18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przesłanie nadziei

mover2 • 2013-03-20, 10:20
Ten filmik postawił mnie na nogi, kiedy straciłem wiarę w ludzi i samego siebie.








Dymekx

2013-03-20, 13:12
Dopóki człowiek będzie posiadał wolną wolę, dopóty pokoju nie będzie.

tico92

2013-03-20, 14:03
to już k***a wiem czemu w Polsce jest tak h*jowo i mamy tyle złodziei w rządzie, bo wszyscy myślą o tym ,że jest zajebiste bezrobocie ,i jak ja h*jowo zarabiam i to się potem odbiją ,że premier wpie**ala nam jeszcze większe podatki ,k***a trzeba zacząć medytować i napie**alać pozytywną energią

pa...........90

2013-03-20, 18:08
Wytrzymałem, do chwili, kiedy zaczęto mówić o tym, że tsunami jest powodowane złymi "burzliwymi" myślami.

dumad

2013-03-20, 18:09
myślałem ze to się tak zaczyna a to cały film jest taki ch*jowy.
no to gratuluję. ja bym obejrzał coś innego na wzmocnienie psychiki

Kutas Szatana

2013-03-20, 18:13
NLP powinno być zakazane tak jak narkotyki i leczone farmakologicznie. tyle w temacie

Svenlee

2013-03-20, 18:14
co to za piosenka w intrze pierwszego filmiku?

BigDaddyD

2013-03-20, 18:42
Nie, nie wolę Star Trek, niż to sience fiction :homer: ...

vito

2013-03-20, 18:51
Może zaczne od tego co mi się nie podoba a mianowicie styl w jakim autor zrobił ten filmik, chodzi mi o podobnieństwo do tych wszystkich filmików o teoriach spiskowych, wielkie słowa muzyka zmuszająca do myślenia wiecie o co mi chodzi, dla mnie to jest straszne, i nie zachęca do oglądania szarego cebulaka.
Co do filmiku, wydaje mi się prawdziwy, bo większość z tych rzeczy sam doświadczyłem w swoim życiu, nie trzeba być przecież ekspertem żeby wiedzieć, że jak idziesz i wewnętrznie rozpiera Cie pozytywna energia rozsyłasz ją na około, zwykły szczery prosty uśmiech potrafi to zrobić lub sposób w jaki się poruszamy. Pytanie tylko co powoduje tą pozytywną energie czy serce i mózg jak mówią w filmiku czy substancje, które krążą po naszym organizmie, np kakao lub czekolada wprowadza nas w przyjemny stan, może to i to.
Medytacja świetna rzecz ,15 minut dziennie narazie robie, pomaga w poradzeniu sobie z problemami każdego dnia.

Troche sporo tego wyszło, pozdro sadole! ;-)

Otto_von_Gotha

2013-03-20, 19:08
2:26 zaczyna się ciekawa melodyjka... może ktoś przybliżyć tytuł ? ;)

KoziaR[PL]

2013-03-20, 19:19
Wpisz w youtube "Przesłanie nadziei" pod filmikiem 1/2 i 2/2 masz wymienione piosenki :)

iccy

2013-03-20, 19:20
Obejrzałem całość tylko po to, żeby nie oceniać po okładce.. Jak dla mnie to ludzie o mentalności hipisów, którzy znaleźli nowy nurt umysłowy i podpinają się pod naukowców. Połączenie straszne. Musiałem się zmuszać żeby to obejrzeć -_-.

Sober159

2013-03-20, 19:27
Dużo bajdurzenia. "Zostało udokumentowane" "Naukowcy dowiedli że" "Zostały prowadzone badania".. Kto kiedy gdzie ? Dowody jakieś? nic. Sama idea medytacji i buddyzmu jest zajebista bo to naprawdę dobrze wpływa na otoczenie i na nas samych, ale bez przesady.. Ja sam jestem ateistą ale buddyzm jako taki mi by zajebiście odpowiadał. Przynajmniej ma jako taki sens.

Marllix

2013-03-20, 19:42
Nie obejrzałem do końca ale przeczytałem coś o polu i elektryce,to dawac ciapatych i bedzie darmowy prąd.