18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przepowiednie Jackowskiego na 2016 rok

stojacy • 2015-11-19, 03:22
Jackowski przepowiada i jedzie po lewakach.

Luakszooo89

2015-11-19, 03:40
szkoda ze ze nie ma cdn... mimo to potwierdzam a taewt gorzej sie czasy sykuja. Ale kto by w to wirzyl....


\[=nic dodac nic ujac. Ci co bronia rodziny mezczyzni i corek prosimy o pozostanie w schronach jak nam sie nie uda broncie zycia wlasnych dzieci bo jak nasze zycie jest stracone to nie mamy czym sie bronic \a pozostanie tylko atak!!!!!!!!!!!!!!!!!


ValvePlsFix

2015-11-19, 04:22
Gość mówi z sensem, ale mnie irytuje. Nie "schizofremia", tylko "schizofrenia"! Niepotrzebnie tak krzyczy, nikt go przecież nie zagłusza. I ma twarz kryminalisty :D

smoluchy

2015-11-19, 04:41
@up On ma twarz Andrzejka Grabowskiego :D

Mophriam_Blumenfeld

2015-11-19, 06:50
ale pie**oli głupoty...
UE zapewnia krajom członkowskim olbrzymie zaplecze bezpieczeństwa, a do tego niedługo powstanie jeszcze wspólna armia europejska. Obawiać się trzeba tych którzy chcą niszczyć wspólnotę europejską od środka, mam tu na myśli nacjonalistów i generalnie osoby o skrajnych poglądach (prawicowych jak i lewicowych).

ynzinier

2015-11-19, 15:11
Przedstawionego filmu nie nazwałbym przepowiednią, a raczej analizą sytuacji i prawdopodobnego rozwiązania.

HiHtitmamnan, on to mówi z emocjami, a to z kolei pokazuje, że angażuje się w to, takie ma przekonania i wierzy w co mówi.

Mophriam_Blumenfeld, mimo trolla bijącego po oczach przyznam ci częściowo rację. Rzeczywiście skrajne ruchy polityczne są w stanie zakłócić porządek* i coś, co powinno jak najszybciej nastąpić - powrót do status quo (ante, czy jak to tam), dla nas przed akcesją w granice ZSRE. Niszczenie "wspólnoty" następuje natomiast na skutek bieżących działań lewactwa, ściąganych przez nich na siłę brudasów i tworzenia chorego prawa.

* - lewica sprowadzi nam więcej śmieci i zamordyzm, a skrajna prawica wprowadzi zamordyzm i czystki. Tu powinien powstać dość obszerny wywód na ten temat, ale nie chce mi się, bo z pisania nie ma pożytku.