18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przepięny opuszczony pałac w Wielkopolsce

addic7ed • 2013-09-08, 10:04
Pałac wybudowany w XVIII wieku (po 1780 roku).
Jeden z piękniejszych tego typu obiektów jakie udało mi się odwiedzić.
Klatka schodowa robi ogromne wrażenie na odwiedzającym.
Widok z wieży zapiera dech w piersiach.
Nieruchomość na sprzedaż za ok. 3 mln zł...

Jeśli interesuje was taka tematyka to zapraszam na:

https://www.facebook.com/Addic7edBros?ref=hl




Ps. Dodam więcej zdjęć jeśli ktoś będzie zainteresowany.
Uprzedzając komentarze w stylu czemu HDR itp. już teraz zaznaczę, że jest to wizja autora i przede wszystkim mają one się zgadzać przekonaniami fotografa..

Pozdrawiam








addic7ed

2013-09-08, 15:38
Oluśka napisał/a:

To nie jest żaden pałac, trochę większe od przeciętnej willi, to jest pałac: http://www.teletronik.tv/gallery/R035m8c1k1r7F0M9.jpg Jeśli ktoś będzie kiedyś zwiedział pomorze to polecam serdecznie, robi ogromne wrazenie.



Prezentowany przeze mnie obiekt jest pałacem bez dwóch zdań, na foto wydaje się mały po prostu. Pałac różni się znacząco od zwykłej willi ale najpierw trzeba mieć na ten temat pojęcie.
Link wklejony przez Ciebie prezentuje nowożytny badziew będący wymysłem jakiegoś marnego artysty, któremu podczas realizacji tego syfu skończył się hajs :)
Najpierw radzę się dokształcić nieco zanim zaczniesz się wypowiadać.

jacek44 napisał/a:

Pałac mi się podoba, zdjęcia też, wrzuć więcej.

Aha, do speców mam jedno pytanie - jak się buduje takie schody? Zawsze mnie to zastanawiało. Poważnie pytam.



Zdjęć wrzucę więcej dziś wieczorem lub jutro.
Pozdrawiam

ma...........jr

2013-09-08, 16:04
@jacekmatys HDR to technika robienia kilku zdjęć ze statywu o różnym czasie naświetlania, tak że jedno zdjęcie jest jaśniejsze drugie ciemniejsze itd. Później sklejasz je w jedno, tak żeby na zdjęciu nie było bardzo mocnych cieni i przepaleń.

Vadim

2013-09-08, 16:12
Piwko ;) Czekam na więcej.
W jakim mieście znajduje się ten pałac?

feranos

2013-09-08, 17:04
Zróbmy sadolową składkę i będziemy tam wszyscy trzymać swoje trupy!

oozyxak0o

2013-09-08, 17:37
Drzwi podrapane, umywalka rozj***na, już do schodów się nie przypie**olę. I to gówno za 3 miliony?

addic7ed

2013-09-08, 17:41
oozyxak0o napisał/a:

Drzwi podrapane, umywalka rozj***na, już do schodów się nie przypie**olę. I to gówno za 3 miliony?



Kolejny co nie ma pojęcia na temat wartości takiego obiektu.
Raz, że jest to wartość historyczna, dwa, że ma wielki park wokół siebie. Gdybyś wiedział ile kosztuje remont takiego miejsca wg wytycznych konserwatora to byś odleciał. Obecny właściciel kupę kasy włożył w temat z tego co mi wiadomo a Ty się doczepiasz o jakieś drzwi czy umywalkę ? Dobre.

gibonthc

2013-09-08, 18:35
przepięny żeczywiscie

zeczywiscie przepieny

addic7ed

2013-09-08, 18:43
gibonthc napisał/a:

przepięny żeczywiscie

zeczywiscie przepieny



Literówka w temacie proste panie rzetelny. Pozdro

Bluzg

2013-09-08, 19:07
@Oluśka z czym do ludu, z wynalazkiem XX wieku porównujesz do XVIII wiecznej zabudowy?

Dla zainteresowanych jest to na moje oko Pałac w Kruszewie w gminie Ujście, jakiś czas temu był na sprzedaż na allegro i paru innych portalach.

http://www.kruszewo.pl/ramka.htm

Zizi857

2013-09-08, 19:08
Wszystko ładnie fajnie , ale nie pochwaliłeś się gdzie to się znajduję , sam mieszkam w stolicy wielkopolski i chciał bym te miejsce odwiedzić :)

maciej113

2013-09-08, 21:11
Jest to na pewno pałac w Kruszewie (no chyba że stoją gdzieś identyczne) Na sprzedaż od jakichś 10lat. Ostatnio to nie były 3 mln tylko mniej. Mam w Kruszewie paru znajomych, pałac robi wrażenie.

Tu zdjęcie
http://www.kruszewo.pl/palacb.jpg

addic7ed

2013-09-09, 17:40
Zainteresowani świeżymi fotkami z tego miejsca ???

Vadim

2013-09-09, 18:09
Pewnie ;)

addic7ed

2013-09-10, 11:38
Vadim napisał/a:

Pewnie ;)



Dzisiaj złożyłem rewizytę :) Jest nowy materiał. Przeprowadzę obróbkę i może jeszcze dzisiaj wrzucę.