18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeprowadzki w Japoni

jamajboy • 2013-02-25, 15:17


To się nazywa profesjonalna przeprowadzka :D

fakjutu

2013-02-25, 19:46
cała przeprowadzka w 3:58 ? PIWKO ;)

TwojMatka

2013-02-25, 19:49
@ pkh przecież jest powiedziane że rzeczy będą na tych samych półkach co w poprzednim mieszkaniu. Słuchanie nie boli.

elvis02

2013-02-25, 20:24
Do worms249, autora i innych.
sp***alać z tym gdziekolwiek. Tu jest sadistic, tego typu materiały mogą lądować w sucharach, a nie k***a na głównej. Czekam na dzień w którym administracja się k***a ogarnie, a poj***ni ludzie przestaną wrzucać tego typu szajs dla wirtualnych powiększaczy penisów typu piwa. Nie ma nic w tym sadystycznego ani niesamczego. Tak więc jeszcze raz wypie**alać.
Niech to będzie swojego typu manifest od prawdziwych sadoli, mimo że stosunkowo krótko tu jestem. I wyj***ne mam w warny, k***a dziś mi stwierdzili nerwice.

tyrande

2013-02-25, 21:12
Nihil napisał/a:

Ciekawe ile kasy za to zabulić trzeba, ale tak to zajebista sprawa.



Patrząc na to, ile osób zostało do tego zatrudnione oraz dodając koszt dojazdu ( pewnie około 100km ) to zapłacisz tyle samo co w Polsce za sam przewóz (a u nas nie ma tak profesjonalnej ekipy. Pakują wszystko do jednego wozu, jak się nie mieści to do dwóch, bo oczywiście zadaniem ekipy jest ułożyć wszystko tak, aby weszło jak najmniej ;) )

elvis02 napisał/a:

Do worms249, autora i innych.
sp***alać z tym gdziekolwiek. Tu jest sadistic, tego typu materiały mogą lądować w sucharach, a nie k***a na głównej. Czekam na dzień w którym administracja się k***a ogarnie, a poj***ni ludzie przestaną wrzucać tego typu szajs dla wirtualnych powiększaczy penisów typu piwa. Nie ma nic w tym sadystycznego ani niesamczego. Tak więc jeszcze raz wypie**alać.
Niech to będzie swojego typu manifest od prawdziwych sadoli, mimo że stosunkowo krótko tu jestem. I wyj***ne mam w warny, k***a dziś mi stwierdzili nerwice.



W takim razie zapraszam na tzw. dział hard :) Myślę, że znajdziesz tam wszystko co jest ci niezbędne do zaspokojenia swojej sadystycznej strony.
Mnie się tam podoba. Pokazuje jak jest w innym kraju - japonii, a jak jest w naszym co większość wie - ch**owo

TwojMatka

2013-02-26, 12:50
elvis02 napisał/a:

Do worms249, autora i innych.
sp***alać z tym gdziekolwiek. Tu jest sadistic, tego typu materiały mogą lądować w sucharach, a nie k***a na głównej. Czekam na dzień w którym administracja się k***a ogarnie, a poj***ni ludzie przestaną wrzucać tego typu szajs dla wirtualnych powiększaczy penisów typu piwa. Nie ma nic w tym sadystycznego ani niesamczego. Tak więc jeszcze raz wypie**alać.
Niech to będzie swojego typu manifest od prawdziwych sadoli, mimo że stosunkowo krótko tu jestem. I wyj***ne mam w warny, k***a dziś mi stwierdzili nerwice.




pie**olisz tak jakbyś siedział na sadolu od początków jego istnienia i pamiętał co było kilka lat wstecz. Tylko data kiedy dołączyłeś trochę się nie zgadza.

three_jr

2013-02-28, 17:16
chowa się przy naszej rodzimej "usterce"