18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przesłuchanie Obcego- kolejna tajemnica strefy 51

Don_SmyreQ • 2013-09-19, 23:45
Witam, jako że jest to mój pierwszy temat (bez znieczulicy, nie popieram tego dziwnego trendu na wazelinę :wtf: ) postanowiłem zabrać się za filmik który wpadł mi w łapska podczas wieczornego picia piwka i wędrowania po internecie, też zdziwił mnie fakt, iż filmiku nie było bądź jestem debilem i nie znalazłem ale przechodzę do meritum:

Filmik przedstawia dokument Area 51 - The Alien Interview z 1997r.
Nie wiem dokładnie kto jest twórcą poniższego dokumentu, ale jedno na pewno intrygujący filmik a dlaczego ? Otóż filmik przedstawia nagranie z znanej już wszystkim Strefy 51 (Area 51) a dokładniej rzecz biorąc super tajne, łamane przez nie wiem projekt (a może raczej już odbywający się eksperyment? badania? nie potrafię tego określić ) kontaktu z istotami pozaziemskimi, wypowiedzi fizyka Roberta Lazara który pracował na samych statkach obcych, próbując zrozumieć ich złożoną budowę po przez inżynierie wsteczną oraz Davida Adaira Naukowca rakietowego który badał silnik(i) tzw. "talerzy".
Ogólnie dokument jest cholernie ciekawy i zawiera wiele ciekawych opinii i informacji na temat badań strefy 51, Ale..
Jeśli nie interesuje Cię cały filmik bądź nie masz czasu proponuję przewinąć filmik do 22:24 tutaj zaczyna się cała historia przesłuchania, gościa który że się tak wyrażę "gość się nie bał i zaj*bał" kasetę która przedstawia prawdziwą istotę pozaziemską to znając filmy Sci-fi może się to ciekawie zakończyć 8-)
Zapomniałem dodać że jakość taka sobie oraz produkt zawiera Polskie napisy.

A o to wspomniany dokument :


Jeśli chodzi o moją opinię to powiem tylko tyle, że widziałem słynną "Autopsję Obcego" i inne tego typu filmiki ale ten wzbudził we mnie, może nie strach. Raczej zapaliło się takie światełko :idea: które podpowiada, że jeśli obcy przedstawiony na nagraniu jest prawdziwy to o ilu jeszcze tematach, rzeczach nie mamy pojęcia?

Polecam oglądać przy piwku :piwo:

Z poważaniem
Don_SmyreQ :samobojstwo:

vredes

2013-09-20, 00:08
ta już by dawali takie coś do obiegu, Ci ze strefy 51 pfff dobra ściema, a poniżej umieściłem 2 minutowe nagranie z konferencji Obamy, dotyczy ona bardziej zachowania jednego z ochroniarzy. Polecam!



Don_SmyreQ

2013-09-20, 00:20
Sprostuję.

Nikt tego dobrowolnie nie oddał za przysłowiową paczkę fajek ale zostało to po prostu zabrane ze strefy bez wiedzy władz wyższych (wszystko jest w filmie)

Poza tym widziałem ten filmik i tak gościu nie należy do najpiękniejszych ludzi na ich półkuli, ale spekulacje to spekulacje, bo po co przybysz z odległych zakątków kosmosu miałby pilnować Obamy. No nie wiem nie kupuje tego ale nigdy nic nie wiadomo prawda ? :fiufiu:

vredes

2013-09-20, 10:56
Obejrzałem i nadal twierdze, że jest to jakaś prowokacja mająca na celu zmielenie mózgu albo jakieś uświadomienie (coś takiego). Takie jest moje zdanie.
Pozostaję jeszcze jedna kwestia, żę nigdy nic nie wiadomo tak jak powiedziałeś, to prawda może i z tym obcym na Twoim filmie, ale jakoś ciężko mi uwierzyć w to że tajne dane z najtajniejszej bazy na świecie ktoś daje w obieg a tymbardziej jeśli chodzi o gości z komosu.
Co do bazy to tam ludziom nie "powiązanym" nie wolno się zbliżyć na określoną odległość (bo zaraz oczywiście czarny samochodzik panowie w okularach przeciwsłonecznych, albo gorzej, strzelają). Ten facet co nakazał modulacje swego glosu i zakrycie twarzy, dziwnie sie zachowuje, moim zdaniem nieźle improwizuje tą obawe o wykrycie, w zasadzie to nie musiał w ogóle występować i mogła być to audycja audio z jego udziałem "na odległość" jak tak się boi. No ale pozostaje spekulować bo nic nigdy nie jest pewne na 100% a tematyka sama w sobie interesująca, bardzo lubię takie materiały swoją drogą ;)

ku...........pa

2013-09-20, 16:25
Czy ktoś wie gdzie można kupić taki szary golf, jaki ma na sobie obcy?

vredes

2013-09-20, 21:30
w kauflandzie pewnie :D haha

Ork.Fajny

2013-09-20, 22:57
UFO śmiertelnie wrażliwe na światło... To nie ma żadnego sensu z punktu widzenia ewolucji. Skoro obcy jest w stanie przeżyć w warunkach ziemskiej atmosfery, ciśnienia, grawitacji i ch*j wie jeszcze czego to znaczy że ma podobną budowę do nas. A to oznacza że nie nie za bardzo jest sens by ewolucja na jego planecie obrała kurs: "Hej słoneczko! Obejrzałem ziemską transmisję Pamiętników Wampirów! Zrobię teraz zwierzaczki na tej planecie wampiraowatymi! Hue! Hue! Hue! xD <3"

kaktuz

2013-09-23, 02:50
prawdziwe jak darmowe wejścia a bieżnie w cosie

Aqualinespirit

2013-09-23, 16:13
Kiedyś Illuminati wymuszało na ludziach swoje koncepcje strasząc ich zewnętrznym wrogiem w postaci Obcych. Dzisiaj tę rolę przejął Terroryzm. Rockefeller stwierdził pewnie, że taniej jest przekupić bandę Talibów niż budować sztuczne statki kosmiczne.

Koncepcja podróży duszy pomiędzy różnymi "naczyniami" jest niespójna. Świadomość oderwana od nośnika jakim jest ciało nie jest już tą samą formą świadomości. Jest niszczona, bo nośnikiem świadomości jest mózg. Nawet jeżeli ktoś w skrajnej formie akceptuje świadomość jako czynnik sprawczy stojący za istnieniem całego wszechświata, to i tak ostatecznie w perspektywie redukcji czasu jako zmiennej, forma świadomość i jej stopień komplikacji MUSI zależeć od nośnika. Transfer świadomości pomiędzy nośnikami - o ile nie mamy do czynienia z kwantową teleportacją (i o ile koncepcja kwantowej świadomości Penrose'a nie jest prawdziwa) - jest może nie tyle niemożliwy, ile efektem końcowym tego procesu jest zniszczenie oryginalnej formy świadomości i stworzenie nowej. Wszystko się sprowadza w zasadzie do rekonfiguracji materii na poziomie molekularnym.