18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Dobranocny Ogród

Krzysiek14199 • 2012-05-21, 19:18


Gościa nie trawię, ale ta przeróbka mu nawet wyszła :-)

Templariusz Mariusz

2012-05-22, 19:20
Wymuszony, pretensjonalny, żenujący, wreszcie ch*jowy humor...

Jackyll

2012-05-22, 20:00
Mnie śmieszy, a wk***ia polaków od zawsze to, że komuś się udało. Koleś jest zabawny, dostrzegli go i ma z tego kasę to jest powód, żeby hejterzy go zniszczyli, ale jak to celebryci , aktory itp. mają w dupie hejterów :) , bo hejterzy zawsze krzyczą z dołu... Najśmieszniejsze jest to, że najbardziej wyśmiewają, wyzywają ludzie, którzy robią za 1200 netto lub bezrobotni na garnuszku starych i wielce wyzywają tych co im się udało i mają kasę, żenada. Koleś robi to co lubi, jest zabawny, ma swoich zwolenników i trafia jednak do wystarczającego grona na tyle, żeby mieć z tego kasę. Jeśli jesteście lepsi to zaprezentujcie się, pośmiejemy się jacy jesteście błyskotliwi:).

Lupido

2012-05-22, 20:08
@UP
Teraz wybijają się Ci, zniewieściali itp. Piróg ubiera się jakby pilnowały go nastolatki co do ubioru, a Ten krytyk zachowuje się jak te nastolatki po alkoholu z najgorszego lo w mieście, tyle, że ma coś między uszami, lecz używa tego w sami widzicie jaki sposób.

hi...........be

2012-05-22, 20:19
k***a ten żałosny ćwok ciągle myśli,że zostanie zauważony i stanie się super wielką gwiazdą

Dalione

2012-05-22, 20:48
@croyna
Według Ciebie hejter to osoba której się coś nie podoba? To idź pan w ch*j hipokryto bo nie wierzę że Tobie się coś nie podoba. A skoro jebiesz "hejterów" jebiesz sam siebie.

Debil

Brook Yohoho

2012-05-22, 21:36
jak on jest mało śmieszny to zróbcie lepiej ; ).. ..I..

Jeadong

2012-05-22, 21:49
Chyba chodzi o tego kolesia:



Tool - Jambi

kuzioraa3

2012-05-22, 22:18
On jest śmieszny ale dla ludzi z kwejka

Din

2012-05-22, 23:02
@Jackyll
Mnie wk***ia głównie dlatego, że nazwał się nieadekwatnie do tego, co robi. Jeśli ktoś się nazywa krytykiem, to coś krytykuje, czyli analizuje i ocenia dobre i złe strony danych wartości i podaje argumenty dlaczego dana rzecz jest zła/dobra a nie inaczej. Tymczasem on najzwyczajniej pajacuje, a najwyżej nabija się z czegoś, no bo jaki szanujący się "krytyk" podejmuje się tematu dobranocki dla dzieci do lat 4? Jest populistą, a nie krytykiem. Mówi to co ludzie chcą usłyszeć, czyli w jego przypadku rzuca żartami wygrzebanymi z najgłębszych czeluści internetu a nie zajmuje się tym czym na krytyka przystało. Dlatego sugeruję zmianę pseudonimu artystycznego z "Niekryty Krytyk" na "Niekryty Kretyn". Jego fani powinni nie zauważyć różnicy. Inne rzeczy, które mnie w nim wk***iają to:
- Dlaczego on tak drze tego ryja? Ma słaby mikrofon czy jak? Chyba nie, RadioZet raczej gównianego sprzętu nie używa. Jak bym miał problemy z dosłyszeniem go to bym sobie pogłośnił, więc darcie jego ryja jest zbędne.
- Dlaczego on cały czas robi wzmianki w języku angielskim? No po ch*j? Co on, w jakimś anglojęzycznym kraju długo przebywał że języka ojczystego zapomniał?
Tak, jestem zazdrosny o tę jego "pracę". Chciałbym mieć pewność, że w przyszłości będę tak pracować. No bo kto nie chciałby mieć płacone za to że siedzi na necie (pudelek, demotywatory i kwejk to pewnie jego główne żerowiska) w poszukiwaniu "śmiechowych", ewentualnie ciekawych rzeczy, spisaniu ich na kartkę i odczytaniu ich do mikrofonu dzień później?
Tak ogólnie to on nie wyróżnia się niczym od mojego kolegi z klasy, który prowadzi swoją kampanię w uświadamianiu swoich rówieśników (często wbrew ich woli) o najnowszych "memach", śmiesznych oraz (wg niego) ciekawych rzeczach które wyczytał w internecie.

TL;DR
Żaden z niego krytyk, tylko pajac który odgrzewa kotlety wykopane z internetu na antenie RadioZet-u, ewentualnie będzie się nabijać z tematów takich jak dobranocki dla czterolatków. Do tego ma te zj***ne nawyki darcia ryja i darcia ryja w języku angielskim ("ŁOT DA FAK", umiesz tak? no pewnie, że nie. Tylko ja tak umiem, dlatego ja jestem zajebisty a ty nie)

Jackyll

2012-05-22, 23:41
Nie podchodźmy do tematu "niekrytego krytyka" tak poważnie, sama nazwa "niekryty krytyk" jest co najmniej dziwna jak i sam typ. A krytykuje z jajem i czepianie się go jak krytyka typowo to jak czepiać się Wojewódzkiego dziennikarza. Po prostu czasem można poszerzyć trochę horyzonty i traktować niektóre rzeczy bądź ludzi z przymrużeniem oka, bo tak właśnie powinno się podchodzić do np: Wojewódzkiego, który jest w ch*j inteligentny i by nas zniszczył w każdej gadce zapewne i zrobił idiotów, ale ludzie się, śmieją, że debil, że pajac itp. choć przerasta niejednokrotnie inteligencją o 50% większość z krytykujących:). Niekryty krytyk taki powstał, taki jest i nie ma co porównywać go do np: Raczka krytyka filmowego, bo niekryty krytyk to nie jest zawód, to można powiedzieć pseudonim po prostu. A co do nabijania się, to poważny to będę jak będę w trumnie, życie jest zbyt krótkie, żeby traktować je zbyt poważnie;). P.s. Jakbyście mieli taki łeb i kreatywność, żeby zrobić z niczego coś i mieć z tego kasę to raczej mielibyście w dupie tych co tej kasy nie mają i pie**olą w internecie na was gdy konto rośnie za pie**olenie o szopenie i robienie jaj-tak na marginesie, ja nie krytykuje tych, którzy mają łeb na karku na tyle, żeby zrobić z niczego coś i zarobić-można tylko pozazdrościć. P.s. Poza tym jest grono ludzi, których śmieszy Drozda czy Strasburger, osobiście wolę "Niekrytego krytyka" czy Wojewódzkiego kąśliwy żart...

koras1897

2012-05-23, 00:18
Dalione napisał/a:

@croyna
Według Ciebie hejter to osoba której się coś nie podoba? To idź pan w ch*j hipokryto bo nie wierzę że Tobie się coś nie podoba. A skoro jebiesz "hejterów" jebiesz sam siebie.

Debil



Hejter to koleś, któremu jak się coś nie podoba to będzie wypisywał i uświadamiał innych że autor filmu czy tam jakiegoś utworu jest ch*jowy.
Mi tam ten krytyk nie za specjalnie się podoba, mam go w ch*ju i przeglądam dalej, nie muszę jak debil pisać wszędzie o tym jak mi się to nie podoba i jak to autor jest ch*jowy bo takie działanie charakteryzuje e-cioty i jest zupełnie bezcelowe, bo jeżeli myślisz że nawyzywasz tego krytyka czy tam kogoś i myślisz że jego fani nagle zaczną postrzegać go tak samo jak ty to jesteś debilem.

ci...........ki

2012-05-23, 00:55
Mi się podoba. Ma dystans do siebie żartując też z innych. No i zarabia, robiąc to co lubi i moim zdaniem mu to wychodzi. Może to hejtowanie z zazdrości ? :)

cowboy

2012-05-23, 01:56
jest tak k***a sztuczny i naciagany ze az mnie to irytuje

Farmerx

2012-05-23, 04:33
Niekryty Gejuch!