18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeróbka zderzenia z karetką

Fakerę • 2014-05-09, 08:11
Zdeczka śmiechłem ;)


zagiel1111

2014-05-09, 20:02
Fakerę napisał/a:

No rzeczywiście napisanie ''Śmiechłem zdeczka'' w poście jest oznaką debilizmu. Macie genialne podejście trzeba przyznać, nie bierzcie na serio ''internetuf'' Ciężko zrozumieć prostym umysłom jak wasze że to tylko internet i nie każde słowo musi być pisanie według zasad prof. Miodka :amused:



Za to sranie ostrzezeniami z dupy jest super. japie**ole :lodowka:

Fakerę

2014-05-09, 20:27
zagiel1111 napisał/a:



Za to sranie ostrzezeniami z dupy jest super. japie**ole :lodowka:



Zakładając konto na tym portalu zaakceptowałeś regulamin którego nie znasz, brawa dla ciebie ;)

zagiel1111

2014-05-09, 20:39
Fakerę napisał/a:



Zakładając konto na tym portalu zaakceptowałeś regulamin którego nie znasz, brawa dla ciebie ;)



Znam regulamin, ale bez przesady. Nak***iasz ostami kazdemu, ktory ci podskoczy w twoim temacie

Fakerę

2014-05-09, 20:56
zagiel1111 napisał/a:



Znam regulamin, ale bez przesady. Nak***iasz ostami kazdemu, ktory ci podskoczy w twoim temacie



Zaufaj mi że nie znasz regulaminu skoro twierdzisz że są to warny z '' z dupy''. Zresztą jeśli nie ja to inny moderator zrobiłby to za mnie.

Jesuz

2014-05-09, 21:35
Ktoś napisał, że pisanie gimbusiarskim jest głupie i ma ostrzeżenie no ja pie**olę.

Bólę dupę moderatorę Fakerę?

zagiel1111

2014-05-09, 22:07
Fakerę napisał/a:



Zaufaj mi że nie znasz regulaminu skoro twierdzisz że są to warny z '' z dupy''. Zresztą jeśli nie ja to inny moderator zrobiłby to za mnie.



pie**olisz jak potluczony panie moderatorku

Spadra

2014-05-09, 23:55
Fakerę napisał/a:

No rzeczywiście napisanie ''Śmiechłem zdeczka'' w poście jest oznaką debilizmu. Macie genialne podejście trzeba przyznać, nie bierzcie na serio ''internetuf'' Ciężko zrozumieć prostym umysłom jak wasze że to tylko internet i nie każde słowo musi być pisanie według zasad prof. Miodka :amused:



Takim gadaniem Tylko sam siebie ośmieszasz. A po jakiemu chcesz tu pisać jak nie po polsku? Po łacinie, czy może po mandaryńsku?

Oskarżasz nas o proste umysły, a sam masz umysł, który nie potrafi ogarnąć tego, że z powodu makaronizmów oraz przekręcania słów i nadawania slangu - nasz język ojczysty zanika, a kolejne pokolenia mają debilny zwyczaj olewać to. Tak jak olewasz Ty. Człowiek, który nie bierze internetu na serio...

Jakbym brała internet nazbyt poważnie, to nie napisałabym Ci żartobliwie w poście ty "debilchu", tylko: " sp***alaj moderatorze do szkoły". My prości, a Ty taki rozwinięty, tylko nie potrafisz odczytać najprostszej ironii.

A teraz Moderator, jebnij sobie osta, bo obraziłeś mnie i kolegów dyskutujących, nazywając nas prostakami. Prostymi umysłami. Ah nie, przecież jaśnie niebieski władca sam siebie nie ukarze. Małe Ego mu na to nie pozwala.

Ps; Jeśli ta dyskusja kojarzy Ci się z Miodkiem, to chyba byle piątoklasista jest dla Ciebie już zbyt wysublimowanym lingwistą.

Presty

2014-05-10, 01:12
Niemal 100 wypowiedzi do smieci,,,
A ci zaagazowaji niech sie zastanowią, dlaczego ich głosy umarły same...

''' i nikt nie przybiegł z pomocą :P