycznych :/

ko...........ka

2012-01-15, 10:42
to 300 spartan żyje ????

Blade ziele

2012-01-15, 11:26
większośc komentarzy up są zj***ne
Grupa 300, można ich nazywać również Grupa Bilderberg
i to co w filmiku jest opisane dzieje się naprawdę, szkoda, że malo chce cokolwiek wiedzieć o tym co w ogóle się dzieje i co jest ukrywane..
ale ch*j z nimi, od zawsze właśnie wpływowi ludzie, mający władzę wiedzieli peną prawdę:
Im czlowiek mniej wie tym łatwiej nim manipulować
I większość z was właśnie zamiast choć trochę ogarniać tematu to wchłnia jak gąbka to co mówią rzeczoznawcy z mediów bez jakiegokolwiek zainteresowania tym, że to stek kłamst

wiczeciezokna

2012-01-15, 12:08
to wszystko co złe to wina Premiera!!!




ps. nie oglądam tego filmu, nie czytam tych komentarzy, bo i tak pewnie są tacy co tak myślą.

michas02

2012-01-15, 16:03
Witam.
Mam kilka pytań do autora posta. Dlaczego mam akurat wierzyć tobie? Dlaczego mając 2 informacje zawsze za prawdziwą przyjmujesz tą gorszą? Skąd wiesz, że grupa 300 spartan naprawde istnieje? Podobno są tak tajni, że nikt o nich nie wie (no może poza autorem filmiku, tobą (jeśli to nie jest jedna i ta sama osoba) i teraz jeszcze mną).

Podsumowywując:
Dlaczego mam uważać, że filmik na youtube, wrzucony przez użytkownika serwisu www.spiskiklamstwapolityka.pl jest bardziej wiarygodny (nawet) od telewizji?

master of disaster

2012-01-15, 16:29
Pomijając wszystko inne to ciekaw jestem na czym Amerykanie zrobili taki zajebisty interes w Wietnamie? 7 bilionów to całkiem sporo biorąc pod uwagę że wszystkie wydatki budżetowe USA w zeszłym roku wyniosły ok 3,8 biliona. W Wietnamie ropa wystepuje jedynie na stacjach benzynowych, nawet jeśli je wszystkie skorili to zostaje jeszcze jakies 6,99 biliona $ wiec co? Ryż?

Maselniczykov

2012-01-15, 17:23
Takich filmikow, bez zwatpienia powinno byc wiecej.