18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przemyślenia z kibla...

Halman • 2015-09-15, 17:02
Żydzi mieszkający z Buddystami = nie ma problemu
Buddyści żyjący z ateistami = nie ma problemu
Ateiści żyjący z Chrześcijanami = nie ma problemu
Chrześcijanie żyjący z Buddystami = nie ma problemu
Buddyści żyjący z Żydami = nie ma problemu
Muzułmanie żyjący z Żydami = problem
Muzułmanie żyjący z Chrześcijanami = problem
Muzułmanie żyjący z Buddystami = problem
Muzułmanie żyjący z ateistami = duży problem
Muzułmanie żyjący z Muzułmanami = wielki problem

pa...........uj

2015-09-15, 17:03
ręcę opadają, napisałbym więcej, ale tylko pozdrowię Ośrodek z Białegostoku

TB303

2015-09-15, 17:09
Ja również chciałbym pozdrowić ośrodek: Walcie się na ryje, sk***ysyny!
Dziękuję. Pozdrawiam.

saves

2015-09-15, 17:18
Świat żyjący bez muzułmanów = święty spokój

NieLubjeLudzji

2015-09-15, 17:19
Nie zebym bronil psow islamu, ale z kazda religia sa problemy. W USA istnieja chrzescijanskie grupy terrorystyczne. Poszukaj w google "anti abortion violence in the US" i "christian terrorism". Chrzescijanie w USA staraja sie zakazac nauczania ewolucji w szkolach, a wlasciciel muzeum kreacjonizmu powiedzial kilka dni temu, ze szkoly i nauki scisle psuja mlodych ludzi bo zmuszaja ich do myslenia. Wedlug badan wiekszosc amerykanskich rodzin bylaby zalamana gdyby ktos z ich rodziny wzial slub z ateista, a w polityce przyznanie sie do ateismu jest jednoznaczne z koncem kariery.

Zamach sarinem w Tokyo byl sposodowany przez sekte Aum Shinrikyo ktora jest mieszanka buddyzmu i kilku innych glupot. Buddysci maja takze swoje bojowki, ktore sa uznawane przez wielu za grupy terrorystyczne.
Ashin Wirathu jawnie nawoluje do atakow na muzulmanow, co akurat jest dobre, ale tez swiadczy o tym, ze mnisi nie sa tak pokojowi jak mysli hipisowskie lewactwo ;)

Zydzi takze maja swoje grupy ultra ortodoksyjnych pojebow ktore dopuszczaly sie zamachow.

Ogolnie to religia pod kazda postacia jest niebezpieczna i powinna byc zwalczana.

kr...........81

2015-09-15, 17:33
dobrze że jestem ateistą będę miał spokój ups.......... nie doczytałem jednak będę miał przej***ne :D

bosslolkowy

2015-09-15, 17:34
@up - spoko, pewnie masz rację. Wszędzie są pojeby. Każda religia posiada ekstremistów. Różnica jest taka, że na całym świecie tylko o muzułmanach codziennie mówią w TV, codziennie piszą w gazetach, codziennie są z nimi jakieś problemy.

spiceman

2015-09-15, 18:18
Jest tylko jeden problem

Co...........ox

2015-09-15, 18:19
Nie chodzi o wiarę, a fakt czy ktoś jest dzikusem czy człowiekiem. Są spoko muzułmanie, ale nie dlatego, że wiara im tego nakazuje tylko dlatego, że są cywilizowani.

bleblebator1

2015-09-15, 19:15
Nie dopisałeś pastafarian (bo to religia), homoseksualistów (oficjalnie uznany styl mający wszystko w dupie), transwestytów (jak poprzednio),

czubnowekonto17189

2015-09-15, 20:41
raczej przemyślenia z komentarzy któregoś portalu wczoraj już to widziałem

Grzesiek85

2015-09-15, 20:46
Żyjący muzułmanie - zajebisty problem

bleblebator1

2015-09-15, 20:59
@Grzesiek85
Taki problem to nie problem.
Problemem jest rozwiązanie problemu.