18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemysław Babiarz - Marsz dla życia i rodziny

Paulz • 2013-06-03, 14:04
Dobrze gada! W czasach lewackiej, homoseksualnej i niszczacej nas propagandy dobrze jest posłuchać rozsądnego człowieka, do tego na marszu, który sam w sobie daje nadzieje ze moze nie wszystkich u nas jeszcze doszczetnie poj***ło.


abdul

2013-06-03, 17:13
niech nie skrobie, nie invitrzy, adoptuje, a od innych sie odpie**oli.

Grisp

2013-06-03, 17:15
Co do pisu to akurat oni się powinni od p. Babiarza nauczyć tego, żeby o swoich poglądach mówić spokojnie. Koleś ma dobrze pod kopułą poukładane, nie drze ryja, spokojnie i rzeczowo. A że z jego światopoglądem się zgadzam to inna rzecz. Dużą odwagą się wykazał, bo obecnie słowo "katolik" jest utożsamiane w mediach ze słowem "zacofany" lub po prostu "zjeb". A tutaj pan Przemek pokazuje że bycie katolikiem to pewien zestaw wartości, który uznajemy za swoje. A nie chodzenie na msze codziennie, albo płacenie na Rydzyka. Dobrze czasem posłuchać mądrego człowieka.

XtravaganZa

2013-06-03, 17:17
Babiarz i ten inny ch*j z okularami i grzywką - wk***iali mnie od najmłodszych lat. Pokraśko też jak wrócił z USA, to mu odj***ło i robi show po hamerykańsku. Sposób w jaki gada, jak przeżywa i wytrzeszcza te gały działają mi na nerwy. A w ogóle, idźta w ch*j z TVP, to jest misyjna telewizja dla tych co klepią paciory.

Ar...........32

2013-06-03, 17:24
Cytat:

Marsz dla rodzina jak najbardziej !! ale dla Zycia wtf?? jak ktoś miesza w to Aborcie i kościół niech sp***ala z miejsca , ja rozumiem mieć prawicowe poglądy ale bez przesady trochę rozumu i będzie idealnie ! ch*j mnie obchodzą warny i hejty.


Nie rozumiem ludzi, którzy myślą, że tylko ludzie wierzący i Katolicy są przeciwko aborcji. Nawołujesz ludzi do myślenia, mimo że Twoje rozumowanie jest bardzo płytkie. Jest masa ateistów, w tym ja sam, którzy sprzeciwiają się aborcji. Są nawet laickie organizacje krytykujące aborcję.

Messor

2013-06-03, 17:36
Po obejrzeniu filmiki humor mi się poprawił bo przynjamniej jeszcze są w tym poj***nym kraju normalne osoby, ale humor ten automatycznie zamienił się w serię facepalmów po obejrzneiu komentarzy. k***A! Czy wy zawsze musicie patrzeć na człowieka przez pryzmat tego w jakiej partii jest a nie tego co mówi? Skoro ktoś narzeka na życie tutaj, proszę bardzo, droga do ciapatej Anglii wolna, nikt nikogo nie trzyma. Pięknie nie jest, bo te j***ne hieny kradną, ale na do ch*ja pana, zawsze pod filmikami tego typu musi być wysyp komentarzy wielce niezadowolonych z życia i politycznych specjalistów? Czekam na hejt.

Loaloa

2013-06-03, 18:05
Na tych waszych marszach powinni rozdawać kupony zniżkowe na aborcję i sterylizację, żebyście się kołtuny przestały rozmnażać.

kakhakka

2013-06-03, 18:28
@Paulz

A Ty już założyłeś rodzinę?

Nie rozumiem ludzi którzy się spinają na to, że ktoś jest inny od nich. Na moje tacy ludzie nie mają szczęśliwego życia, skoro interesują się innymi.

czub1789

2013-06-03, 18:39
@up a h*j Cie to obchodzi czy założyl rodzine? pedalstwo i wszelkie wynaturzenia to pie**olone zaburzenia psychiczne nadajace sie do leczenia ale wam pie**olonym zjebom takim jak TY wystarczy wmówić ze to normalne i tak ma byc ze gejoza to nic zlego ze katolicy to nawiedzone pisuary i zjeby wierzace w zombie a tacy ludzie jak Ty kakhakka i Tobie podobni łykacie te chora propagande jak dz**ka sperme

kaiel

2013-06-03, 19:27
dobrze gada!

du...........s6

2013-06-04, 16:01
znowu ten dziennikarz z pedalsko sklejona grzywka ?

K-...........an

2013-06-05, 13:01
dobrze zaczął, ale jak zaczął bredzić o bożej łasce to zaliczyłem :homer: