18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemyślenia o karmieniu uchodźców

Caloroso • 2015-09-19, 20:05
Wymyślone przed chwilą podczas rozmowy z innym użytkownikiem.

Obóz dla uchodźców w Polsce. Pora wydawania obiadu. Podchodzi ciapaty i pyta:

- Co dzisiaj na obiad?
- Barszcz.
- Ale biały czy czerwony?
- Sosnowskiego!
- ??? Na czym to?
- Na kościach dobrze wymoczonych w Morzu Śródziemnym

pierwszy temat więc jazda Panie i Panowie

silver26

2015-09-19, 20:29
Jak dla mnie zasługuje na piwko, a nie na hejta

Caloroso

2015-09-19, 20:33
@silver26

Podziękował. Właśnie piję... Piwo, nie barszczyk ;)

eligurf

2015-09-19, 21:23
Jeśli to jest to co masz najlepszego do przekazania użytkownikom Sadola to ... skończ z sobą albo przynajmniej skasuj konto.

Caloroso

2015-09-19, 21:35
@eligurf

Powstrzymam się od odpowiedzi, ale co zrobię ze swoim kontem to moja sprawa. Zacznij od siebie układanie ludziom życia.

GoreTime

2015-09-20, 01:49
Obóz w Polsce? pchasz się w gips kolego...

lobominator

2015-09-20, 02:11
Ale wiecie co? To nie muzułmanie są prawdziwym problemem, bo oni są tylko siłą wykonawczą. Za tym stoi żydowska elita, to jest prawdziwy problem, bo w to, że jest to doskonale realizowany przez banksterów plan to chyba mam nadzieję, że już nikt nie wątpi. To jest prawdziwie przerażający problem - ludzie, którzy za tym stoją i szykują globalne plany zza biurka. Przerażające do czego ci ludzie są zdolni się posunąć i ile rządów kupić, żeby osiągnąć cel. Za tym stoją takie gigantyczne pieniądze, że sobie to nawet trudno wyobrazić i to jest absolutnie przerażające. Jest plan, że Europa musi w obecnej formie upaść i upadnie.


kaiel

2015-09-20, 02:24
a cukierki z wysuwanymi kolcami przebijającymi poliki?

eligurf

2015-09-20, 09:46
Caloroso monczao
Wiecie dlaczego to jest ch*jowe?
1. Barszcz Sosnowskiego to zwyczajna roślina z baldaszkowatych, która jedynie w wyjątkowych warunkach jest niebezpieczna dla zdrowia. Zebrana w chłodniejsze dni nadaje się do jedzenia, a człowiek używa w kuchni wiele pokrewnych jej roślin z rodziny baldaszkowatych (marchew, pietruszka, seler, kmin, anyż i in.). Więc dowcip brzmi tak:

- Co dzisiaj na obiad?
- Sałatka.
- Ale ziemniaczana czy cebulowa?
- Z selera!

ha ha no po prostu rozwala system.

2. A te kości wymoczone w Morzu Śródziemnym
- umyte
- posolone solą morską (zobaczcie ceny w sklepach) czyli peklowane w pełnym składzie mikroelementów.

3. Więc może ta zajebista gra słów. Tak, na poziomie późnej podstawówki zaraz po tym jak się ktoś nauczy czytać.

4. A najbardziej poraża to że autor daje to na pierwszy ogień i jeszcze się tym chwali. Oznacza to, że to jego największe osiągniecie intelektualne, które trzeba zachować dla potomności. Żenujące i tyle.