18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ne...........es

2012-12-02, 00:39
O to chodzi w calym gejowym hip hop'ie

KanapkaZMP

2012-12-02, 00:54
Placzki w szerokich spodniach z kapturem na glowie za 3 ... 2 ... 1

Fragless

2012-12-02, 01:07
Całą tą Peję, Hemp Sru i reszta dziadostwa powinno się zamknąć w komorze gazowej.

Uhhh lepiej dam se na wstrzymanie, bo zaraz pseudo fani namierzą mnie kradzionymi telefonami i wpadną na chatę w dwudziestu jak to już mają w zwyczaju.

dawid2403

2012-12-02, 01:32
po co sie spinasz. jeden by wystarczyl...

BongMan

2012-12-02, 02:05
Fragless napisał/a:

Całą tą Peję, Hemp Sru i reszta dziadostwa powinno się zamknąć w komorze gazowej.


Hejterzy mają pierwszeństwo, pozwól więc...

Echis

2012-12-02, 02:38
Co wy hejterskie wywłoki macie do hip hopu? Dostaliście wpie**ol kiedyś od typa w szerokich spodniach i pozostał wam uraz psychiczny ? Żałośni obrońcy jedynej słusznej muzyki. Pseudo-metalowi kolesie, co ściągają muze z ynternetu, a swoich wyj***nych w kosmos idoli, oglądają tylko na you tubie, bo koncertów ni ma, a jak są to mama nie pozwoli, a tata pieniędzy nie da . Sracie się jak małolaty w gimnazjum, kto jest bardziej na topie w muzyce. Uświadomcie sobie wreszcie gamonie, że każdy człowiek na tej poj***nej planecie i w tym poj***nym kraju, ma inny tok rozumowania niż wy. pie**olić podziały.

lie

2012-12-02, 03:14
@Echis
Kraj mi a riwer.

panfamiliada

2012-12-02, 06:36
Po co się spinać jak 3/4 sadistica to metale :<

Plecionkarz

2012-12-02, 08:42
Co to za pogląd, że jeżeli się uważa jeden gatunek muzyki za ch*jowy to automatycznie trzeba być fanatykiem innej. Może wśród słuchaczy hiphopu takie coś funkcjonuje, że muzyka jest dla nich jak religia ale u innych jest tak, że słuchają po prostu tego co wpada w ucho a hiphop ni ch*ja nie wpada w ucho.

Nabs

2012-12-02, 08:44
@panfamiliada nie jestem metalem, w ogóle nie chcę się podpisywać pod żadną subkulturą, bo to dla mnie jest dziwne, ale HH to rzeczywiście niezbyt górnolotna muzyka. Nie mówię że muza musi mieć nie wiadomo jakie przesłanie, ale disco polo czasami lepiej tekstowo wypada niż spora większość uznanych kawałków HH w odpowiednim środowisku.. Niektóre są fajne, ale to są konkretne utwory, i przedewszystkim, nie są one polskie, bo 90% jak nie więcej polskiego HH to niestety gówno, które robi nam wstyd na arenie między narodowej..

bloodwar

2012-12-02, 08:48
Każdy kto słucha hip-hopu wkłada, ku radości i usiesze, palec w odbyt czarnym braciom i liże im pupę! Nie bądźmy jak ludzie, których przodkowie byli zbyt słabi (lub co tu dużo mówić, głupi) i złapano ich w siatki by wywieźć na drugi kontynent, stwórzmy coś własnego a nie kopiujmy od innych! Jesteśmy potomkami królów, a nie niewolników, pokażmy to!

Hekko

2012-12-02, 09:29
bloodwar, no chyba cie poebao.
Cytat:

Każdy kto słucha hip-hopu wkłada, ku radości i usiesze, palec w odbyt czarnym braciom i liże im pupę!


zastanów się nad tym co napisałeś

zatizdig

2012-12-02, 09:46
bloodwar napisał/a:

Każdy kto słucha hip-hopu wkłada, ku radości i usiesze, palec w odbyt czarnym braciom i liże im pupę! Nie bądźmy jak ludzie, których przodkowie byli zbyt słabi (lub co tu dużo mówić, głupi) i złapano ich w siatki by wywieźć na drugi kontynent, stwórzmy coś własnego a nie kopiujmy od innych! Jesteśmy potomkami królów, a nie niewolników, pokażmy to!



Bloodwar, Ty jesteś potomkiem królów??? Twój praprapradziad chodził srać za stodołę i podcierał się garścią słomy. Zresztą mój pewnie też. Jakich królów? Stary ogarnij się. Poza tym słowo 'pupa' powinno być na Sadolu zabronione. Jedyna słuszna forma to 'dupa' i wariacje.